NATALIA NYKIEL W TRASIE KONCERTOWEJ ''V TOUR''
Dodane przez muzol dnia 01.11.2018
W ubiegły weekend odbyły się pierwsze koncerty z trasy V Tour Natalii Nykiel. Artystka wyruszyła w drugą i jednocześnie ostatnią trasę promującą ostatni album „Discordia”. Podczas koncertów publiczność ma okazję usłyszeć wszystkie utwory z ostatniego wydawnictwa, w tym te dostępne wyłącznie w wersji deluxe: „The Lovers” i „Odbicie”, których zabrakło na trasie „Total Tour”. Podczas całej trasy Natalii, w roli supportu występuje debiutujący Andrzej Mrozek.

Treść rozszerzona
W ubiegły weekend odbyły się pierwsze koncerty z trasy V Tour Natalii Nykiel. Artystka wyruszyła w drugą i jednocześnie ostatnią trasę promującą ostatni album „Discordia”. Podczas koncertów publiczność ma okazję usłyszeć wszystkie utwory z ostatniego wydawnictwa, w tym te dostępne wyłącznie w wersji deluxe: „The Lovers” i „Odbicie”, których zabrakło na trasie „Total Tour”.Podczas całej trasy Natalii, w roli supportu występuje debiutujący Andrzej Mrozek.

W setliście nie brakuje także uwielbianych przez fanów hitów, takich jak „Spokój”, „Kokosanki”, „Total Błękit”, czy starszych - „Bądź duży” i „Error”. V Tour to też pierwsza okazja do usłyszenia na żywo najnowszego singla „Łuny” oraz „Pokoju 5” w zupełnie nowej zaskakującej aranżacji, który artystka wykonuje przy akompaniamencie samego fortepianu.

W kolejnych tygodniach Natalia wystąpi w następujących miastach:

8.11 – Łódź / Wytwórnia
15.11 – Gdańsk / Teatr Szekspirowski
17.11 – Katowice / Królestwo
26.11 – Bydgoszcz / Kinoteatr Adria
28.11 – Warszawa / Stodoła.

Bilety: http://www.natalianykiel.com.pl/?work=v-tour-2