facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Już 16 września, w jednym z wrocławskich mieszkań, wystąpi Michał Kowalonek - Lider poznańskiej grupy Snowman oraz dziecięcej formacji Lumikulu. Od 2012 roku do niedawna był wokalistą grupy Myslovitz.
Mötley Crüe i BMG wspólnie świętują 40.lecie wydania albumu ikony, który wyniósł zespół na piedestał. Z tej okazji druga płyta zespołu, wydana w 1983 roku ukaże się w limitowanej wersji Super Deluxe Box Set oraz w wielu innych wersjach.
Najnowsze wydanie magazynu Metal Hammer trafiło niedawno na sklepowe półki. Na okładce znalazła się tym razem formacja Cannibal Corpse. W piśmie przeczytacie także o takich artystach jak Nita Strauss, Nervosa, Shodan, Greta Van Fleet, Cadaver, Asking Alexandria, Primal Fear, Interpol, Kataklysm, Gus G., Tuomas Holopainen czy Blind Guardian.
Fundacja Pomocy Artystom Polskim Czardasz serdecznie zaprasza na Pierwszy Festiwal Klezmerski, który odbędzie się na krakowskim Kazimierzu - kolebce kultury żydowskiej w dniach 18-27.08.2023 roku.
Ukazał się pierwszy w pełni autorski album muzyczny Madlen zatytułowany „Kobieta”. Na płycie znalazło się 11 piosenek z gatunku pop. Każdy utwór to bardzo osobiste wyznanie wokalistki, które w pełni oddaje jej życiowe refleksje i doświadczenia. Album powstawał sukcesywnie przez prawie 5 lat.
Madlen przedstawia kolejny utwór ze swojej nadchodzącej płyty. „Rzeczywistość” wg artystki to utwór najbliższy jej sercu. Powstał z okazji wyjątkowego wydarzenia w jej życiu. Tekst utworu oddaje jej bardzo osobiste przeżycia.
W serwisach muzycznych swoją premierę miał najnowszy singiel EVY. „To ja jestem EVA” to kolejny utwór z płyty „Przeznaczeni do miłości i wolności”. Tym razem poznajemy artystkę w nieco lżejszej popowej odsłonie.
Polsko-boliwijska prog-metalowa formacja Atan opublikowała klip zarejestrowany podczas tegorocznego Metal Hammer Festival w Łodzi. "Ugly Monster" to tytułowa kompozycja z wydanego na początku tego roku debiutanckiego albumu AtAn.
“Wakacje w Polsce” to letnia, popowa piosenka z lekkim i pogodnym tekstem. Utwór zwiastuje 4. solowy album Holaka, który jesienią 2023 ukaże się nakładem Warner Music Poland. Holak znany jest jako muzyk przekraczający ramy gatunkowe, zapraszany do współpracy przez wielu innych wykonawców, ale też i grafik czy tatuator.
Do punktów sprzedaży w całej Polsce trafiło właśnie najnowsze wydanie magazynu Metal Hammer. Bohaterem z okładki jest tym razem formacja Mammoth WVH. W nowym numerze znajdziecie także obszerny wywiad z liderem zespołu Armia - Tomaszem Budzyńskim, który korzystając z tego, że do fanów trafił niedawno album „Antologia”, wspomina najlepsze momenty z historii swojego zespołu.
Hanabie zameldują się 11 sierpnia w Warszawie z nowym albumem i Jeremiah Kane w roli supportu! Hanabie wydadzą swoją najnowszą płytę 26 lipca, a kilkanaście dni później przyjadą do klubu Hydrozagadka w towarzystwie Jeremiah Kane.