ROBERT CICHY NA KONCERCIE WE WROCŁAWIU
Dodane przez muzol dnia 03.10.2021
Już 6 października, we Wrocławiu, wystąpi Robert Cichy. Koncert będzie miał miejsce w mieszkaniu zgodnie z projektem House Gig.

Treść rozszerzona
Już 6 października, we Wrocławiu, wystąpi Robert Cichy. Koncert będzie miał miejsce w mieszkaniu zgodnie z projektem House Gig.

Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, wyślij e-mail na adres borowkamusic.promocja@gmail.com. W temacie maila napisz "Cichy - Wrocław" a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Kilka zasad akcji House Gig:

1. Limit osób na koncercie – 30.
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 20 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…
6. Do mieszkania zapraszamy na godz. 20:00. Koncert rozpocznie się o 20:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

Robert Cichy - wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent, który w 2019 r. otrzymał Fryderyka za swoją pierwszą solową płytę "Smack" w kategorii "najlepszy album roku country/blues", co oznacza, że pomieszanie gatunków, nadanie własnego sznytu i eksperymentalne podejście Cichego do gitary zostało docenione. Promując album artysta grał trasę klubową, a także wystąpił na takich Festiwalach jak Męskie Granie czy Pol'and'rock (Woodstock), a jeden z teledysków (do tytułowego "Smack") otrzymał główną nagrodę na międzynarodowym festiwalu w Bukareszcie w kategorii teledysk oraz nominację do PL Music Video Awards. Album "Smack" ukazał się także na winylu i na kasecie magnetofonowej.

W czerwcu 2020 r. Robert Cichy wydał drugi autorski album "Dirty Sun", na którym gościnnie zaśpiewali: Kasai, Mrozu, Rahim czy Sosnowski. I co? I znowu otrzymał z płytę Fryderyka! Dostał też bardzo dobre recenzje od dziennikarzy, którzy przede wszystkim podkreślają indywidualność Roberta .Teledysk do utworu "Rebeliant" z gościnnym udziałem Rahima otrzymał nominację do PL Music Video Awards w kategorii "ważny przekaz".

Warto wspomnieć, że przed rozpoczęciem działalności solowej, Robert Cichy jako gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent, udzielił się na blisko 70 płytach polskich artystów, z czego część pokryła się platyną lub złotem. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z Anią Dąbrowską, Anią Rusowicz, Urszulą Dudziak, Michałem Urbaniakiem. Koncertował ze Smolikiem. Komponował dla Piotra Zioły, nagrywał dla Julii Pietruchy. Był liderem zespołu Chilli oraz June (z którymi m.in. supportował Lennego Kravitz'a, N.E.R.D.'a czy Jamiroquai'a). Jako gitarzysta czołowych artystów polskich koncertował na największych festiwalach w Polsce, a także za granicą m.in. w Japonii, Francji, Turcji, Anglii, Włoszech oraz na Mauritiusie.

Robert Cichy
środa, 6 października 2021, godz. 20 (gramy od 20:30)
Wrocław – koncert w mieszkaniu

https://www.facebook.com/events/215424863935488/