BEAST IN BLACK NA KONCERCIE W POLSCE
Dodane przez muzol dnia 07.06.2021
Beast in Black w grudniu zagrają w Polsce w krakowskim klubie Studio. Grupa mocno zaznaczyła swą obecność swą muzyką z pogranicza power i heavy metalu. Supportem będzie Misery Index. Szwedzki zespół będzie promować w trasie swój nadchodzący album „A Brighter Side Of Death”, którego premierę zaplanowano na 23 kwietnia (Arising Empire).

Treść rozszerzona
Beast in Black 14 grudnia zagrają w Polsce w krakowskim klubie Studio. Grupa mocno zaznaczyła swą obecność swą muzyką z pogranicza power i heavy metalu. Supportem będzie Misery Index. Szwedzki zespół będzie promować w trasie swój nadchodzący album „A Brighter Side Of Death”, którego premierę zaplanowano na 23 kwietnia (Arising Empire).

BEAST IN BLACK (Finlandia) heavy metal, power metal:

W szczególnym dla świata 2020 roku fińskim wielbicielom klasycznego heavy i power metalu, grupie Beast In Black, stuknęło pięć lat istnienia. Założona przez grającego wcześniej w Battle Beast gitarzystę i wokalistę Antona Kabanena grupa zdołała zwiedzić w trakcie pięciolatki spory kawałek świata, wydać dwa studyjne albumy, a dzięki równie znakomitym, jak płyty występom na żywo, zyskała pokaźne grono fanów.

Anton, Máté Molnár – gitara basowa, Kasperi Heikkinen – gitary (eks-U.D.O.); Yannis Papadopoulos – wokale oraz grający w Beast In Black od 2018 roku Atte Palokangas (m.in. Thunderstone, Waltari, Agonizer) nie tylko supportowali swoich wielkich rodaków z Nightwish, czy Włochów z Rhapsody oraz zdobyli kontrakt z renomowaną wytwórnią Nuclear Blast. Ich debiutancki album "Berserker" (2017) pokrył się złotem, co jest kolejnym dowodem na to, że na mocną, melodyjną muzykę, w której ścierają się wpływy Accept, Judas Priest, Blind Guardian, Powerwolf albo Sabaton, zawsze będzie zapotrzebowanie.

https://beastinblack.com/

https://www.facebook.com/beastinblackofficial

https://www.facebook.com/MiseryIndex

https://www.miseryindex.com/?fbclid=IwAR2AZ_AkQJiN3V-im8z3w_3euSuNC3ZR-0S3NC9D81FoLG5rfxDON5901vk

Zagrają:
BEAST IN BLACK (Finlandia) heavy metal, power metal
+
Mister Misery (Szwecja) horror metal

Kiedy: 14 grudnia (wtorek) 2021
Gdzie: Kraków @ Klub Studio, ul. Budryka 4
Bilety: 110/130 zł – przedsprzedaż, 140/160 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:


https://sklep.knockoutprod.net/pl/eventinfo/358/beast-in-black
(druki kolekcjonerskie)

https://www.ebilet.pl/

Zaprasza
Knock Out Productions


https://link.freshmail.mx/c/n4kpoe85aj/xta4w2zgyr

https://www.facebook.com/productions.knock.out