facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Zapraszamy na wyjątkową prezentację najsłynniejszej płyty R.E.M. – „Automatic for the People”, która świętowała niedawno swoje ćwierćwiecze. Album zostanie odtworzony w technologii dźwięku Dolby Atmos. To wyjątkowe wydarzenie będzie miało miejsce już 1. lutego, w warszawskiej Filmotece Narodowej (Instytut Audiowizualny). Wieczór uzupełni pokaz dwóch krótkich dokumentów oraz rozmowa wideo Piotra Metza z basistą grupy Mike’iem Millsem.
Już w poniedziałek 29. stycznia, w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela, wystąpi formacja The Vibrators. Wieczór swoim setem otworzy Cela nr 3. The Vibrators od wielu lat należy już do klasyki punk rocka w jego rock 'n' rollowej odsłonie i jest jednym z nielicznych zespołów pierwszej fali punk.
Po dobrze przyjętej, najnowszej płycie "Ciało Obce", oraz trasie promującej album, Happysad rusza ponownie w Polskę. 26 trasa w historii Happysad rozpoczyna się już na wiosnę i oczywiście zahaczy o Katowice. Happysad jak zawsze zabiera ze sobą w trasę gości. W tej roli usłyszymy Sonbrid.
Po dobrze przyjętej, najnowszej płycie "Ciało Obce", oraz trasie promującej album, Happysad rusza ponownie w Polskę. 26 trasa w historii Happysad rozpoczyna się już na wiosnę i oczywiście zahaczy o Katowice. Happysad jak zawsze zabiera ze sobą w trasę gości. W tej roli usłyszymy Sonbrid.
Dziś (19 stycznia), luksemburski gitarzysta i wokalista Jérôme "Rome" Reuter wydaje album "Hall of Thatch". Ta płyta to początek czegoś nowego. Jej dźwięk, jak mroczna, potężna burza, przekracza próg percepcji. Jej Wergiliusz u Dantego, Jérôme zabiera słuchaczy za rękę i prowadzi przez sfery ludzkiego podłego istnienia.
„M A N I A“ to następca nagrodzonego platyną albumu „American Beauty/American Psycho”, który w styczniu 2015 roku zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboardu i osiągnął 1 miejsce na liście iTunes w ponad 22 krajach. Najnowszy album promują single „Champion” „Hold Me Tight Or Don’t” oraz “Young And Menace”.
Mikołowski MKS Fraktal w lutym zapewni Wam, co weekendowe atrakcje. Startuje już 3.02 z znaną imprezą 60'80'90'More Impreza KLUB Fraktal - DJ "na zastępstwie". 10.02 podkręci atmosferę na parkiecie DJ Zorka zapraszając Was na Taneczną Sobotę.
Po występie jako support Epici w Krakowie w zeszłym roku, założona przez Anneke van Giersbergen progresywna formacja Vuur wraca do Krakowa w lutym tego roku, aby zagrać pełen set koncertowy. Zespół promować będzie album ”In This Moment We Are Free – Cities”, który ukazał się 20 października 2017 roku. Występ odbędzie się 17 lutego br. w krakowskim klubie Żaczek. Jako support przed zespołem Vuur wystąpi warszawski zespoł Votum, grający metal progresywny.
Dyskografia legendy hard rocka i glam metalu od dzisiaj jest dostępna we wszystkich serwisach cyfrowych. Zespół zapowiada także trasę koncertową.
„Ceremony and Devotion” to koncertowe wydawnictwo szwedzkiej grupy Ghost. Album nagrany podczas letniej trasy Popestar 2017 ukazuje muzyków o krok od stania się mega zespołem wyprzedającym najważniejsze światowe areny.
Dziś premiera najnowszej płyty Black Label Society - ''Grimmest hits.'' To już dziesiąty album studyjny w karierze grupy dowodzonej przez Zakka Wylde’a. Na ''Grimmest hits'' znajdziemy 12 utworów, pełnych hard-rockowego wigoru.