PARADISE LOST NA TRZECH WYJĄTKOWYCH KONCERTACH W POLSCE
Dodane przez muzol dnia 19.07.2022
Przed nami trzy wyjątkowe koncerty brytyjczyków z Paradise Lost. Grupa wykona kultowy album ''Draconian Times'' w całości, a także zaprezentuje największe hity z niemal czterech dekad swojej kariery!

Treść rozszerzona
Przed nami trzy wyjątkowe koncerty brytyjczyków z Paradise Lost. Grupa wykona kultowy album ''Draconian Times'' w całości, a także zaprezentuje największe hity z niemal czterech dekad swojej kariery! Trzy wyjątkowe występy Paradise Lost odbędą się kolejno: 21 lipca w krakowskim Hype Parku, 22 lipca na Scenie Letniej klubu Progresja oraz 23 lipca w gdańskim B90.

Wyprodukowana w 1995 roku przez renomowanego Simona Efemeya płyta „Draconian Times”, znalazła się w Top 20 notowań w Anglii, Niemczech, Szwecji i Szwajcarii. Nie ma koncertu Paradise Lost, w którego setliście nie znalazłyby się kompozycje z tego albumu, a podczas tegorocznej wizyty muzyków w Polsce będzie można usłyszeć go w całości.

PARADISE LOST (Wielka Brytania) doom metal, death metal (w początkach), metal gotycki:

Powstały w 1988 roku w angielskim Halifax zespół Paradise Lost jest jednym z pionierów ciężkiego, mrocznego grania na Wyspach. To także jeden z najbardziej znanych i lubianych zespołów w Polsce, którą od czasu swojego powstania odwiedzał wielokrotnie. We wrześniu 2021 roku Brytyjczycy z Paradise Lost po raz kolejny zawitali do Polski i po raz kolejny przekonali się, że polscy fani ich uwielbiają.

Nick Holmes i Greg Mackintosh, czyli główne siły twórcze kapeli, poprowadzili jej muzykę przez gęsty doom i death, by w latach 90. wkroczyć na obszar melodii i czystych wokali, a nawet zaliczyć romans z elektroniką. W XXI wieku Paradise Lost spojrzał łaskawszym okiem na swoją przeszłość, którą zmieszał z bardziej melodyjnym graniem. Poza Nickiem i Gregiem w zespole są obecnie: Aaron Eddy (gitara), Stephen Edmondson (gitara basowa) i fiński bębniarz Waltteri Väyrynen.

https://www.facebook.com/paradiselostofficial/

Zagrają:
PARADISE LOST (Wielka Brytania) doom metal, death metal (w początkach), metal gotycki

Kiedy: 21 lipca (czwartek) 2022
Gdzie: Kraków @ Hype Park, ul. Kamienna 12
Bilety: 119/129 zł – przedsprzedaż, 150 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 22 lipca (piątek) 2022
Gdzie: Warszawa @ Scena Letnia klubu Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 119/129 zł – przedsprzedaż, 150 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 23 lipca (sobota) 2022
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Elektryków
Bilety: 119/129 zł – przedsprzedaż, 150 zł – w dniu koncertu


Bilety na koncerty będą dostępne na:

https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia

Zaprasza
Knock Out Productions


https://www.knockoutprod.net/pl

https://www.facebook.com/productions.knock.out