LISTOPADOWY NUMER METAL HAMMERA JUŻ W SPRZEDAŻY
Dodane przez muzol dnia 01.11.2018
Deszczowa aura za oknem zwiastuje kolejne jesienne wydanie miesięcznika Metal Hammer. Listopadowy numer posiada tym razem dwie okładki. Na jednej z nich znaleźli się weterani hard rockowej sceny – Uriah Heep.

Treść rozszerzona
Deszczowa aura za oknem zwiastuje kolejne jesienne wydanie miesięcznika Metal Hammer. Listopadowy numer posiada tym razem dwie okładki. Na jednej z nich znaleźli się weterani hard rockowej sceny – Uriah Heep.

Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny: „Prawie 50 lat na muzycznym rynku. 50 lat wychodzenia na scenę z gitarą. 50 lat w nieustannym cyklu studio-trasa koncertowa, w końcu - 50 lat sukcesów, ale i porażek. Bo muzyczna kariera jest niczym sinusoida i tylko prawdziwy twardziel, generalnie muzyk z powołania, jest w stanie oprzeć się temu zabójczemu wahadłu. Mick Box – gitarzysta i lider Uriah Heep opowiada nam o tym jak zaczęła się ta historia. Warto przeczytać, w końcu to Uriah Heep, razem z Black Sabbath, Deep Purple i Led Zeppelin budowali podwaliny pod to, co dziś utożsamiamy z ciężkim rockiem...”

W nowym numerze znajdziecie też obszerny wywiad z żyjącymi członkami Kobong – zespołu, który za sprawą reedycji swoich płyt, znalazł się na ustach wielu fanów rocka w Polsce. Ponadto rozmowy z zespołami, które właśnie wydały lub za chwilę wydadzą swoje płyty: Mentor, Aborted, Opeth, Arkona, Hate Eternal, Ketha, Terror czy Windhand. Tradycyjnie nie zabrakło recenzji płytowych, książkowych i koncertowych.

Metal Hammer 11/2018

Zgrzyt 3
Hard Fax 4
Uriah Heep 8
Kobong 12
Aborted 16
Arkona 18
Hate Eternal 20
Steve N' Seagulls 22
Green Carnation 24
Windhand 26
Warrel Dane 28
Onkel Tom 30
Hank Von Hell 32
Book Zapłać 34
Mentor 73
Vader 69
Opeth 65
Omnium Gatherum 63
Terror 61
Ketha 59
Newbreed 57
Album Miesiąca 56
Recenzje 55
Reinfection 47
Atomic Rooster 45
Die Young 43

Aktualne oraz archiwalne numery pisma można zamówić w sklepie internetowym Metal Mind Shop:
https://shop.metalmind.com.pl/metalhammer.html

Metal Hammer – strony oficjalne:
https://www.metalmind.com.pl/metalhammer/

https://www.facebook.com/MetalHammerPoland/