''GWIEZDNE WOJNY IV - NOWA NADZIEJA'' - POKAZY FILMU Z MUZYKĄ NA ŻYWO
Dodane przez muzol dnia 04.08.2018
Już w październiku miłośnicy sagi będą mogli zobaczyć po raz pierwszy w Polsce projekcje filmu ''Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja'', do którego pełną ścieżkę dźwiękową zagra Praska Orkiestra Symfoniczna.

Treść rozszerzona
Już w październiku miłośnicy sagi będą mogli zobaczyć po raz pierwszy w Polsce projekcje filmu „Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja”, do którego pełną ścieżkę dźwiękową zagra Praska Orkiestra Symfoniczna.

Od premiery filmu minęło już ponad 40 lat. W tym czasie obraz stał się kultowym dziełem, prawdziwym przełomem w kinematografii. Kreacje bohaterów, historia i sposób nakręcenia filmu, zmieniło postrzeganie sztuki filmowej. Ważną częścią filmu stała się także niezapomniana, rozpoznawalna przez wszystkich muzyka Johna Williamsa. Fani w Polsce będą mieli możliwość obejrzenia dzieła na wielkim ekranie. Ścieżkę dźwiękową wykona Praska Orkiestra Symfoniczna pod batutą Christophe’a Eliota.

Projekcja filmu „Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja” w towarzystwie Praskiej Orkiestry Symfoniczne będzie miała miejsce w następujących terminach:

9 października – Kraków – TAURON Arena
10 października – Wrocław – Hala Stulecia
12 października – Gdańsk – ERGO Arena
13 października – Warszawa – Torwar

Organizatorem koncertów w Polsce jest JVS Group Polska.
Bilety:

Eventim