facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

W poniedziałek 15.04.2019 w Hard Rock Pubie Pamela odbędzie się "Fingerstyle Meeting". W ramach tego wydarzenia w klubie wystąpi dwóch wirtuozów gitary: Janek Pentz (PL) oraz Roc Warden (USA). Artyści spotkają się również z młodzieżą (Campus HRPP). Wstęp na to wydarzenie jest wolny.
Marzena Majcher jest uznaną kompozytorką, gitarzystką oraz autorką muzyki filmowej i teatralnej. ‘’Chemistry of love’’ to konceptualna kompozycja, która poprzez słowa i dźwięki opowiada o miłości. Utwór został zaaranżowany na głos (sopranistka Małgorzata Kubala) i kwartet smyczkowy (Neoquartet). Autorką tekstów jest Aneta Badziąg.
Wspólnie z Left Hand Sounds i Klub Zaścianek (Kraków) mamy przyjemność zaprosić na dwa koncerty zjawiskowego rosyjskiego duetu Nytt Land. Artyści wystąpią już 17 kwietnia w Krakowie (''Zaścianek'') i dzień później w Poznaniu (''U Bazyla'').
Warszawski klub ''Progresja'' zaprasza na kolejne wydarzenie spod szyldu "Serotonina."Do tej pory każde kwietniowe spotkanie nosiło nazwę "Road to Goadupa", które promowało festiwal jako ostatnia klubowa impreza w sezonie wiosennym. Biorąc pod uwagę problemy z jakimi zmagamy się po odwołaniu festiwalu w 2018 roku najbliższa edycja ''Serotoniny'', podobnie jak poprzednia, również odbywać się będzie pod hasłem " Save Goadupa".
W ramach cyklu „Wieczory Flamenco we Wrocławiu” zapraszamy na koncert hiszpańsko-polskiej formacji Los Duendes. Zespół zagra w Starej Piwnicy w najbliższą niedzielę, 14. kwietnia.
Już w najbliższą środę (17 kwietnia), japońska grupa Mono wystąpi w warszawskim klubie Hydrozagadka. Zespół przyjedzie do Polski promować swój najnowszy album „Nowhere Now Here”, który ukazał się w styczniu tego roku. Koncert w Polsce to część trasy koncertowej Mono, podczas której zespół będzie świętować swoje 20-lecie. W roli gości specjalnych zaprezentują się: zespół Arabrot z Norwegii oraz brytyjska wiolonczelistka Jo Quail.
Neal Cassady to krakowski zespół założony w 2015 roku. Nazwa grupy pochodzi od imienia i nazwiska amerykańskiego poety, który był przedstawicielem awangardowego ruchu lat 50-tych: Beat Generation. Neal Cassady mają już na swoim koncie jeden album i wiele koncertów zagranych na takich festiwalach jak: Jarocin, Soundrive, Green Zoo oraz GrassRoots. ‘’Later than you think’’ przykuwa uwagę dość makabryczną okładką. Ale przejdźmy do zawartości muzycznej.
Kompozycja jest autorstwa Liki. Tekst napisała również Lika wraz z Bogdanem Malachem. „Toga” to manifest przeciwko stereotypom i szumowi informacyjnemu jaki nas otacza, przedstawiony w dość przewrotny sposób. Odgrzewane od lat medialne hasła typu „Gwarantujemy lepszą przyszłość” czy „Dobra zmiana dla każdego” są powtarzalną sztampą i bezwartościową papką informacyjną, którą jesteśmy karmieni.
Knock Out Productions prezentuje koncert Comeback Kid w Warszawie. Kanadyjczycy z Comeback Kid pojawią się 24 kwietnia w warszawskim klubie Proxima. Grupa przyjedzie do naszego kraju promować wydaną w 2017 roku plytę „Outsider”. W roli supportów wystąpią: No Turning Back, Jesus Piece oraz Sharptooth.
26 kwietnia 2019 w warszawskiej Progresji wystąpi Acid Drinkers. Ponad 20 lat temu ukazał się album "High Proof Cosmic Milk", a 10 lat później - "Verses Of Steel”! Początek 2019 roku to znakomita okazja, aby sięgnąć po tamte dźwięki. Supportami będą formacje: Thesis, Veal oraz Leash Eye.
Kobieca formacja metalowa, rozpocznie swoje tournée 10 kwietnia w Sztokholmie, a zakończy je 11 maja, w niemieckim mieście Erfurt. Łącznie, The Iron Maidens zagrają aż 26 koncertów w ciągu miesiąca! W roli gościa specjalnego, na koncertach wystąpi rosyjska hard rockowa grupa - Red’s Cool. W ramach powyższej trasy, na koncerty The Iron Maidens zapraszamy: 5 maja do krakowskiego klubu Kwadrat, 6 maja do warszawskiej Proximy oraz 7 maja do gdańskiego B90.