facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Suova to bardzo interesujące muzyczne przedsięwzięcie. Pomysłodawcą jest, grający na instrumentach klawiszowych Arcadius Mauritz (także znany fotograf i filmowiec). Do współpracy pozyskał Martynę Zając (wokalistkę, kompozytorkę, autorkę tekstów), Rafała Dubieckiego (wirtuoza trąbki), basistę Artura Pruzińskiego i perkusistę Pawła Nowaka. Efektem jest album ‘’Somewhere in the middle’’, który wypełnia wysmakowana, różnorodna stylistycznie muzyka.
Zespół Kombi, pod przewodnictwem Sławomira Łosowskiego, przedstawia najnowszy singiel i klip pt. „Niech noc połączy”. Utwór pochodzi z ostatniej płyty zespołu pt. „Nowy Album” wydanej z okazji 40-lecia zespołu.
W poniedziałek (12 lutego) w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi Chuck Frazier Trio. Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Występ zespołu poprzedzą warsztaty gitarowe, które poprowadzi Krzysztof "pARTyzant" Toczko. Wydarzenie jest rozpoczęciem nowego roku Campusu HRPP. Wstęp na koncert jak i warsztaty jest wolny.
Dziś premiera koncertowego DVD zespołu Roberta Planta. Podczas występu, który trafił na DVD Robert Plant & The Sensational Space Shifters ''Live At David Lynch's Festival of Disruption'' wokalista wykonał wersje klasyków grupy Led Zeppelin: „Black Dog” i „Whole Lotta Love”. Wypełniona po brzegi sala usłyszała również utwory „Babe, I'm Gonna Leave You” i „Going To California”, jak również nagrania z solowego repertuaru Planta: „Turn It Up”, „The Enchanter/Rainbow” czy „Little Maggie”.
‘’Memu miastu na do widzenia’’ jest pierwszą, autoryzowaną książką o legendzie polskiego rocka – Budce Suflera. Przez 40 lat grupa zdobyła uznanie i wielką popularność zarówno w Polsce jak i zagranicą (słynny występ w prestiżowej Carnegie Hall). Dzieje Budki zostały spisana przez doświadczonego publicystę muzycznego – Jarosława Sawica.
Po krótkiej przerwie Kawiarnia Sąsiedzka w Firleju powraca z nowymi propozycjami skierowanymi do lokalnej społeczności. Na gości czeka także odświeżone wnętrze.
Axis Mundi (z łaciny ‘’oś kosmiczna’’) oznacza ideę środka świata, uważanego za stabilny element Wszechświata. Taką osobliwą nazwę przyjęło trio, pochodzące z Krakowa. Twórczość zespołu daleka jest od takich górnolotnych teorii. Zapewne chodziło o zaintrygowanie samą nazwą. Ale nie tylko. Nietuzinkowa jest także muzyka oraz teksty koncentrujące się wokół miłości.
Zgodnie z zapowiedziami w tym miesiącu w Firleju nie zabraknie propozycji przygotowanych z myślą o lokalnej społeczności. Z kolei oferta koncertowa jest więcej niż urozmaicona - znajdą coś dla siebie fani G-punku, mocnego rockowego brzmienia, a nawet spokojnych ballad.
"Chodź ze mną dziś na całość" tak nazywa się pierwszy wideoklip zespołu. Teledysk został z montowany z ujęć koncertowych i sesji nagraniowej. Mini-album ma finalnie składać się z przynajmniej, sześciu utworów, będących prezentacją twórczości zespołu i namiastką tego co znajdzie się na debiutanckim albumie.
Już w tym miesiącu gratka dla wszystkich fanów gitarowego grania. 21 lutego Neil Zaza zagra w klubie Stara Piwnica we Wrocławiu. Nota bene muzyk występował już w dolnośląskiej stolicy w ramach Gitarowego Rekordu Guinnessa w 2011 roku.
25 lutego odbędzie się koncert Apteki - weteranów trójmiejskiej sceny alternatywnej. Muzycy wystąpi we wrocławskim klubie Stara Piwnica. Usłyszymy wiązankę największych przebojów grupy z ponad 30 letniej(!) działalności.