facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kto by pomyślał, że Chainsaw działa na rodzimej scenie już 20 lat! Nowy album przynosi solidną dawkę ostrego metalowego łojenia. Duże wrażenie zrobiła na mnie już sama okładka, wzorowana na średniowiecznych rycinach.
14 krajów, 33 koncerty, 250 przedstawicieli branży muzycznej pojawi się na największym wydarzeniu muzycznym Europy Wschodniej. BUSH, czyli Budapest Showcase Hub, to bezprecedensowy zbieg muzycznych eventów takich jak koncerty starannie wyselekcjonowanych artystów Europy Wschodniej, panele dyskusyjne i warsztaty edukacyjne prowadzone przez czołowych przedstawicieli branży muzycznej. W tym roku BUSH odbędzie się w dniach 15-17 listopada.
17 listopada w warszawskim Remoncie odbędzie się wyjątkowy koncert, na którym Scream Maker będzie świętować 5-lecie pierwszego wydawnictwa - CD "We Are Not The Same". Zespół odegra tę płytę w całości w prawie oryginalnym składzie. Dodatkowo Scream Maker zaprezentują także jego rozbudowaną o większy booklet reedycję. Gościem specjalnym będzie Atom Heart (hard rock/blues rock, Warszawa).
Wrocławianie, w ostatnich miesiącach, często spotykali się w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Wszystko za sprawą inicjatyw organizowanych w ramach projektu “Firlej Zaprasza”. Ponad 40 wydarzeń o charakterze artystycznym, społecznym i kulturalnym odbyło się w Firleju, w siedzibach organizatorów lub w przestrzeni miejskiej.To już ostatnia prosta projektu!
20 lat temu, Eric Levi, francuski gitarzysta rockowy, a także twórca wielu soundtracków, zaprezentował światu swój nowy projekt pod nazwą ERA. Pierwszy utwór ERY, kultowe już dziś Ameno, był oryginalnym połączeniem elektroniki ze śpiewami chóralnymi. 3 listopada bieżącego roku ukazał się długo wyczekiwany, nowy album ''The 7th sword.''
Początki bełchatowskiej grupy Thrudy sięgają już 2007 roku. Muzycy grają szeroko pojętego rocka alternatywnego z elementami punk, reaggae, a nawet ska. ‘’Nieoczekiwane wzloty, inscenizowane upadki’’ jest debiutem fonograficznym w dyskografii zespołu.
Czescy wizjonerzy z Postcards From Arkham niedawno zagrali w Polsce kilka koncertów. Promowali na nich swój najnowszy album ''Manta.'' O procesie powstania płyty, tekstach, muzyce oraz polskiej publiczności miałem przyjemność rozmawiać z liderem grupy - Markiem.
U2 ujawniają datę premiery płyty „Songs Of Experience”! Czternasty w karierze czwórki z Dublina album studyjny ukaże się 1 grudnia tego roku. Kila dni temu swą premierę miał nowy singiel promujący duże wydawnictwo, utwór "Get Out Of Yor Own Way".
Okres świąteczno - noworoczny jest wyjątkowy. I my w tym czasie magii Świąt i Nowego Roku zapraszamy Państwa na urokliwy koncert. Już 6 stycznia usłyszymy najpiękniejsze kolędy w wykonaniu zespołu Zakopower.
Zespół Panie tworzy trzech panów z Łodzi. Swą twórczość określają mianem psychohardpop. Ta etykietka dobrze oddaje to, co znajduje się na debiutanckim albumie ‘’Pies Baskerwilów.’’ Ja opisałbym ten krążek jednym słowem – groteskowy. Mimo trzy osobowego składu płyta jest niezwykle bogata dźwiękowo.
Ms. Obsession (Aleksandra Warchoł ) to artystka pochodząca z Chełma. Pod koniec października ukazał się debiutancki album ''Manekin.'' Krążek promuje singiel „Tabu”, który już trafił do rozgłośni radiowych.Inspiracją do powstania materiału były nie tylko obserwacje i doświadczenia artystki, ale też twórczość takich postaci jak: David Lynch, Salvador Dali czy Michaił Bułhakow.