facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

29 listopada 2001 roku, w Los Angeles w Kalifornii zmarł po długiej chorobie George Harrison – angielski muzyk,gitarzysta,wokalista i kompozytor muzyki rockowej.
Najbardziej znany był z działalności w najbardziej znanej grupie rockowej wszech czasów - The Beatles(grał z nią w latach 1960-1970)

24 listopada 1991 roku zmarł w Londynie Freddie Mercury - właściwie Farrokh Bulsara (ur. 5 września 1946 w Stone Town na Zanzibarze)Był on jednym z najlepszych wokalistów rockowych i showmanów w historii muzyki popularnej.Od początku do samego końca był związany z grupą QUEEN.


30 listopada w sprzedaży dostępna będzie nowa płyta Serpentii. Album zatytułowany "The Day In The Year Of Candles" będzie pierwszym wydawnictwem zespołu od 2004 roku, kiedy na rynek trafił "Nails Enigma". Dziś zespół zaprasza na imprezę z okazji wydania płyty do krakowskiego klubu Centrala (Mały Rynek 4) - początek o godzinie 20:00. Będzie można posłuchać płyty, obejrzeć DVD oraz kupić przedpremierowo album.

Asymmetry zapowiada przełomową edycję, a ogłoszone dotąd zespoły potwierdzają kierunek zmian - więcej gwiazdorskich projektów i nowatorskich eksperymentów, niż znanych i sprawdzonych zespołów - uczestników innych europejskich festiwali.
Asymmetry Festival 4.0 odbędzie się w dniach 3-5 maja 2012 roku w Browarze Mieszczańskim.21 listopada 1965 roku,W stolicy Islandii, Reykjaviku urodziła się BJORK (Björk Guðmundsdóttir) - wokalistka, kompozytorka i aktorka. Początki jej muzycznej kariery związane były z grupą Sugarcube.Potem rozpoczęła pełną sukcesów karierę solową.

Już 23 listopada,w warszawskim klubie Progresja wystąpi Coryell Auger Sample Trio.Coryell Auger Sample Trio - fani fusion, jazzu czy rocka progresywnego znają te NAZWISKA. Tyle tylko, że wymieniając je myślą o ojcach, legendarnych dziś muzykach: Larry Coryell, Brian Auger i Joe Sample.

Już 26 listopada,we wrocławskim klubie Kultowa wystąpi legendarny PROLETARYAT..Tego zespołu chyba nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Ponad dwadzieścia lat istnienia na polskiej scenie rockowej, 13 płyt i prawie tysiąc zagranych koncertów.24 listopada,we wrocławskim klubie FIRLEJ wystąpi RYKARDA PARASOL - amerykańska wokalistka i gitarzystka.Tegoroczna trasa po Polsce będzie już trzecią wizytą w naszym kraju. Tym razem na scenie wystąpi z polskimi muzykami, z którymi grała już wspólnie w sierpniu tego roku na festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu.


Dość długo przyszło nam czekać na drugi solowy album ,,polskiego Nigela Kennedy'' – szalonego i niezwykle charyzmatycznego Michała Jelonka(znanego niegdyś z ANKH,a od wielu lat związanego z HUNTER).
Nowa płyta Artrosis naprawdę zaskakuje – i to głównie pozytywnie.Powrócił Maciek Niedzielski,którego talent kompozytorski i wyobraźnia muzyczna były źródłami pierwszych sukcesów grupy w drugiej połowie lat 90 – tych(płyty ,,Ukryty wymiar'', ,,W imię nocy'' i ,,Pośród kwiatów i cieni''.
11 listopada w Los Angeles odbyła się konferencja prasowa na której zespół Black Sabbath oficjalnie ogłosił powrót w oryginalnym składzie z lat 70-tych! Na 2012 rok zapowiedziana jest trasa koncertowa oraz nowa płyta studyjna.Nota bene ostatni album Black Sabbath w oryginalnym składzie ukazał się w 1978!