AURA PREZENTUJE NOWY SINGIEL
Dodane przez muzol dnia 15.11.2023
Artystka AURA wydała swój najnowszy singiel pod tytułem "Czy pamiętasz?'' Utwór to kolejny dowód na kreatywność i unikalność AURY., która kontynuuje swoją muzyczną podróż, zachwycając słuchaczy swoim talentem i głębokimi emocjami. Jej muzyka łączy nieszablonową muzykę alternatywną z wpływami polskiej piosenki popularnej z minionych dekad.Treść rozszerzona
Artystka AURA wydała swój najnowszy singiel pod tytułem "Czy pamiętasz?'' Utwór to kolejny dowód na kreatywność i unikalność AURY., która kontynuuje swoją muzyczną podróż, zachwycając słuchaczy swoim talentem i głębokimi emocjami. Jej muzyka łączy nieszablonową muzykę alternatywną z wpływami polskiej piosenki popularnej z minionych dekad.

Artystka zadebiutowała w 2020 roku, dołączając do projektu My Name Is New wytwórni KAYAX. Po dwóch latach oczekiwania, w 2022 roku światło dzienne ujrzał długo wyczekiwany debiutancki album, zatytułowany "Szczelina". Jednak już wcześniej dała o sobie znać, publikując przebojowe single, takie jak "Rozerwani", "Jutro nie znamy się", czy wspólny duet z Mikołajem Macioszczykiem, zatytułowany "Jeśli to sen”.

Teraz, rok po premierze albumu, Aura. powraca z nowym singlem, który nosi tytuł "Czy pamiętasz". To muzyczna podróż w głąb letniego romansu, w którym emocje splatają się z nadziejami, a powrót do rzeczywistości jest słodki jak miód.

Artystyczny pseudonim AURA. ukrywa talent wokalistki i songwriterki, Pauli Powroźnik, której twórczość łączy nieszablonową muzykę alternatywną z wpływami polskiej piosenki popularnej z minionych dekad. Debiut AURY. miał miejsce w 2020 roku, kiedy dołączyła do projektu My Name Is New wytwórni KAYAX.
foto: Yuliya Chekhotska

Po dwóch latach, w 2022 roku, światło dzienne ujrzał długo wyczekiwany debiutancki album, zatytułowany "Szczelina". Jednak już wcześniej AURA. dała się poznać, publikując przebojowe single, takie jak "Rozerwani", "Jutro nie znamy się", czy wspólny duet z Mikołajem Macioszczykiem, zatytułowany "Jeśli to sen”. Rok po premierze albumu AURA. powraca z nowym singlem, który nosi tytuł "Czy pamiętasz". To muzyczna podróż w głąb letniego romansu, w którym emocje splatają się z nadziejami, a powrót do rzeczywistości jest słodki jak miód.

Komentując swój nowy utwór, artystka mówi: "Nie ma chyba nic bardziej kuszącego niż letni romans, który rozwija się w miękkim blasku zachodzącego słońca. To okres, w którym wszyscy są bardziej otwarci na nowe doświadczenia, a to może prowadzić do fascynujących spotkań i miłosnych przygód. Właśnie ta lekkość i brak zobowiązań często czynią letnie romanse tak ekscytującymi. W letniej miłości jest coś wyjątkowego. To nie tylko chwilowe uniesienie czy przelotne emocje. To uczucie, które przychodzi wraz z letnim wiatrem, a każdy dzień spędzony razem wydaje się jak niezapomniany To czas, gdy życie wydaje się pełne obietnic, a serca biją szybciej, kiedy tylko spojrzymy sobie w oczy. Wkrótce jednak lato dobiega końca, a rzeczywistość przywołuje nas z powrotem. Pytanie brzmi, czy ta miłość przetrwa wyzwania codzienności?”

Utwór "Czy pamiętasz" od pierwszych dźwięków przywołuje ciepłe, letnie wieczory. Melodia jest przyjemna i wpadająca w ucho, instrumentalne partie dodają lekkości, a rytmika jest energetyzująca. Tekst skupia się na pytaniach, czy te wspomnienia są nadal żywe i czy druga osoba pamięta te chwile tak samo intensywnie. Uczucie tęsknoty i niepewności jest uczciwie przekazywane przez wokalistkę. Emocje, podekscytowanie, radość, zakochanie, nadzieja i niepewność - to wszystko miesza się ze sobą w tej fascynującej opowieści muzycznej.