ZMIANA TERMINÓW KONCERTÓW OPETH W POLSCE
Dodane przez muzol dnia 05.04.2021
Grupa Opeth miała, wraz z Vintage Caravan, wystąpić w tym roku na dwóch koncertach w Polsce. Jednak ze względu na pandemię koronawirusa te terminy ulegną zmianie. Ostatecznie Opeth i Vintage Caravan zagrają 16 września w warszawskiej Progresji oraz 17 września w klubie A2 we Wrocławiu.

Treść rozszerzona
Grupa Opeth miała, wraz z Vintage Caravan, wystąpić w tym roku na dwóch koncertach w Polsce. Jednak ze względu na pandemię koronawirusa te terminy ulegną zmianie. Ostatecznie Opeth i Vintage Caravan zagrają 16 września w warszawskiej Progresji oraz 17 września w klubie A2 we Wrocławiu.

UWAGA: Wszystkie zakupione bilety na koncerty będą ważne w ich nowych terminach! W związku ze zmianą, umożliwiliśmy już dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek w miejscu ich zakupu.

Na decyzję o zachowaniu, wymianie lub zwrocie biletów czekamy do 1 września 2021 roku (180 dni od ostatniej daty przełożenia koncertu).

WYMIANA:
Bilety na przełożone koncerty Opeth można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.

W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia. W wiadomości zwrotnej zostanie wysłany regulamin do akceptacji oraz prośba o ostateczne potwierdzenie chęci wymiany na voucher. Po weryfikacji zamówienia przesłany zostanie voucher do wielokrotnego wykorzystania w systemie eBilet, aż do pełnego wykorzystania kwoty lub upływu daty jego ważności.

Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na stronie:
https://knockoutprod.net/pl/page/regulamin-voucherow

ZWROTY:

Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia. Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.

Bilety na koncerty są nadal dostępne na stronie:
https://sklep.knockoutprod.net/pl/

OPETH (Szwecja) rock psychodeliczny:

W 1990 roku Mikael Akerfeldt dołączył do działającego od niedawna w Sztokholmie zespołu Opeth, w którym wtedy główną postacią był jeszcze David Isberg. Jednak dość szybko, bo w ciągu niespełna dwóch lat, o komponowaniu i kierunku rozwoju zespołu zaczął decydować Mikael. Główną postacią Opeth jest do tej pory. W realizacji muzycznej wizji wspierają Szweda basista Martín Méndez, kapitalny perkusista Martin Axenrot, znakomity gitarzysta Fredrik Åkesson oraz klawiszowiec Joakim Svalberg. Ta konfiguracja skutecznie funkcjonuje od 2011 roku.

Muzyka Opeth przez ponad 30 lat ewoluowała parokrotnie. Jednak na każdym z etapów Akerfeldt wraz z towarzyszącymi mu muzykami potrafił tworzyć dzieła wybitne. Wśród nich znajdziemy, chociażby "My Arms, Your Hearse" i "Blackwater Park", subtelny dyptyk "Deliverance" / "Damnation" (2002, 2003), bardziej psychodeliczny "Heritage", czy wydany w 2019 roku album "In Cauda Venenum", który zameldował się w pierwszej 10 listy Billboardu. Opeth to wspaniałe umiejętności i znakomite koncerty. Wiele z nich szwedzka formacja zagrała w Polsce, gdzie od dawna ma wielu oddanych fanów.

http://www.opeth.com/

https://www.facebook.com/Opeth/

THE VINTAGE CARAVAN (Islandia) rock psychodeliczny, stoner:

Islandzkie trio The Vintage Caravan pochodzi z małej mieściny Álftanes, gdzie powstało w 2006 roku. Jego muzyka raczej nie jest tą, z którą w pierwszej kolejności kojarzy się Islandię, bo The Vintage Caravan porusza się po terenie psychodelii, stonera, bluesa i rocka progresywnego, czyli klimatach z lat 60., 70. XX wieku. Óskar Logi Ágústsson, gitarzysta i wokalista, jest główną postacią kapeli i jej jedynym oryginalnym członkiem. The Vintage Caravan pod jego dowództwem gra i brzmi tak, jakby wehikułem czasu przeniósł się do XXI wieku z lat 1967-69. Islandczycy wystartowali fonograficznie w 2011 roku imiennym debiutem, którym z miejsca zwrócili na siebie uwagę. Efektem był kontrakt z Nuclear Blast. Z logo tego wydawcy The Vintage Caravan wspaniale odświeża rockową klasykę, dodając do niej sporo poczucia humoru.

https://link.freshmail.mx/c/qa1k126wst/xta4w2zgyr

https://www.facebook.com/vintagecaravan

Zagrają:
OPETH (Szwecja) rock psychodeliczny
+
The Vintage Caravan (Islandia) rock psychodeliczny, stoner

Kiedy: 16 września (piątek) 2022
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 140 zł – przedsprzedaż, 160 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 17 września (sobota) 2022
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5
Bilety: 140 zł – przedsprzedaż, 160 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:


https://sklep.knockoutprod.net/pl/

https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/opeth/

Zaprasza
Knock Out Productions


https://www.knockoutprod.net/pl

https://www.facebook.com/productions.knock.out