facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

„Obok ulic i miejsc” to nowy utwór Much promujący reedycję kultowego Terroromansu. Album ukaże się w jubileuszowej edycji po raz pierwszy na winylu i dwupłytowym kompakcie, uzupełnionym o Galanterię – pierwsze demo zespołu.
Kto by pomyślał, że to już ponad 25 lat działalności artystycznej Gutter Sirens. ‘’Phantom pains’’ to czwartą płytą w dyskografii zespołu. Nota bene, tym razem mamy do czynienia z albumem koncepcyjnym, będącym dźwiękowo – słowną opowieścią o życiu słynnego, barokowego malarza – Caravaggia. Bohater ten jest także punktem wyjścia do snucia refleksji na temat walki dobra ze złem.
Godsmack po 20 latach od wydania debiutu i ponad 20 milionach sprzedanych egzemplarzy płyt na całym świecie powraca z pierwszym od czterech lat premierowym wydawnictwem. „When Legends Rise” ukaże się 27 kwietnia. Płytę promuje utwór „Bulletproof”do którego powstał klip.
„Music For Installations” to wyjątkowe wydawnictwo, na którym znajdą się nowe i rzadkie utwory Briana Eno. Kompozycje pochodzą z instalacji audiowizualnych tworzonych przez Eno od 1986 roku do czasów współczesnych. Album będzie miał swoją premierę 4 maja.
Dobra wiadomość dla fanów post - rocka. 14 maja, we wrocławskim klubie Firlej i dzień potem w warszawskiej Hydrozagadce zagra formacja Grails. To zespół muzyków składający się z doświadczonych muzyków, wolnych od ograniczeń stylistycznych.
Lucy Rose, brytyjska piosenkarka i songwriterka która podbiła serca publiczności festiwalu Enea Spring Break, ponownie na koncertach w Polsce. Artystka wystąpi 24 kwietnia w warszawskiej Hydrozagadce zaś dzień później, 25 kwietnia, w poznańskim klubie Meskalina.
Abbath wystąpi już 17 kwietnia w warszawskim klubie Progresja. Legenda black metalu będzie supportowana przez dwie znakomite polskie załogi – Voidhanger i Varmia. Znamy już szczegółowy plan tego wydarzenia.
W kwietniu ukraiński artysta - Sasha Boole - wystąpi w czerwcu w czterech polskich miastach. Boole Gra country i folk zmieszane z whisky, ciekawymi, budzącymi emocje opowieściami oraz ciągłą podróżą. Latem 2017 roku wydany został trzeci album artysty „Golden Tooth” (Borówka Music).
W poniedziałek, 9 kwietnia 2018, w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela zagra zespół Lord Bishop Rocks. Wieczór otworzy solowym setem Adriano Trindade. Warto zarezerwować czas na występy artystów zza oceanu.
Sezon wiosenny na Szpitalnej 1 w pełni. Klub znajdujący się w samym sercu Krakowa, przy Rynku Głównym, słynący z prezentacji nietuzinkowych artystów niezależnej sceny muzycznej, w kwietniu nada krakowskiej scenie nowy rytm.
W tym miesiącu w Firleju dużo koncertów, które z pewnością dodadzą wiosennej energii. Oprócz mocnych brzmień będzie można usłyszeć młode zespoły eksperymentujące z różnymi gatunkami muzycznymi. Znajdzie się także coś dla miłośników teatru - komedia z Renatą Pałys i Maciejem Tomaszewskim.