TRIBULATION NA JEDYNYM KONCERCIE W POLSCE
Dodane przez muzol dnia 10.04.2021
Tribulation wystąpi w Polsce w nowym terminie - 30 września 2021 roku, w krakowskim klubie Kwadrat.
Grupa opublikowała singiel zapowiadający ich nadchodzące, piąte wydawnictwo - „When The Gloom Becomes Sound”. Utwór ukazał się na kanale zespołu wraz z teledyskiem, a całe wydawnictwo usłyszymy już 29 stycznia 2021 roku dzięki Century Media Records. U boku Szwedów zagra gość specjalny – Bölzer, a w roli supportu holenderskie Molassess.

Treść rozszerzona
Tribulation wystąpi w Polsce w nowym terminie - 30 września 2021 roku, w krakowskim klubie Kwadrat. Grupa opublikowała singiel zapowiadający ich nadchodzące, piąte wydawnictwo - „When The Gloom Becomes Sound”. Utwór ukazał się na kanale zespołu wraz z teledyskiem, a całe wydawnictwo usłyszymy już 29 stycznia 2021 roku dzięki Century Media Records. U boku Szwedów zagra gość specjalny – Bölzer, a w roli supportu holenderskie Molassess.

W związku ze zmianą terminu koncertu, dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek jest już możliwe w miejscu ich zakupu. Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność w nowym terminie wydarzenia!

Bilety na koncert można nadal zakupić na stronie:
https://sklep.knockoutprod.net/pl/eventinfo/357/tribulation-bolzer-molassess

TRIBULATION (Szwecja) death metal, dark metal:

Wyszli w 2004 roku od klasycznego death metalu, ale nie pozostali przy nim zbyt długo. Muzycy szwedzkiego Tribulation są bowiem ludźmi ambitnymi, a przy tym o ogromnej erudycji muzycznej. Nic dziwnego, że oczekiwaniu na ich płyty towarzyszy ogromna ciekawość połączona z równie dużą ekscytacją.

Tribulation to Johannes Andersson (gitara basowa, wokal), Adam Zaars (gitara), Jonathan Hultén (gitara) i grający w Tribulation od 2017 roku bębniarz Oscar Leander. Z wyczuciem potrafią poruszać się w świecie brutalnych dźwięków (albumy "The Horror", "The Formulas Of Death"), stanąć mocno i przekonująco w świecie mrocznego rocka ("Children Of The Night"), czy też stanąć w rozkroku między tymi światami ("Down Below"). Co ważne potrafią to wspaniale zaprezentować w bezpośrednim kontakcie z publicznością.


https://www.tribulation.se/

https://www.facebook.com/TribulationSweden

BÖLZER (Szwajcaria) black metal, death metal:

KzR (gitara, wokal; naprawdę Okoi Thierry Jones) i HzR (perkusja; naprawdę Fabian Wyrsch) konsekwentnie od 2008 roku rozwijają muzykę szwajcarskiego Bölzer i robią to tak mądrze i z tak wielkich wyczuciem, że w ciągu tych kilkunastu lat stali się jednym z ważniejszych przedstawicieli europejskiego metalu.

Duet z Zurychu tworzy muzykę, która ciekawie porusza się po obszarze black, doom i death metalu, aczkolwiek nie wyłącznie, czego dowodem był niesamowity debiutancki długograj "Hero". Bölzer jest silnie przywiązany do dawkowania muzyki w mniejszych porcjach, w postaci EP-ek. Wspaniale wrócił do tego formatu w 2019 roku wydawnictwem "Lese Majesty", które zdążył już parokrotnie promować na żywo w Polsce.

https://bolzer.bandcamp.com/

https://www.facebook.com/bolzerband

MOLASSESS (Holandia) psychodeliczny rock:

Dla holenderskiej formacji Molassess wszystko zaczęło się podczas kultowego festiwalu Roadburn w 2019 roku. Grupa z miejsca zjednała sobie publikę imprezy, swoją mocno psychodeliczną i otuloną gęstym mrokiem muzyką.

Mrok nie wziął się znikąd. Liderująca Molassess charyzmatyczna wokalistka Farida Lemouchi stąpała po ciemnej stronie mocy już w formacji The Devil's Blood. Do członkostwa w Molassess Farida zaprosiła Oedsa Beydalsa, Joba van de Zande, Rona van Herpena (wszyscy wcześniej w The Devil's Blood) oraz Boba Hogenelsta (Birth Of Joy) i Matthijsa Stronksa (Donnerwetter). Muzyków, z którymi łączy ją szczególna artystyczna więź.

Efekty tego po raz pierwszy pojawiły się już w 2019 roku na wydanym przez Van Records singlu "Mourning Haze / Drops Of Sunlight". Kolejnym krokiem był kontrakt z Season Of Mist i nagranie debiutanckiej płyty "Through The Hollow".

https://www.facebook.com/Molassessofficial

Zagrają:
TRIBULATION (Szwecja) death metal, dark metal
+ Bölzer (Szwacjaria) black metal, death metal
Molassess (Holandia) psychodeliczny rock

Kiedy: 30 września (czwartek) 2021
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne już na stronie:


https://sklep.knockoutprod.net/pl/eventinfo/357/tribulation-bolzer-molassess

https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/tribulation/

Zaprasza
Knock Out Productions


https://www.knockoutprod.net/pl

https://www.facebook.com/productions.knock.out