BRUCE DICKINSON - NOWY ALBUM I TRASA KONCERTOWA 2024
Dodane przez muzol dnia 10.02.2024
Bruce Dickinson ogłosił właśnie wydanie swojego nowego, solowego albumu. To pierwszy jego album od 2005 roku i siódmy w karierze! Do tego z zespołem rusza w trasę.

Treść rozszerzona
Bruce Dickinson ogłosił właśnie wydanie swojego nowego, solowego albumu. To pierwszy jego album od 2005 roku i siódmy w karierze! Do tego z zespołem rusza w trasę.

Bruce Dickinson jest jednym z najbardziej uznanych i wybitnych wokalistów heavy metalowych wszechczasów (od l1982 roku, z przerwą, jest wokalistą Iron Maiden). Artysta cieszący się sławą ogólnoświatową, zapowiedział wydanie nowego albumu solowego w pierwszej połowie 2024 roku za sprawą wytwórni BMG. Tytuł “The Mandrake Project” jest owocem ponownego spotkania z producentem i wieloletnim muzycznym współpracownikiem Roy’em Z.

“Ten album był dla mnie bardzo osobistą przygodą i jestem z niego ekstremalnie dumny. Roy Z i ja planowaliśmy napisać i nagrać tę muzykę od wielu lat i jestem bardzo podekscytowany faktem, że wreszcie ludzie ją usłyszą. Jestem tym bardziej szczęśliwy, że niebawem ruszam w drogę z niesamowitym zespołem, który stworzyliśmy i powołaliśmy do życia. Planujemy zagrać tyle koncertów ile to będzie możliwe, w tylu miejsca ilu się uda i dla tylu osób ilu tylko zdołamy! A co do “The Mandrake Project”.... niebawem wszystko zdradzimy!” Bruce Dickinson.

“The Mandrake Project” będzie siódmym solowym albumem w karierze Bruce'a Dickinsona i pierwszą nagraną płytą od “Tyranny Of Souls” z 2005 roku.


18 kwietnia - Diana Theater, Guadalajara, Mexico
20 kwietnia – Pepsi Theatre, Mexico City, Mexico
24 kwietnia – Live Curitiba, Curitiba, Brazil
25 kwietnia – Pepsi On Stage, Porto Alegre, Brazil
27 kwietnia – Opera Hall, Brasilia, Brazil
28 kwietnia – Arena Hall, Belo Horizonte, Brazil
30 kwietnia – Qualistage, Rio De Janeiro, Brazil
02 maja – Quinta Linda, Ribeirao Preto, Brazil
04 maja – Vibra, Sao Paulo, Brazil

Natomiast potwierdzony jest koncert artysty w Polsce - Bruce wystąpi w ramach Mystic Festvial w Stoczni Gdańskiej (05-08 czerwca 2024).
https://www.mysticfestival.pl/?gclid=CjwKCAiA2pyuBhBKEiwApLaIO4pBkFuXw9hpCri5RbNbiy-25yaFh1UzuPJ5ypk7OZjKASA_L85oLxoCjS0QAvD_BwE