ACID DRINKERS NA SPECJALNYM KONCERCIE W KRAKOWIE
Dodane przez muzol dnia 09.10.2018
2018 rok to rocznice dwóch ważnych płyt w historii AcidDrinkers. 20 lat temu ukazał się album "High Proof CosmicMilk", a 10 lat później - "Verses Of Steel". Jesień 2018 to znakomita okazja, aby sięgnąć po tamte dźwięki! I właśnie kompozycje z tych albumów usłyszymy 27. października w krakowskim klubie Kwadrat. Supportami będą: Horrorscope i Blacksnake.

Treść rozszerzona
2018 rok to rocznice dwóch ważnych płyt w historii AcidDrinkers. 20 lat temu ukazał się album "High Proof CosmicMilk", a 10 lat później - "Verses Of Steel". Jesień 2018 to znakomita okazja, aby sięgnąć po tamte dźwięki! I właśnie kompozycje z tych albumów usłyszymy 27. października w krakowskim klubie Kwadrat. Supportami będą: Horrorscope i Blacksnake.

"Verses Of Steel" - szybka jazda bez trzymanki i nowoczesny thrash podany w rock’n’rollowym sosie - tak wołały recenzje... to płyta, która zawsze będzie kojarzona ze zmarłym gitarzystą zespołu Aleksandrem „Olassem” Mendykiem, który miał wielki wkład w jej tworzenie - jego pierwszy i ostatni album w Acids. ''High Proof Cosmic Milk'' to faktycznie kosmiczna podróż - moc, ciężar, przestrzeń i zupełnie nowy kierunek w twórczości Acids. Kierunek nadany przez Litze... i jego ostatni album z Acids.

Set, który szykują Kwasożłopy na trasę „Verses Of MilkReprise Tour 2018/2019” będzie oparty głównie o numery z tych dwóch albumów. Smarujcie gardła i załóżcie ciężkie buty... w najbliższym czasie nie bierzemy jeńców!

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 29 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną. AcidDrinkers to czterech charyzmatycznych muzyków, czyli Titus, Popcorn, Ślimak i Dzwon.

Horrorscope to thrash metal'owy zespół z Chorzowa, grający nieprzerwanie od 1996. Na koncie 8 płyt i bogate doświadczenie koncertowe. Obecnie promują płytę "Altered Worlds Practice", która ukaała się w ubiegłym roku nakładem Defense Records.

https://www.facebook.com/horrorscopeband/

Blacksnake powstał w 2008 roku w Przemyślu. Zespół gra mieszankę stylistyczną gatunków: hard rock, stoner, thrash, blues. Na swoim koncie m 4 wydawnictwa:

"The First Bite" (2009)
"Horns Up!" (2010)
"Lucifer's Bride" (2013)
"Blood of the Snake" (2017)

obecny skład zespołu:

Kamil Rusiecki : wokale
Maciej Więckowski: gitary, bas,
Ziemowiy Gawlik: Perkusja
Sebastian krawczyk: Bas

https://www.facebook.com/blacksnake.fb/

Acid Drinkers

Kraków – 27.10.2018 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie Bram 18:00 Start 19:00
Bilety przedsprzedaż 40zł w dniu koncertu 50zł

Bilety do nabycia:

KOLEKCJONERSKIE:

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Klub Lochness, ul Warszawska 15
Płyty Winylowe, ul.Dobrego Pasterza 100
Klub Kombinator os. Szkolne 25

Wysyłkowa sprzedaż biletów kolekcjonerskich:
tel.12 632 21 47 (metal.shop.dluga@gmail.com)

BILETY ELEKTRONICZNE:

Bilety z systemu Ticketmaster w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

https://www.ticketmaster.pl/event/acid-drinkers-bilety/8485

Bilety z systemu eBilet w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/acid-drinkers/

Bilety z systemu Going
https://goingapp.pl/evt/1841489/acid-drinkers