LADY PANK ZAGRAJĄ W KRAKOWIE
Dodane przez muzol dnia 09.09.2017
28 października, w krakowskim klub ie Kwadrat zagra legenda polskiego rocka - Lady Pank. Grupa świętuje 35 - lecie swej działalności! W ramach trasy zespół odwiedzi blisko 100 miast.

Treść rozszerzona
28 października, w krakowskim klub ie Kwadrat zagra legenda polskiego rocka - Lady Pank. Grupa świętuje 35 - lecie swej działalności! W ramach trasy zespół odwiedzi blisko 100 miast.


Lady Pank został założony przez, pochodzącego z Wrocławia, gitarzystę i wokalistę Jana Borysewicza. Głównym wokalistą został zdolny Janusz Panasewicz. Tych dwóch artystów to dziś stanowi kompozytorski duet. Mimo wielu zmian składu grupa przetrwała i gra z powodzeniem do dziś!
foto: Andrzej Tyszko

Artyści zawładną sceną w Krakowie, dając wyjątkowe show, pełne wspomnień i emocji. Zapowiada się niezwykłe widowisko przygotowane specjalnie dla wielbicieli dobrego brzmienia gitar i rockowych hitów. Lady Pank to jeden z najpopularniejszych zespołów w historii polskiego rocka, który jest na polskie scenie od 1981 roku. Mają na swoim koncie niezliczone przeboje, a wśród nich: "Tańcz, głupia tańcz", "Fabryka małp", "Sztuka latania", "Mniej niż zero", "Wciąż bardziej obcy" czy "Kryzysowa narzeczona".
foto: Andrzej Tyszko

Podczas swej działalności wydali ponad 20 płyt, które do dziś cieszą się dużym uznaniem i powodzeniem. W kwietniu zeszłego roku ukazał się nowy album ''Miłość i władza'', który promuje singiel ''Miłość.'' Do piosenki powstał klip z udziałem aktorki Olgi Bołądż.

Lady Pank jest pierwszym polskim zespołem, który posiada własne radio internetowe ''RMF Lady Pank.'' Jest ono dostępne w serwisie: http://www.rmfon.pl/

LADY PANK
Kraków – 28.10.2017 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie Bram 18:00 Start 19:00
Bilety przedsprzedaż 70 zł w dniu koncertu 80 zł


KOLEKCJONERSKIE:

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

https://www.facebook.com/events/1750424755254189/

http://www.ticketpro.pl/muzyka/rock-pop/890198-lady-pank.html