facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Wrzesień w mikołowskim klubie MKS Fraktal to doskonale Wam znane Taneczne Soboty. Startujemy już 2.09, za konsoletą nikt inny jak DJ Scanty. 9.09 to 60'80'90'More Impreza KLUB Fraktal - DJ "na zastępstwie". 16.09 zachęci Was do parkietowego szaleństwa DJ ZORKA. Specjalnie dla Was 23.09 za konsoletą stanie DJ Matz. 30.09 wrócimy do imprezy z cyklu 60'80'90'More. Serdecznie zapraszamy!
Białostocki zespół Cochise nadal pracuje nad nową studyjną płytą zatytułowaną „Swans And Lions”. Nowy album zawierać będzie 12 utworów, a jego premiera zaplanowana jest na luty 2018. Na oficjalnym fanpage’u Cochise można podejrzeć postępy prac w studio. Zespół przygotowuje równocześnie nowe teledyski. A już od jutra do napiętego grafika muzycy dodadzą także koncerty.
W tym miesiącu we wrocławskim Firleju przeważają niebiletowane, popołudniowe wydarzenia o charakterze społecznym. Oprócz bardzo dobrze znanej Dolnośląskiej Giełdy Fonograficznej (2.09) i Otwartej Wymiany Sąsiedzkiej (16.09) w programie odnaleźć można zupełne nowości - Sąsiedzkie Warcaby czy Warsztaty z robienia łapaczy snów. Poniżej prezentujemy pełną ofertę kulturalną na wrzesień.
Od kilku lat na polskim rynku możemy dostrzec prawdziwy wysyp młodych i utalentowanych wokalistek. Do nich na pewno można zaliczyć Natalię Moskal. ‘’Songs of myself’’ to debiutancki album na którym znajdziemy 10 utworów utrzymanych w stylistyce electro popu lat 80-tych.
Na jesieni Farben Lehre wyruszą w dużą trasę koncertową, która tym razem obejmie 43 miasta! Blisko 2/3 trasy wypełnią koncerty akustyczne (m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Olsztynie, Toruniu, Kielcach, Opolu, Lublinie czy w Płocku). Z kolei elektrycznie grupa zagra, m.in. w Bydgoszczy, Gdyni, Szczecinie czy Pile, razem z zaprzyjaźnioną formacją the Analogs. W Farben Lehre zadebiutuje nowy perkusista - Gerard Klawe (znany między innymi ze współpracy z Closterkeller).
Polski post rock rośnie w siłę. Dowodem na to jest debiutancki album Ayden. Został on nagrany w studio należącym do grupy Tides From Nebula. Dzięki temu udało się uzyskać potężne, organiczne brzmienie. O charakterze muzyki mówi nam też wiele ekspresjonistyczna okładka.
Jack White to, bez wątpienia, jeden z najważniejszych i najbardziej kreatywnych artystów XXI wieku. The White Strpies, The Raconteurs i Dead Wheater to tylko najważniejsze zespoły, w których grał. Książka Nicka Hasteda pozwoli nam dogłębnie poznać życie i twórczość Jacka White’a.
Tradycyjnie już ostatni weekend wakacji we Wrocławiu zarezerwowany jest na koncerty z cyklu „wROCK for Freedom – Legendy Rocka”, które odbywają się w zajezdni autobusowej przy ul. Grabiszyńskiej, bliskim sercu wrocławian miejscu, gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się dolnośląska Solidarność.
Książka ukazała się na polskim rynku w idealnym momencie – niedługo przed koncertem w Gdańsku. Dla fanów i sympatyków zespołu to świetna okazja, aby przypomnieć sobie burzliwą historię Axla i spółki. Mick Wall jest uznanym dziennikarzem muzycznym i autorem biografii czołowych gwiazd rocka.
Już w najbliższą sobotę, czyli 19 sierpnia, odbędzie się ostatnia wakacyjna Otwarta Wymiana Sąsiedzka oraz Pchli Targ! Przy ul. Grabiszyńskiej 56 będzie można sprzedać lub wymienić nietuzinkowe przedmioty, które mimo dobrego stanu piętrzą się na strychach i w piwnicach. A oprócz tego w programie Firleja: wielki powrót Kuchni Społecznej do Wrocławia oraz odbywające się w każdy piątek Kolażowe Pre-Party.
‘’Hipnotyczny krzyk’’ to pierwsza w Polsce biografia System Of A Dawn. Jej autor jest dziennikarzem znanym, przede wszystkim, z miesięcznika ‘’Teraz Rock.’’ Punktem wyjścia do napisania tej książki były liczne wywiady Bartka z członkami zespołu.