facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Już w listopadzie, na dwóch koncertach w Polsce (w Warszawie i Krakowie) pojawi się thrash metalowa formacja Sacred Reich. W sierpniu tego roku, po długiej przerwie, miała miejsce premiera nowej płyty ' ''Awakening.'' W roli supportu wystąpi Night Demon.
Swallow The Sun, October Tide, Oceanwake pojawią się na jedynym koncercie w Polsce na początku listopada w krakowskim Klubie Zaścianek. Koncert otworzą dwa znakomite składy: fiński Oceanwake oraz szwedzki October Tide.
Destroyer 666 oraz Dead Congregation wystąpią jesienią w trzech polskich miastach. Zapraszamy 3 listopada do krakowskiego klubu Kwadrat, 9 listopada do poznańskiego U Bazyla oraz 10 listopada do warszawskiej Proximy. W roli supportów zaprezentują się: Nocturnal Graves oraz Inconcessus Lux Lucis.
Trzy lata po wydaniu bardzo dobrze przyjętego minialbumu „Hungry Eyes”, śląski zespół Hengelo wypuścił w świat płytę „Try”. Znalazło się na niej 14 utworów wraz z bonusami, łączących rockową tradycję z synth-popowymi eksperymentami, przywodzącymi na myśl brzmienia charakterystyczne dla nowofalowych grup lat osiemdziesiątych.
Z okazji 15 urodzin zespołu Foliba i 5 urodzin zespołu AfroTuba serdecznie zapraszamy 19 października do ODA "Firlej" do wspólnego świętowania. Podczas jubileuszowego wieczoru usłyszymy dwa zaprzyjaźnione składy, których fundamentem są tradycyjne rytmy i pieśni z Afryki Zachodniej.
Prosecutor, po 27 latach (!) od wydania ‘’Krew czarnej ziemi’’, powracają z nową płytą! Album ‘’Sól ziemi’’ jest logiczną kontynuacją, wypracowanego przez lata, stylu zespołu. Na krążek trafiło jedenaście drapieżnych i zarazem melodyjnych, thrash metalowych kompozycji.
Snow Patrol celebruje 25-lecie działalności albumem „Reworked”. Na płytę trafiło 13 największych hitów zespołu w nowych aranżacjach. Nie zabrakło też premierowych utworów. Premiera ''Reworked'' już na początku listopada.
Pull The Wire to żyrardowski zespół, który dał się poznać dzięki świetnie przyjętym koncertom (między innymi na Przystankach Woodstock i Śliwka Fest). ‘’Sztuka przemijania’’ jest drugim wydawnictwem fonograficznym kwartetu, zawierającym pięć utworów. To koncept album - wszystkie teksty opowiadają o przemijaniu, trudnych relacjach międzyludzkich i zagubieniu we współczesnym świecie.
Już w listopadzie będzie miała miejsce premiera autobiografii zwariowanego basisty Red Hot Chili Peppers - Flea. Mówiąc krótko - jest to historia życia łobuza, który stał się gwiazdą rocka. Nota bene, Polska będzie pierwszym, nieanglojęzycznym krajem, w którym książka się ukaże.
W październikowy Wieczór zapraszamy Państwa na prezentację wirtuozerii i twórczości znakomitego gitarzysty o austriacko-polskich korzeniach – Rainera Marii Nero. Koncert będzie jednocześnie oficjalną polską premierą najnowszej płyty artysty – Conmover, a do wspólnego muzykowania gitarzysta zaprosił Agatę Makowską (taniec), Borję Soto (śpiew, cajon) i Mateusza Góreckiego (gitara). Występ odbędzie się we wrocławskim klubie Vertigo.
Pod groźną nazwą Gorgonzolla kryje się metalowy sekstet z Warszawy. Grupa mocno zaznaczyła swą obecność na wydanym trzy lata temu krążku ‘’Eksploatowani.’’ Nowa płyta jest jeszcze bardziej dojrzała artystycznie i bogata muzycznie.