JINJER I THE AGONIST NA KONCERTACH W POLSCE
Dodane przez muzol dnia 08.10.2019
Już na początku listopada, na dwóch koncertach w Polsce zagrają dwie formacje death metalowe z wokalistkami - Jinjer z Ukrainy oraz The Agonist z Kanady. Przypominamy, że koncert w Warszawie jest już całkowicie wyprzedany. Bilety na koncert nie będą już dostępne w oficjalnej sprzedaży. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem wrocławskim koncertem Jinjer, wydarzenie zostało przeniesione z Klubu Pralnia do większego Klubu Zaklęte Rewiry.

Treść rozszerzona
Już na początku listopada, na dwóch koncertach w Polsce zagrają dwie formacje death metalowe z wokalistkami - Jinjer z Ukrainy oraz The Agonist z Kanady. Przypominamy, że koncert w Warszawie jest już całkowicie wyprzedany. Bilety na koncert nie będą już dostępne w oficjalnej sprzedaży. Zespoły wystąpią 9 listopada w warszawskich Hybrydach i 10 listopada we wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry.

JINJER (Ukraina) groove metal: Powstały w 2009 roku nieopodal Doniecka na Ukrainie zespół Jinjer, można już chyba nazwać stałym bywalcem polskich klubowych scen. Na każdej trasie koncertowej formacja z niesamowitą frontwoman Tatianą Shmailyuk nie zapomina o Polsce, w której ma bardzo wielu fanów. Nie tak dawno ponownie pokazali, jak wspaniale wypadają na żywo, supportując mistrzów melodyjnego death metalu z Arch Enemy.

Muzyka Jinjer to hybryda kilku gatunków. Słychać u Ukraińców metalcore’a, funk, reggae, nawet jazz. „King Of Everything” to ostatni pełnowymiarowy materiał Ukraińców, pochodzący z 2016 roku. W 2019 roku premierę miała EP-ka „Micro”.

http://jinjer-metal.com/

https://www.facebook.com/JinjerOfficial/

THE AGONIST (Kanada) melodyjny death metal, metalcore: Kwintet The Agonist powstał w 2004 roku w Montrealu i przez kilka lat działał pod nazwą The Tempest. W 2007 roku została ona zmieniona krótko przed tym, jak Kanadyjczycy podpisali kontrakt z renomowaną wytwórnią Century Media. Połączenie melodyjnej odmiany death metalu z elementami metalcore'a i progmetalu przykuło uwagę bossów niemieckiego wydawcy. To oraz niesamowite wokale, brutalnie growlowe i czyste, za które odpowiadała piękna i zawsze barwnie ubrana Alissa White-Gluz, znana także ze swego zaangażowania w ochronę praw zwierząt.

Świetnie rozwijająca się kariera The Agonist stanęła pod znakiem zapytania, gdy w 2014 roku Alissa otrzymała propozycję przejścia do Arch Enemy, którą przyjęła. Chris Kells (gitara basowa, wokal), Danny Marino (gitara), Simon McKay (perkusja) i Pascal Jobin (gitara) nie poddali się i znaleźli godną następczynię w osobie Amerykanki Vicky Psarakis. Nagrana już z nią i wydana w 2015 roku płyta "Eye Of The Providence" była przekonującym dowodem na to, że kanadyjska formacja nie straciła na jakości. Koncerty oraz wydawnictwa z kolejnych lat tylko umocniły w tym przekonaniu. Album „Orphans” ukazał się 20 września i zawiera dziesięć premierowych utworów zespołu. The Agonist będą promować powyższą produkcję podczas jesiennej trasy koncertowej.

http://theagonistband.com/

https://www.facebook.com/TheAgonistOfficial/

JINJER (Ukraina) groove metal
+
The Agonist (Kanada) melodyjny death metal, metalcore

Kiedy: 9 listopada (sobota) 2019
Gdzie: Warszawa @ Hybrydy, ul. Złota 7/9
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 10 listopada (niedziela) 2019
Gdzie: Wrocław @ Zaklęte Rewiry, ul. Krakowska 100
Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty dostępne na:


https://sklep.knockoutprod.net/pl/

https://www.eventim.pl/

Zaprasza
Knock Out Productions


https://www.knockoutprod.net/pl

https://www.facebook.com/productions.knock.out