facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Już na początku przyszłego miesiąca (dokładnie 4 czerwca) we Wrocławiu wystąpi jednoosobowy projekt Wawrzyńca Dąbrowskiego (znanego Letters From Silence, Henry David's GUN). Artysta zagra..w prywatnym mieszkaniu przy ul. Roentgena! Ilość miejsc ograniczona! Wszystko to w ramach coraz bardziej popularnej akcji ''House Gig.''
Metalowcy z Necro przedstawiają klip do nagrania ''Toothless zombie.'' Utwór jest zapowiedzią nowego albumu ''Propaganda'', który będzie wydany 14 maja 2019 przez firmę Sliptrick rec.
Płyta „Gemini” była jednym z najbardziej spektakularnych debiutów fonograficznych w ostatnich trzech dekadach. Stała się trampoliną do kariery dla Kasi Kowalskiej. W tym roku mija 25 lat od premiery tego wydawnictwa. Jeden z koncertów, podczas których artystka świętuje jubileusz pracy artystycznej odbędzie się 14 czerwca w Amfiteatrze w Zielonej Górze. Będzie okazja, by posłuchać na żywo zarówno utwory z „Gemini”, jak i przeboje z całej kariery wokalistki.
Marysia Starosta z niespodzianką dla swoich fanów. Radiowa wersja kawałka ''NIE'' trafiła niedawno dziś do radia i serwisów cyfrowych. Piosenka jest ostatnim singlem promującym głośny album Marysi Starosty pt. ''Ślubu Nie Będzie’'.
26 maja, jeden z najpopularniejszych i najdłużej działających zespołów rockowych w Polsce wystąpi w Kielcach. Takie hity jak „Mniej niż zero”, „Kryzysowa narzeczona”, czy „Zawsze tam gdzie ty” zabrzmią w malowniczych plenerach Amfiteatru Kadzielnia.
Pod zagadkową nazwą kryje się zespół, w którego skład wchodzą artyści, znani z formacji SUOVA: Arcadius Mauritz (instrumenty klawiszowe), Artur Pruziński (kontrabas) oraz Damian Całka (wokalista i autor tesktów). Skład KA1 dopełniają: Monika Wierbiłowicz (wokal, klawisze), Mariusz Skodowski (perkusja) i Jakbub Sudoł (gitara, trąbka). W sesji nagraniowej wzięli też udział Marek Elas i Edgar Makara (gitary), Andrzej Żubr (saksofon), oraz gościnnie Piotr Mazurek (gitara, chórki), Paweł Choina (gwizd).
Jan Kondrak to głos. Wielki głos. Co do skali i siły pewnie największy spośród polskich głosów bardowskich. Jest też cenionym autorem i kompozytorem. Wystąpi w Firleju 23 maja w repertuarze klasyków piosenki: Leonarda Cohena, Boba Dylana, Bułata Okudżawy.
Jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych wokalistów w historii polskiego rocka. Głos, którego nie sposób pomylić z żadnym innym. Krzysztof Cugowski świętuje w tym roku 50 – lecie pracy artystycznej. W jaki sposób wybitny artysta powinien uczcić tak okazały jubileusz? Oczywiście na scenie. 25 maja wokalista wystąpi na warszawskim Torwarze.
ShataQS jest utalentowaną i oryginalną artystką, która w swej twórczości łączy elementy różnych kultur muzycznych. Doskonale to słychać na drugiej autorskiej płycie – ‘’Fenix.’’ Wszystkie teksty napisała sama ShataSQ, a muzykę skomponowała wspólnie z gitarzystą i producentem Maćkiem Czemplikiem oraz grającym na instrumentach perkusyjnych Eddym.
Wczoraj maiła miejsce oficjalna premiera debiutanckiego singla ''Wielkie plany'' Marceliny Szlachcic. Piosenka opowiada o dziewczynie z silną osobowością, która stawia sobie cele i skutecznie je realizuje pokazując, że czasami trzeba zawalczyć o swoje marzenia. Do utworu został nakręcony teledysk.
Już w maju, na kilku koncertach w Polsce pojawi się Teddy Jr. Teddy w swej muzyce łączy folkowe brzmienia z energią grunge’u lat 90-tych. Artysta sam komponuje i pisze swoje utwory inspirując się takimi wykonawcami jak Eels, Neil Young, Frank Turner czy Tom Petty. Artysta zagra między innymi w: Gdyni, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie.