facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Już 30 marca odbędzie się premiera albumu „(E)motions” rockowego zespołu Waterside. Białostoczanie prezentują na nim autorską muzykę – trudną do zakwalifikowania, choć z pewnością jest to rock. Zapowiedzią całości jest niezwykle urokliwy „Sick of it”, który już teraz jest dostępny na YT i wszystkich serwisach streamingowych.
Po płynącym po polskim krajobrazie “Posiadaniu” i brutalnym kontakcie z rzeczywistością w postaci “Kasy”, zespół Pozory tak jak zapowiadał - publikuje trzeci utwór ze swojej debiutanckiej płyty.
‘’Kairos’’ to greckie słowo, które w systemie religijno – filozoficznym oznacza sprzyjający czas decyzji - niewykorzystany mógłby mieć wpływ na dalsze życie. W przypadku polskiego zespołu Aleph א mamy do czynienia z concept albumem, opowiadającym o wędrówce człowieka poprzez poszczególne etapy swego życia. Jest on przytłoczony i zniewolony przez technologię, nadmiar bodźców i konieczność podejmowania szybkich decyzji.
Zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę zwiastuje nowy numer miesięcznika Metal Hammer. Gwiazdą z okładki jest tym razem liderka i wokalistka rockowego zespołu The Pretty Reckless. W kwietniowym wydaniu pisma znajdziecie także inne mocne, bezkompromisowe tematy: Atrocious Filth, Skov, Eyehategod, Hedone, Milcz czy The Body. Nie zabrakło również naszych tradycyjnych rubryk czyli recenzji płytowych, książkowych, Die Young czy Na Zachód Od Metalu.
Rockowy zespół Nocti, po serii dwóch wydanych w ubiegłym roku i bardzo dobrze przyjętych przez media muzyczne i fanów singlach, prezentuje kolejny – już sygnowany datą z 2021 na końcu. „Zerwane latawce” są zapowiedzią ich debiutanckiego albumu, nad którym producenckie piecze sprawuje Bartek Mielczarek (m.in. Brodka, Sorry Boys).
Monsieur Premiere to alternatywny, wrocławski zespół, którego muzykę można uplasować na pograniczu alternatywnego rocka z domieszką psychodelii lat 70. "Późno chodzimy spać" to najnowsza propozycja tej grupy. Singiel zapowiada nowe wydawnictwo zespołu, które pojawi się w 2021.
Nowy projekt Bartosza "Administratorra" Marmola (Administratorr, Administratorr Electro, Lesław i Administratorr) opublikował trzeci już singel będący zapowiedzią debiutanckiej płyty, która ukaże się jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku.
Wernisaż, spotkanie autorskie, koncerty, warsztaty i projekty społecznie. A to tylko część działań. Firlej, mimo pandemii, pracuje pełną parą. Marzec to „wysoki sezon” dla instytucji kultury.
iNCAL jest solowym dziełem Jędrzeja Nawary (wokalisty, pianisty, autora muzyki oraz tekstów). Uwagę przykuwa już bardzo ekspresyjna okładka (zdjęcie ‘’Koncert Wrocławski’’ z 1945 roku Krystyny Gorazdowskiej). Zawartość muzyczna ‘’Regulaminu na lato’’ także intryguje – połączenie fortepianowych fraz, ciepłego głosu Jędrzeja i … różnorodnych dźwięków uzyskanych za pomocą smartfonu. Cały koncept takiego oryginalnego podejścia do tworzenia został przedstawiony wewnątrz digipacku.
Pidżama Porno kolejną gwiazdą tegorocznego Rocku Na Bagnie w Goniądzu na Podlasiu. Swój udział potwierdzili też The Analogs, St. Omer. Pojawi się też Radio Bunt ze specjalnym programem. Festiwal planowany jest na 2 i 3 lipca.
Jeden z najgorętszych współczesnych zespołów z Berlina, People Club wypuszcza kolejny singiel z nadchodzącej EPki. Nowy utwór „Take Me Home” nosi tę samą nazwę co mini album. Wydawnictwo ukaże się 7 maja za pośrednictwem Kartel Music Group.