facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Mun to bardzo interesujący wrocławski zespół, którego poczynania śledzę od dawna. Każdy kolejny album przynosi jakieś nowe rozwiązania. Tak jest też w przypadku trzeciej płyty – ‘’Presomni.’’
Riverside zaprezentuje się w Hype Parku w ramach mini trasy koncertowej z okazji 20-lecia swojej działalności. Gośćmi zespołu będą Collage oraz Mick Moss (Antimatter).
‘’Variete’’ to reedycja pierwszej studyjnej płyty zespołu z 1993 roku. Na krążku znajduje się 13 nagrań utrzymanych w zimno - falowej stylistyce. Poprawiono selektywność i głębię brzmienia. Została odtworzona cała oprawa graficzna z oryginalnych materiałów.
17 sierpnia 2021 roku, o godzinie 19:00 w Firleju odbędzie się koncert laureatów konkursu, zorganizowanego w ramach międzynarodowego projektu "How Far is Now". Artyści zostali wybrani ze 112 zgłoszeń , nadesłanych z całej Polski, w trakcie naboru prowadzonego w maju 2021 roku. Wstęp na koncert wolny.
A gdyby tak zamienić marzenia na plany? – wtedy wszystko staje się możliwe. Zespół Three Of Us dzieli się nową, autorską piosenką, która jest zapowiedzią zbliżającego się singla.
Zespół The Dames przedstawia funk rockową, energetyczna piosenkę z elementami ska - ''Amber lady.'' Ich muzyka to pop rock czerpiący inspirację z takich legend, jak The Beatles czy David Bowie.
Już 10 sierpnia, w ramach akcji House Gig, w Wilczycach koło Wrocławia wystąpi islandzki songwriter - Ragnar Ólafsson. Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal.
Zespół AnVision zaprezentował nowy klip, zrealizowany do utworu "Homeless Heart". Ta piękna i klasyczna rockowa ballada pochodzi z najnowszego krążka kapeli zatytułowanego "Love & Hate", do którego zrealizowane zostało także lyric video "Lovely Day to Die."
Dziś i jutro koncerty rodzimego Percivala. Grupa oferuje fanom wyjątkowe spektakle. „Wild Hunt Live” to nazwa koncertowego programu grupy, podczas którego wykonywana jest na żywo muzyka wykorzystana w grze "Wiedźmin 3: Dziki Gon." Dwa takie występy, w pełnej audiowizualnej odsłonie, zobaczymy kolejno:7 sierpnia na Scenie Letniej klubu Progresja, a następnie 8 sierpnia w krakowskim Hype Parku.
W czasie pandemii życie koncertowe praktycznie zamarło. Wszechobecne obostrzenia utrudniają i zniechęcają artystów do twórczej pracy. Mimo tego są organizowane małe, kameralne koncerty, które pozwalają poczuć, choćby w minimalnym stopniu, atmosferę normalności. Taki występ miał miejsce 15 maja 2021 roku w chrzanowskim Centrum Kultury MOKSiR. Zagrał tam Marcin Pająk (gitarzysta, wokalista, kompozytor) wraz z towarzyszącymi mu muzykami. Artyści wykonali w całości wydany rok temu album ‘’Last day.’’
19 lipca, nakładem wytwórni Soliton, ukazał się nasz debiutancki album zespołu Neaghi ''Whispers of wings'', który w całości został udostępniony na youtubie. Płyta zbiera dobre recenzje fachowej prasy (m.in. Metal Hammer, Teraz Rock).