facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Już za niecały miesiąc Percival Schuttenbach wyruszają w trasę pod szyldem ''Wild Hunt live.'' Koncerty będą ekskluzywnymi spektaklami muzycznymi, zawierającymi kompozycje wykorzystane w ścieżce dźwiękowej do gry "The Witcher 3: Wild Hunt".

Na scenie wystąpią muzycy zespołu Percival, będący współtwórcami i autorami niektórych zawartych w grze fragmentów muzycznych, wielokrotnie nagrodzeni za swój dorobek artystyczny (m.in. "MocArt 2015" wraz z Marcinem Przybyłowiczem i Mikołajem Stroińskim, autorami muzyki do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" oraz jako współautorzy zdobywcy Diamentowej Płyty za album "Równonoc).

Sam spektakl wzbogacony zostanie niesamowitymi projekcjami filmowymi, przygotowanymi specjalnie na potrzeby występu. Zawierają one fragmenty gry oraz niepublikowane nigdzie materiały video, przygotowane przez Marcin Somerlik Productions. Widowisko uświetni ponadto choreografia Teatru AVATAR, mającego na swoim koncie występy na całym świecie, m.in. w Dubaju, Rumunii, Niemczech, we Włoszech, a także na wszystkich stadionach podczas Euro 2012.
http://teatravatar.pl/

Występy okraszone zostaną pięknymi strojami historycznymi oraz scenografią nawiązującą do klimatu gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon".

04.10 – KRAKÓW – Kijów.Centrum
05.10 – WARSZAWA – Teatr Palladium
11.10 – POZNAŃ – CK Zamek
12.10 – WROCŁAW – A2
19.10 – GDAŃSK – B90

WILD HUNT LIVE od lat zdobywa uznanie krytyków i dziennikarzy, a co najważniejsze - publiczności, która zachwycona zarówno artyzmem jak i skalą owego przedsięwzięcia, wykupuje bilety na długo przed premierowymi występami, goszcząc na każdej kolejnej edycji wciąż wzbogacanego spektaklu.

Widowisko z serii WILD HUNT LIVE jest wydarzeniem obowiązkowym nie tylko dla fanów gier komputerowych, lecz również dla wszystkich miłośników pięknej, nawiązującej do minionych epok muzyki. Nie zabraknie w nim wspaniałych głosów, niespotykanego instrumentarium, tańca oraz atmosfery muzyki ambient, folk czy fantasy.

"The Witcher 3: Wild Hunt"

"The Witcher” to jeden z największych sukcesów polskiego przemysłu gier wideo, zaś tytułowy bohater wykreowany przez Andrzeja Sapkowskiego należy do najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych postaci popkultury. Najnowsza odsłona gry – „The Witcher 3: Wild Hunt” została wydana przez studio CD PROJEKT RED w maju 2015 roku. W zaledwie sześć tygodni po premierze gra sprzedała się w sześciu milionach egzemplarzy. Zespół Percival jest współtwórcą ścieżki dźwiękowej do obsypanego nagrodami "The Witcher 3: Wild Hunt" (m.in. tytuł gry roku na gali The Game Awards 2015)

Video Game Show: "The Witcher 3: Wild Hunt"

30 maja 2016r. Percival wystąpił podczas 9. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie - największym w Europie i jednym z największych na świecie wydarzeń tego typu. Zespół w charakterze solistów towarzyszył na scenie orkiestrze AUKSO pod batutą Marka Mosia, wspomaganej przez Chór Pro Musica Mundi. Koncert muzyki autorstwa Marcina Przybyłowicza i Mikołaja Stroińskiego, na potrzeby krakowskiej widowni, zaaranżował Piotr Musiał. Realizacja powstała we współpracy ze studiem CD PROJEKT RED.

Percival Schuttenbach - polski zespół muzyczny tworzący na scenie folk-metalowej i medieval-folkowej, autorzy ponad 10 albumów. Grupa ma na koncie wiele osiągnięć, w tym koncerty w krajach całej Europy, liczne nagrody na festiwalach folkowych, a także – jako jeden z niewielu wykonawców w Polsce – diamentową płytę (współautorzy muzyki do projektu Równonoc - nowoczesnego połączenia hip-hopu ze słowiańską muzyką folkową).

Twórcy licznych projektów związanych z rekonstrukcją historyczną. Grupa zagrała ponad 1000 koncertów na najznamienitszych festiwalach, turniejach i inscenizacjach historycznych na całym świecie.

Wieloletnie doświadczenie sceniczne, wyjątkowe scenografie, wrażliwość muzyczna oraz nadzwyczajna energia podczas występów to znak rozpoznawczy Percivala, zespołu, którego kompozycje w znaczącym stopniu uświetniają najnowsze wydanie najbardziej eksportowej polskiej gry "The Witcher 3: Wild Hunt". Percival, wraz z Marcinem Przybyłowiczem oraz Mikołajem Stroińskim, został uhonorowany statuetką "MocArt" (2015r.).

Aż dwie płyty zespołu biorą udział w plebiscycie "Wirtualne Gęśle" na najlepszą folkową płytę roku 2018 - "Slava III Pieśni Słowian Zachodnich" oraz "Dzikie Pola"
Na płyty można głosować tutaj:http://www.gesle.folk.pl/?&akcja=pokaz&rok=2019


Teatr AVATAR to organizacja zrzeszająca artystów z rozmaitych dziedzin sztuki: tancerzy, akrobatów, aktorów, cyrkowców, reżyserów, choreografów, muzyków. To także społeczność, w której młodzi ludzie mogą podążać za marzeniami rozwoju osobistego, gromadzenia głębokich doświadczeń oraz czynienia świata piękniejszym.

W swym artystycznym dorobku mają występy na światowej scenie festiwalowej – w Dubaju, na Litwie, na wszystkich stadionach w Polsce podczas EURO 2012 oraz podczas Ceremonii Otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 i imprezach jej towarzyszących (MOSTY, Płonąca Wyspa).
Brali udział w międzynarodowych projektach kulturalnych w Rumunii, Niemczech i we Włoszech.

Więcej informacji o nadchodzącej trasie na stronie WILD HUNT LIVE:
https://percival.pl/percival-schuttenbach/?v=9b7d173b068d
Bilety do nabycia na www.ticketmaster.pl oraz w sieciach Empik, Media Markt i Saturn.
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?