facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Ośrodek Działań Artystycznych „Firlej” od lat kojarzony jest z nowatorskimi propozycjami muzycznymi. To właśnie w Firleju w drugiej połowie października odbędzie się pierwszy we Wrocławiu koncert Wrocławskiej Orkiestry Improwizowanej! Zagra też z koncertem wrocławski duet Oxford Drama.
Ultrasonic to duet z Oświęcimia, który tworzą: Kamila Sibik (śpiew, syntezatory, teksty, kompozycje) i Janusz Majcherek (śpiew, gitary, bas, syntezatory, kompozycje, teksty, mix i produkcja). Na swoim pierwszym albumie artyści zapraszają nas w muzyczną podróż w rytmie electro – synth – popowych (ze szczyptą gotyku) brzmień.
‘’Rose’’ jest drugim studyjnym albumem w dorobku Oleny – wokalistki, skrzypaczki, autorki tekstów i kompozytorki. Przynosi on dziewięć utworów (pięć w języku polskim i cztery w angielskim).
Farben Lehre w tym roku świętują swoje 35 urodziny. Właśnie ukazało się wyjątkowe wydawnictwo - dwu płytowy album "FRIENDS FOR FRIENDS - Songs of Farben Lehre", które ukazało się we wrześniu 2021 roku. 35 zaprzyjaźnionych zespołów wykonuje własne wersje utworów Farben Lehre, zaś inwencja twórcza oraz kreatywność poszczególnych artystów czyni owe wydawnictwo unikalnym.
Już 6 października, we Wrocławiu, wystąpi Robert Cichy. Koncert będzie miał miejsce w mieszkaniu zgodnie z projektem House Gig.
W poniedziałek (4.10.2021) w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela wystąpi Janek Pentz. Wybitnie uzdolniony gitarzysta zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty "Paradox". Wieczór otworzy swoim setem Rafał Bohatyrewicz. Wydarzenie jest biletowane.
Już debiutancki album wrocławian z Atme zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Dlatego też, z niecierpliwością, oczekiwałem na kolejne wydawnictwo. ‘’Mantrakora’’ jest minialbumem na którym znajdziemy pięć utworów.
Zespół Iowa Super Soccer kilkanaście lat temu zdobył serca fanów muzyki z pogranicza indie, folku, americany. Za sprawą albumów „Lullabies to keep your eyes closed” oraz „Stories without happy ending” zespół regularnie koncertował, odwiedzał najważniejsze festiwale, zarówno polskie jak i zagraniczne oraz gościł w mediach. Teraz Iowa powraca nowym albumem „Somethings’s always wrong”, którego pierwszą zapowiedzią jest teledysk do singla „Hideway”.
29 października będzie miała miejsce premiera najnowszej kompilacji ''Everything Louder forever'' Motorhead. Znajdą się na niej najważniejsze nagrania Brytyjczyków. Wydawnictwo będzie dostępne w róznych formatach: 2CD, wydanie 4 LP deluxe. Jest także dostępne nowe video do utworu ''We are Motorhead.''
W poniedziałek (20 września) toruński Hard Rock Pub Pamela rozpocznie nowy sezon koncertowy. W swoim autorskim projekcie wystąpi Irek Głyk. Ceniony wibrafonista i perkusista do współpracy zaprosił pianistę Piotra Matusika. Wydarzenie jest biletowane.
Już w najbliższą sobotę 11 września 2021 roku na Letniej Scenie Progresji wystąpią: KSU, Sexbomba, The Bill, Gaga/Zielone Żabki, Towot, Uliczny Opryszek oraz Pull the Wire.