facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

1 września koncertem w Szczecinie ruszyła trasa koncertowa Mela Koteluk & Kwadrofonik, promująca album „Astronomia poety. Baczyński”. Artyści zawitają do dziesięciu polskich miast.
Po autobiografii Dave’a Mustaine’a i książce Martina Popoffa ‘’So far…so good.. so Megadeth’’ przyszedł czas na opowieść o klasycznym, heavy metalowym dziele – ‘’Rust in peace.’’ Kto by pomyślał, że album, który został nagrany 31 lat temu, wciąż wzbudza zachwyt wśród fanów metalu. ‘’Nieznana historia’’ to wyjątkowa publikacja ze względu na to, że o okolicznościach powstania tej płyty mówią sami muzycy, producenci, menagerowie.
Ostatnie wydarzenie cyklu Road To Soulstone Gathering odbędzie się 9 września. Występ The Stubs, CF98 oraz Only Sons zakończy serię letnich koncertów zapowiadających przyszłoroczną edycję festiwalu Soulstone Gathering. Więcej informacji na temat imprezy zaprezentujemy Wam już niedługo, a tymczasem do zobaczenia w czwartek.
Idzie jesień. To najlepsza pora roku na zanurzenie się w dźwiękach muzyki improwizowanej i nowatorskiego jazzu w wykonaniu znakomitych oraz – co ważne – zaprzyjaźnionych i współpracujących ze sobą polskich i zagranicznych artystów.
Giorgio Fazer to projekt instrumentalno – wokalny Mateusza Franczaka i Mirona Grzegorkiewicza. Geneza powstania płyty jest bardzo interesująca oraz intrygująca. Oto został znaleziony dyktafon, na którym zarejestrowano wypowiedzi tajemniczego głosu. Słychać, że mówca jest mocno poruszony i opowiada o tym, co go boli oraz co mu leży na sercu - taki strumień świadomości. Do tych nieuporządkowanych słów duet stworzył ciąg muzycznych impresji.
W roku 2021 Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit odbędzie się w dniach 21 - 24 października w Łodzi. Wystąpi wielu artystów: między innymi Marc Almond i Midge Ure. I Am The Sound! – jestem brzmieniem. Jestem dźwiękiem. Jestem muzyką. Zapraszamy na 13. edycję Soundedit, zapraszamy do Łodzi!
Lonely Sinners to projekt trójki artystów na co dzień mieszkających w San Francisco. ‘’Human Zoo’’ jest koncept albumem mówiącym o człowieku, jako istocie słabej, ulegającej rozmaitym pokusom i żądzom. W wyniku tego na świecie jest wiele zła, wojen, niesprawiedliwości oraz biedy. Punktem wyjścia było wystąpienie na kongresie One Young World Summit w Dublinie 2014 roku Yeonmi Park (trzynastoletniej dziewczyny, która relacjonowała swą ucieczkę z Korei Północnej).
Eta to szczecińska formacja, który dała się poznać dzięki wielu koncertom. Grupa porusza się po różnych obszarach muzycznych ze szczególnym wskazaniem na rock. Teksty mówią o codziennych sprawach, które dotyczą każdego z nas.
Ornette to projekt muzyczny pod którym działa Grzegorz Stępień (były basista Oddziału Zamkniętego). ‘’Możesz wszystko’’ to już drugi album artysty. Znajdziemy na nim trzynaście kompozycji w tym dwa covery: ‘’Zasady gry’’ Tadeusza Nalepy oraz ‘’Wokół sami lunatycy’’ Dżemu. W sesji nagraniowej wzięło udział wielu znamienitych artystów.
Ostatnie dni wakacji to czas kiedy mieszkańcy wracają z urlopów, dzieci przygotowują się do zajęć szkolnych, instytucje kultury ruszają z sezonem imprez, a wrocławski Firlej zachęca do udziału w sąsiedzkim projekcie "W KONTAKCIE".
Pod enigmatyczną nazwą Wij kryje się bardzo intersujący, młody zespół z Warszawy. Patrząc na czarno – białą oprawę graficzną można domniemywać, że mamy do czynienia z black metalem. Nic bardziej mylnego! Wij hołdują tradycyjnemu hard rockowi z lat 70-tych z domieszką bluesa z baśniowymi oraz okultystycznymi tekstami.