facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Sasha Boole to jeden z najbardziej aktywnych przedstawicieli ukraińskiej sceny alternatywnej. Gra country i folk zmieszane z whisky, ciekawymi, budzącymi emocje opowieściami oraz ciągłą podróżą. Artysta ponownie zagra kilka koncertów w Polsce.
Abyss Gazes powstał z inicjatywy Małgorzaty Antosz – Koniecznej, grającej na instrumentach klawiszowych,. Dołączyła do niej wokalistka i autorka tekstów Agata Pawłowicz (znany między innymi z Desdemony i This Cold). W nagraniu płyty wziął także udział gitarzysta Piotr ‘’Ave’’ Pobłocki.
Percival Schuttenbach to bardzo pracowity zespół. Muzycy praktycznie cały czas są w trasie koncertowej. W tym roku Percivale promują swoje nowe dzieło – album ‘’Dzikie pola.’’ Nie zabrakło też starszych przebojów z bogatego dorobku formacji. Przed główną gwiazdą wystąpiły Stelarius oraz In The Name Of God.
Krzysztof Skiba w swojej autobiografii rozśmiesza, edukuje i puszcza oko do czytelnika, a przede wszystkim zabiera nas w niezwykłą podróż na backstage swojego życia. Premiera książki ''Skiba. Ciągle na wolności. Autobiografia łobuza'' odbędzie się już 14. listopada.
Już w poniedziałek (29.10.2018) toruński Hard Rock Pub Pamela zaprasza na szóstą edycję HRPP Festival. Tradycyjnie wystąpią wykonawcy tworzący muzykę opartą na korzennych gatunkach, takich jak blues, folk, jazz i rock. Zagrają: Fijałkowski Project, Moriah Woods oraz Krzysztof Głuch Oscillate z gościnnym udziałem Józefa Skrzeka.
Blindead wystąpi 2 listopada w warszawskim klubie Progresja oraz dzień później 3 listopada w gdańskim B90. Grupa będzie świętować 10-lecie albumu “Autoscopia / Murder In Phazes”, który ukazał się 18 sierpnia 2008 roku. Do koncertowego line-upu dołączają zespoły Entropia oraz Weedpecker.
14. edycja Akademii Menedżerów Muzycznych – otwarty nabór! Akademia Menedżerów Muzycznych po rekordowej w frekwencję (ponad 40 osób) rekrutacji do jesiennej edycji, właśnie rozpoczyna nabór do kolejnej, która jest już 14 z kolei. Właśnie rozpoczął się nabór do 14.edycji, która rozpocznie się w lutym 2019 i będzie miała swój finał w styczniu 2020 roku.
Choć do wejścia na wielkie ekrany w Polsce pozostało jeszcze kilka tygodni, Multikino przygotowuje się do jednej z najgłośniejszych premier tego roku. 27 i 28 października w 29 kinach sieci widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć „Bohemian Rhapsody” podczas pokazów przedpremierowych! A to nie koniec niespodzianek, które z pewnością ucieszą fanów zespołu Queen.
Stało się! Po latach na koncertową mapę Polski wraca Mystic Festival - jeden z najciekawszych i najlepszych rockowo - metalowych festiwali w naszym kraju. Najnowsza edycja odbędzie się latem przyszłego roku, a za jej finalny kształt będzie odpowiadać Mystic Coalition - połączone siły Mystic Production, Knock Out Productions i B90.
Bovska to kobieta wielu talentów – śpiewa, pisze teksty, komponuje, gra na instrumentach klawiszowych. Wraz z producentem, Janem Smoczyńskim, tworzy bardzo zgraną parę. ‘’Kęsy’’ jest już trzecim albumem w dyskografii Bovskiej. Muzycznie artystka penetruje różne obszary szeroko pojętego synth popu.
Już pierwszy album death metalowców z Symbolical zrobił na mnie wielkie wrażenie. Miałem też przyjemność podziwiać grupę ‘’na żywo.’’ ‘’Allegory of death’’ ukazuje się trzy lata po debiucie, ale już po pierwszym przesłuchaniu wiem, że warto było czekać.