COUNTERFEIT NA LISTOPADOWYM KONCERCIE W WARSZAWIE
Dodane przez muzol dnia 06.10.2019
Już na początku listopada, w warszawskiej Progresji zagra angielska formacja - Counterfeit. Grupa łączy klasyczny punk rock z nieco bardziej nowoczesnym i alternatywnym graniem. Debiutancka płyta Anglików ukazała się już 2 lata temu, więc jest duża szansa, że na warszawskim koncercie o za materiałem znanym z albumu i trzech EP usłyszymy jakiś nowy materiał, zapowiadający kolejne wydawnictwo.

Treść rozszerzona
Już 2. listopada, w warszawskiej Progresji zagra angielska formacja - Counterfeit. Grupa łączy klasyczny punk rock z nieco bardziej nowoczesnym i alternatywnym graniem. Debiutancka płyta Anglików ukazała się już 2 lata temu, więc jest duża szansa, że na warszawskim koncercie o za materiałem znanym z albumu i trzech EP usłyszymy jakiś nowy materiał, zapowiadający kolejne wydawnictwo.

Chwytliwa przebojowość w zderzeniu z energią i agresją musi owocować wspaniałymi koncertami. Dokładnie tak jest w przypadku Counterfeit! Zespół wspaniale umie rozgrzać publiczność festiwalową, o czym doskonale mogli się przekonać uczestnicy Poland’rock Festival z lat 2017 i 2018, gdzie chłopaki zagrali odpowiednio na małej oraz dużej scenie. Jednak prawdziwa energia i szaleństwo widoczna jest dopiero na klubowych koncertach, gdzie siłą napędową występu jest genialna forma muzyczna i ponadprzeciętny kontakt z publiką.

Counterfeit
Data & czas: Sob 2.11.2019, 14:30
Miejsce: Main Stage - Progresja
Ograniczenie wiekowe: do 12 z dorosłym opiekunem / od 12 do 18 konieczna zgoda pisemna
Bilety: 90 PLN
Rozpiska:

15:00 - wejście dla VIP
17:00 - drzwi
20:00 - support
21:00 - COUNTERFEIT

Sprzedaż biletów:

ebilet.pl
empik
eventim.pl
goout.pl
media markt
progresja.com


https://progresja.com/events/counterfeit-support/

https://www.facebook.com/events/1378730512282419/