facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Już niebawem finał tegorocznego cyklu koncertów Songs and stories. Co miesiąc na scenie Famy występowali artyści, którzy nie tylko wspaniale grają i śpiewają ale również samodzielnie tworzą piosenki. Koncert Kuby Blokesza w CBK FAMA już 9 listopada 2023 roku.
Najnowsze wydanie magazynu Metal Hammer właśnie trafiło do tradycyjnych punktów sprzedaży. Gwiazdą wydania jest tym razem formacja Within Temptation.
Już 21 października 2023 w Studiu Koncertowym Radia Katowice im. Jerzego Haralda odbędzie się V edycja Katowice Music Colours Festival. Wystąpią kwartet Ziemia oraz grupa KaZióGra.
Julia Kuzyka to prawdziwa kobieta renesansu – jest aktorką teatru muzycznego, wokalistką, autorką tekstów i kompozytorką. Do współpracy pozyskała białostockiego instrumentalistę i kompozytora – Marcina Nagnajewicza. Marcin doskonale wczuł się w klimat muzyki Julii. Na płycie znajdziemy dziesięć, zróżnicowanych stylistycznie, piosenek.
Roderyk to zespół, który powstał w 2008 roku we Wrocławiu z inicjatywy Mariusza Rodziewicza i Macieja Klima. Trzeba przyznać, że tytuł – ‘’Z pamiętnika trubadura’’ – idealnie oddaje słowną i muzyczną zawartość albumu. Oto możemy przenieść się do zamierzchłego średniowiecza i posłuchać pięknych pieśni biesiadnych, rycerskich, okolicznościowych, ludowych.
Maddie Rock Squad to młoda, bardzo obiecująca formacja rockowa. Niedawno miałem przyjemność rozmawiać z gitarzystą tej grupy - Patrykiem Kuroniem. Zapraszamy do lektury wywiadu.
Nowe wydanie magazynu Metal Hammer właśnie trafiło do punktów sprzedaży. I to z dwiema okładkami. Na jednej z nich znalazła się formacja KKs Priest. Drugim najważniejszym wywiadem numeru jest rozmowa z zespołem Gruzja, która w obecnej chwili wyrasta na jeden z najbardziej oryginalnych i zaskakujących zespołów w naszym kraju.
Xo.eN to nowy projekt na muzycznej mapie Polski. W jego skład wchodzą: Agata Pawłowicz – doświadczona wokalistka i autorka tekstów oraz Marek Noski, który odpowiada za całą muzykę. Dodajmy, że ‘’Dalej…’’ to fonograficzny debiut tego duetu.
Pierwsza edycja międzynarodowego Festiwalu Flamenco MIASTO KRASNALI (CIUDAD DE DUENDES) to inicjatywa stowarzyszenia kulturalnego Fandango Polska przy ścisłej współpracy z agencją artystyczną KA – International Art Management. Ideą Festiwalu jest przybliżenie kultury i sztuki flamenco w jej najróżniejszych odmianach szerokiemu odbiorcy.
Kontynuatorzy Kat & Roman Kostrzewski - zespół Popiór - już wkrótce wyda debiutancki album "Pomarlisko" na CD i winylu. Popiór to zespół założony w 2022 roku z inicjatywy byłych muzyków grupy KAT&Roman Kostrzewski, Jacka Hiro i Jacka Nowaka. Zaprosili oni do współpracy wokalistę Chrisa Hoflera oraz basistę, Grzegorza Feliksa.
Brytyjska legenda zaprezentuje się już 10 października w klubie A2! Tytani gotyckiego metalu nie tracą werwy - potwierdziły to polskie koncerty grupy w ostatnim półroczu, promujące trzyletni już album „Obsidian”. U ich boku na scenie pojawi się Primordial - który z mieszanki black metalu, muzyki celtyckiej i folku uczynił podbudowę pod niepowtarzalny styl, w roli supportu wystąpią: post-black metalowi muzycy z Harakiri for the Sky oraz przedstawiciele melancholijnej odmiany death metalu - Omnium Gatherum.