facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Już 16 marca, w warszawskiej Progresji będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenia. Wystąpią: Kat & Roman Kostrzewski, Alastor i Thunderwar.
Grupę NIKT tworzy pięciu zawodników wagi ciężkiej. Świadczy o tym choćby sam bokserski image muzyków, okładka i tytuł płyty. Sama twórczość Nikt także jest bardzo wojownicza tak pod względem lirycznym jak i muzycznym. ‘’Runda 3’’ to trzeci album w 20 – letniej działalności zespołu.
20 kwietnia, w wrocławskim klubie Ciemna Strona Miasta zagrają weterani polskiego death.thrash metalu - Quo Vadis. Grupa cały czas promuje swój najnowszy album ''Born to die.'' Poza nowymi utworami usłyszymy też klasyki z całej historii zespołu.
Już na początku lutego, na kilku koncertach w Polsce wystąpi kanadyjska songwriterka - Christina Martin. Piosenkarka porusza się na granicy gatunków takich jak folk, pop, country i rock. Podczas polskiej trasy wystąpi w duecie, z drugim gitarzystą.
Prosto z Włoch nadciąga death metalowy kwartet Chronic Hate. Tym razem, już 23 lutego grupa zaprezentuje swoje najnowsze dzieło "The Worst Form of Life".
Wydany 20 października album „Discordia” zadebiutował na 12 miejscu OLIS i został świetnie przyjęty przez krytyków. Płyta po fali pozytywnych recenzji, w wielu zestawieniach została uznana za najlepszą polską płytę ubiegłego roku. Artystka tradycyjnie już przygotowała jego kolekcjonerskie wydanie - ''Discordia'' ukazuje się na transparentnym niebieskim winylu i został wydany w nietypowej nawiązującej do wydania LP oprawie.
5. lutego w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela wystąpi Maciej Balcar z zespołem. Wokalista i jego towarzysze są już znani z tego, że dostarczają publiczności całą paletę nastrojów i emocji, efektownych instrumentalnych wybuchów i ulotnych wyciszeń. Ilość biletów jest ściśle limitowana.
Rock’n’ rollowe chłopaki z bydgoskiego Steel Drunk powracają! Tym razem z długogrającym albumem ‘’Hard work! Hard cock! Hard rock!’’ Znajdziemy na nim solidną porcję heavy rocka podbarwionego bluesem i rock’n’rollem.
Klub Szpitalna 1 w Krakowie przedstawia plan na nadchodzące czternaście tygodni dopiero co rozpoczętego 2018 roku. Wśród artystów, którzy wystąpią w jednym z najważniejszych klubów w Polsce znajdują się Octo, Octa, Giant Swan, Codex Emipre, Errorsmith, Jacek Sienkiewicz i wielu innych.
Przed nami kilka naprawdę mocnych imprez organizowanych przez Knock Out Productions. Wszystko to będzie miało miejsce w warszawskiej Progresji.
Najnowsze wydanie miesięcznika Metal Hammera właśnie trafiło na rynek. Tematem głównym jest tym razem zespół Therion. w marcu grupa zagra trzy koncerty w Polśce prezentując materiał z nadchodzącej płyty ''Beloved antichrist.'' W numerze znajdziecie poza tym m.in. obszerne rozmowy z Tribulation, In Vain, Avatar, Akercocke, Michelem Schenkerem, Riot oraz Orphaned Land.