facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

W poniedziałek 26. marca w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela wystąpi grupa Turbo. Ilość biletów jest ściśle limitowana! Obecnie zespół jest w trakcie nagrań trzynastego albumu studyjnego, którego premiera odbędzie się jesienią 2018 roku.
Na siódmy album None trzeba było czekać aż 5 lat! W tym czasie w zespole doszło do istotnej zmiany – nowym wokalistą został Łukasz ‘’Pachu’’ Pach. A co z samą muzyką? Nadal jest ultracieżka i bezkompromisowa. None jednak poszli bardziej w stronę nowoczesnego thrash metalu z elementami death core.
Po ubiegłorocznym sukcesie akustycznego koncertu rapera O.S.T.R., kolejną gwiazdą cyklu „MTV Unplugged” będzie Brodka – artystka, która dokonała jednej z największych transformacji artystycznych ostatnich lat. Wyjątkowy koncert „bez prądu” Brodki zostanie zarejestrowany już wiosną tego roku.
16 marca do sprzedaży trafi nowy album duetu Monstergod zatytułowany „Invictus”. Na płycie zespołu pojawiło się kilku znakomitych gości, między innymi: gitarzysta Sin Quirin (Ministry, Revolting Cocks), Void (Deathcamp Project, Undertheskin) oraz Kr-lik (Controlled Collapse, Clicks).
To już piąty album w dyskografii ‘’Wodza Apaczów’’ czyli Cochise. Tajemnicza i mroczna okładka dobrze oddaje zwartość ‘’Swans and lions.’’ Tytuł płyty jest symboliczny – zdaniem gitarzysty Cochise ‘’łabędź to odzwierciedlenie ludzkich sprzeczności oraz ich transformacji, a ‘lew’ to władza i niezależność.”
Turbowolf przyjedzie promować swój nowy album na dwóch koncertach w Polsce. Zapraszamy 30 marca do wrocławskiego klubu Pralnia oraz dzień później 31 marca do warszawskiej Hydrozagadki. Grupa świętuje premierę nowego albumu “The Free Life”. Materiał można już teraz odsłuchać między innymi za pośrednictwem Spotify. Supportem będzie grupa Puppy.
Dziś premiera długo oczekiwanego wydawnictwa kompilacyjnego „Decades”. Całości można wysłuchać już teraz za pośrednictwem darmowych serwisów streamingowych, w tym m.in. na Spotify. Nightwish wystąpi 17 listopada 2018 roku w TAURON Arena Kraków. Grupa będzie świętować swoje 20-lecie wydając z tej okazji dwupłytowy album kompilacyjny.
Na koncertowej mapie artysty pojawił się ponownie Wrocław! Tym razem Henry No Hurry wystąpi 15 marca w klubie PUBliczny. Henry No Hurry! to jednoosobowy projekt Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego (Letters From Silence, Henry David's GUN).
W tym roku wiosna w Firleju pojawiła się szybciej, niż wskazywałaby na to pogoda. To wszystko za sprawą wyjątkowych koncertów i inicjatyw podejmowanych przy współpracy z lokalną społecznością.
W 2018 roku, szczególnym ze względu na 20. urodziny klubu, Hard Rock Pub Pamela zainicjował serię koncertów w formule przeglądu. W trakcie cyklu występów, noszącego wspólną nazwę HRPP Rocks, do tego czasu zagrały grupy: Eklektik, Ave, Lustro, Eder oraz Yanish. W najbliższy poniedziałek (12 marca) na klubowej scenie wystąpią zespoły: The Moon oraz Kwadra. HRPP Rocks jest wspólną inicjatywą Hard Rock Pubu Pamela oraz programu telewizyjnego Muzyczny Kram. Trzeci koncert cyklu został zorganizowany przy współpracy z Pronet Music.
Prawie trzy dekady po wyczerpaniu nakładu, Metallica wyda zremasterowaną wersję "The $ 5,98 EP - Garage Days Re-Revisited". Album ukaże się 13 kwietnia 2018 jako kolejna część serii remasterów wydawanych za pośrednictwem ich własnej wytwórni Blackened Recordings. Wydawnictwo będzie dostępne w kilku formatach, m.in. limitowanej serii picture disc i pomarańczowym winylu.