facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Dziś oficjalna premiera nowego albumu Blue Cafe - ''Double soul.'' To płyta wysmakowana, pełna pięknych melodii, wokalnych wzruszeń i aranżacji. Jak mówi zespół to "muzyka z duszą". Grupa zagra też kilka koncertów promujących nowy album.
Ten unikatowy projekt to dziesięć muzycznych zdarzeń zorganizowanych z okazji stulecia odzyskania niepodległości. Dziesięciu świetnych pianistów, dziesięciu wybitnych kompozytorów i dokładnie dziesięć okazji, aby posłuchać najlepszej polskiej muzyki fortepianowej minionego stulecia w przestrzeni publicznej w Łodzi. Projekt jest sfinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu wieloletniego Niepodległa na lata 2017 – 2021.
Knock Out Productions prezentuje sześć koncertów grupy Arkona w Polsce! Rosyjscy folk metalowcy przyjadą do naszego kraju promować swój najnowszy album „Khram”, który ukazał się na początku 2018 roku dzięki Napalm Records. W roli supportów na wszystkich sześciu koncertach Arkony w Polsce zaprezentują się Helroth oraz Varmia.
High On Fire wystąpi jesienią w Polsce na dwóch, wspólnych koncertach u boku Enslaved. Zapraszamy 30 września do poznańskiego klubu U Bazyla oraz dzień później 1 października do warszawskiej Proximy. W roli supportu zobaczymy zespół Krakow.
Zapraszamy do zapoznania się z dwoma debiutanckimi albumami: Raczkowski/Kosta Duo oraz Follow Dices. Obie płyty ukazały się w maju bieżącego roku nakładem SP Recrods. W swej twórczości zespoły eksplorują muzyczne przestrzenie jazzu.
Peter Hook, basista Joy Division oraz New Order powraca do Polski! Na jedynym koncercie (15.11 Wrocław / Zaklęte Rewiry) zaprezentuje materiał z płyty 'Substance', zawierającej najbardziej rozpoznawalne utwory Joy Division.
Amerykańska wokalistka i autorka piosenek LP wraca z zupełnie nowym singlem „Girls Go Wild” wyprodukowanym przez Mike Del Rio (X Ambassadors, Kylie Minogue, POWERS). To numer, który z pewnością nie rozczaruje ogromnej rzeszy fanów charyzmatycznej artystki: urzekający, funky z mocnym, charakterystycznym wokalem! „Girls Go Wild” to zapowiedź nowego albumu LP. Więcej szczegółów już niedługo.
Już 1. września, na jedynym koncercie w Polsce (w warszawskiej Progresji), zagra Pain Of Salvation. Grupa wielokrotnie występowała już w naszym kraju. W swej muzyce Pain Of Salvation łączą rock progresywny z metalem.
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - Happy Jazz Festival. W tym roku odbędzie się w dwóch miastach: Ciechocinku (Amfiteatr w Parku Zdrojowym oraz Skwer Ekscentryków lub w zależności od pogody Teatr Letni) i Toruniu (Hard Rock Pub Pamela). Zapraszamy do udziału w trzydniowym wydarzeniu (18-20 sierpnia 2018).
Pod zagadkową nazwą kryje się polskie, prog rockowe super trio. Nie ma w tym określeniu żadnej przesady. Debiutancka epka zawiera tylko cztery kompozycje, ale za to jakie! Wkroczmy więc w szalony świat dźwięków Magic Square.
Three Days Grace wystąpią 23 października we wrocławskim A2 oraz dzień później, 24 października, w warszawskiej Progresji. W roli supportu na obydwu koncertach Three Days Grace w Polsce, wystąpi amerykańska grupa Bad Wolves.