facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

To będzie muzyczna uczta dla fanów klasycznego thrash metalu. W dniach 22. - 25 lipca zagrają formacje: Lich King, Seax, Condition Critical, Ravage i Exit Smashed. Grupy zagrają w Warszawie, Wrocławiu i w Zielonej Górze. Organizatorami są Blast booking & promotion i Metal Music Attack.
First Blood i Get The Shot już wkrótce wystąpią na jednym, wspólnym koncercie w Polsce! Na wieczór z hardcore’ową muzyką zapraszamy 3 lipca do warszawskiego klubu Pogłos. W roli supportu zaprezentuje się Unbeaten z Bydgoszczy.
Janek Samołyk zawsze nagrywał piosenki po polsku lub po angielsku. Tym razem wrocławski wokalista zaśpiewał po włosku. Co więcej, premierowa piosenka ''Decine di sigarette fumate'' zdążyła być już radiowym letnim przebojem!
Pierwszy od 10 lat studyjny album Kasi Kowalskiej i dziesiąty w jej dotychczasowym dorobku – jest już dostępny w sklepach oraz serwisach cyfrowych!! Premiera krążka zbiega się z 25-leciem pracy artystycznej wokalistki.
er>
The Beach Boys w zaskakuj±cym wydaniu. Na „The Beach Boys with the Royal Philharmonic Orchestra” znajdują się największe przeboje grupy z nagrane na nowo muzyką przez Royal Philharmonic Orchestra w Abbey Road Studios. Podwójny winyl ukaże się w sierpniu. Za produkcję płyty odpowiadaj± Nick Patrick oraz Don Reedman.
Nowy album - „ Malinowa…” to zestaw 14 premierowych utworów, płyta na którą wielbiciele Artystki czekali od wydania i sukcesu „Atramentowej” (status podwójnej Platynowej Płyty”), zainspirowana spotkaniami z fanami i im dedykowana.
Przypominamy, że w najbliższy piątek, 29 czerwca, Thy Art Is Murder wystąpi w warszawskim klubie Hydrozagadka. Australijczycy przyjadą do Polski promować rewelacyjny krążek „Dear Desolation”, który ukazał się 18 sierpnia 2017 roku za pośrednictwem Nuclear Blast Records. W roli supportów zaprezentują się Scylla oraz Heresy Denied.
Przypominamy, że już jutro, w warszawskiej ''Progresji'' oraz pojutrze w krakowskim klubie Studio zagrają Body Count. To uznana grupa łącząca w swej muzyce thrash metal, rap metal, hardcore punk. Supportami będą Cloud 9 i Powestroke.
Zwyciężczyni Grammy oraz najpopularniejsza wokalistka w serwisach cyfrowych w 2017 roku – Alessia Cara – prezentuje nowy singiel „Growing Pains”. 18 czerwca, artystka wykona utwór po raz pierwszy na żywo w programie Jimmy’ego Fallona.
Tak już się złożyło, że w ukraińskim show-biznesie muzycy rockowi praktycznie nie cieszą się poparciem lokalnych mediów i krytyków muzycznych. Większość alternatywnych ukraińskich grup i wykonawców jest zmuszonych emigrować do Austrii, Niemiec i Finlandii w poszukiwaniu sławy oraz uznania. Wyjątkiem nie będzie, być może, kolejny utalentowany lwowski artysta — Gennadiy Peresvit, który wyrusza w podróż do Belgii.
Twórcy alternatywnego metalu już w Polsce. Wczoraj odbył się koncert Meshuggah w krakowskim klubie Kwadrat (ten występ został całkowicie wyprzedany). Jutro grupa zagra w warszawskiej Progresji. Szwedzka grupa przyjedzie do naszego kraju promować swój ostatni album „The Violent Sleep of Reason” (2016, Century Media).