BLACKJOB PREZENTUJĄ SINGIEL PROMUJĄCY NOWY MATERIAŁ
Dodane przez muzol dnia 10.10.2021
Krakowski BlackJob – zespół, który swoją muzyką udowadnia, że blues i rock na polskiej scenie ma się bardzo dobrze, właśnie teraz świętuje premierę swojego nowego singla „PanTuStał”. Powstał do niego również teledysk, a całość zapowiada nowy materiał zespołu.

Treść rozszerzona
Krakowski BlackJob – zespół, który swoją muzyką udowadnia, że blues i rock na polskiej scenie ma się bardzo dobrze, właśnie teraz świętuje premierę swojego nowego singla „PanTuStał”. Powstał do niego również teledysk, a całość zapowiada nowy materiał zespołu.

„PanTuStał” - już sam tytuł brzmi mocno przekornie i intrygująco. A jak można go interpretować? Zespół przedstawia jedną z wizji:

''To próba odnalezienia siebie w świecie, do którego bohater opowieści czuje, że nie do końca pasuje. Ekstrawertyczny świat kontra introwertyczna monotonia i pytanie – czy to przejściowy stan czy wręcz przeciwnie trzeba się z tym faktem na dobre pogodzić? O jaki problem chodzi? To pole do interpretacji. Kompozycja piosenki celowo pozostaje otwarta – dlaczego? Dlatego, że to dopiero początek opowieści. „PanTuStał” otwiera wątek ogólny, który wyjaśniać będzie dopiero kolejny singiel, a ten zbliża się już wielkimi krokami!''

Do utworu powstał lyric video, który na pewno nie jest klasycznym przedstawicielem tego gatunku. Dużo się w nim dzieje, jest mocno dynamiczny.

To również początek dłuższej historii:

''W planach krótkodystansowych właśnie rozpoczynają się prace nad kolejnym teledyskiem do drugiego singla. Klimatycznie i instrumentalnie pojawi się coś zupełnie innego. Będzie to historia na wskroś intymna, wrażliwa, przejmująca, pełna niepokoju, a co najważniejsze'' – prawdziwa – zapewnia zespół.

„PanTuStał” jest zapowiedzią pełnego materiału BlackJob. Jak mówią:

''Plany długodystansowe zapoczątkuje nagranie trzeciego singla, jeszcze w tym roku i wydanie go na początku następnego. Wybraliśmy już utwór i możemy po cichu zdradzić, że cielesność będzie tematem przewodnim. Koniec 2022 roku to też na pewno krążek długogrający, zamykający w całość wiele naszych nowopowstałych kompozycji. Co więcej? Granie! Na tyle, na ile nam świat na to pozwoli w tych niepewnych czasach!''

Już sam singiel zapowiada naprawdę wiele dobrego pod względem muzycznym dla fanów szlachetnego gitarowego grania (bo jak sami o sobie mówią, są dziećmi Purple’i i Maanam’u).
Dlatego mocno zachęcamy do sprawdzania ich kanałów social media. Już niedługo zapowiedz kolejnych nowych piosenek!

Więcej o Blackjob:

https://www.facebook.com/BlackJobPoland/

https://www.instagram.com/blackjob.official/

https://www.youtube.com/channel/UCM1Uk9epo5vByry-K_yR5HQ