facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Rok 2022 będzie wyjątkowo dobry dla fanów niemieckich metalowców z Running Wild. Ukazała się reedycja ‘’The first years of piracy’’ – składanki nagrań z trzech pierwszych płyt zespołu. Nota bene, utwory zostały ponownie nagrane w 1991 roku, w nowym składzie grupy, tuż po trasie ‘’Death or glory.’’
Resoraki to wrocławski zespół rockowy, który gra i tworzy z wielkiej pasji do muzyki. Po dwóch latach od wydania ‘’Widoków’’ przyszedł czas na ‘’Suplementy.’’ Płyta zawiera siedem piosenek (plus ‘’Prolog’’ i ‘’Epilog’’).
27 maja ukazał się nowy klip artysty o pseudonimie DZIUK pt. „Tlen”. DZIUK jest współautorem tekstu utworu razem z Michałem Kacprzakiem. Singiel utrzymany jest w klimacie electro-pop. Artysta skomponował go wspólnie z Michałem Kacprzakiem i Dawidem Łopatowskim, którzy są także odpowiedzialni za produkcję piosenki.
‘’Dwóch gości siedzących w kuchni, palących papierosy i oddających hołd starym duchom za pomocą wyklętych folkowo bluesowych nut.’’ To doprawdy idealna charakterystyka twórczości akustycznego duetu Blues for Neighbors. Gdy do tego dodamy wprowadzającą nas w nastrój całej płyty okładkę, to mamy już pełny obraz tego, czego możemy się spodziewać po zespole.
Przypominamy, że już na początku czerwca startuje Mystic Festival. To wielkie i ważne wydarzenie dla fańow mocnego rocka i metalu. Prezentujemy wam plan wszystkich koncertów Mystic Festival 2022 i ruszamy z przedsprzedażą biletów jednodniowych. Mystic Festival 2022 odbędzie się 2-4 czerwca 2022 roku na ternie Stoczni Gdańskiej.
W ostatnią niedzielę maja Salę Gotycką (we wrocławskim Starym Klasztorze) wypełnią dźwięki flamenco. Klimat południowej Hiszpanii zaserwują nam tancerka Anita Sułkowska, wokalista Borja Soto i gitarzysta Damian Kowaliński. Koncertowi towarzyszyć będzie degustacja i sprzedaż hiszpańskich produktów regionalnych.
Przypominamy, że 24 maja, na jedynym koncercie w Polsce wystąpią Dream Theater. To gratka dla fanów rocka progresywnego w najlepszym stylu. Artyści zagrają w krakowskiej Tauron Arenie.
Już jutro (23 maja), w Hard Rock Pubie Pamela odbędzie się koncert zespołu Tortilla. Wydarzenie jest biletowane. Start o godzinie 19.00. Tortilla to zespół doskonale znany z dokonań bluesowych, reprezentujący, jako jedna z nielicznych grup w Polsce autentycznego bluesa elektrycznego.
Klasyczne utwory Krzysztofa Komedy, słowiańska mitologia, „2001: Odyseja kosmiczna" czy wreszcie skok w przyszłość do roku 2061 w towarzystwie żywej legendy Jana Ptaszyna Wróblewskiego - to materia muzyczna i kulturowa, którą inspiruje się i na swój własny sposób przetwarza EABS, często wędrując w stronę hip-hopu czy house. Zespół zagra w maju w Firleju, który nieraz bywał, jest i będzie kapsułą do przyszłości, dając miejsce na scenie zdolnym, eksperymentującym, wyjątkowym artystom.
Blacklight to krakowski kwintet rockowy. ‘’River of time’’ jest już drugim albumem zespołu zawierającym 11 różnorodnych kompozycji w estetyce prog metalu. Nowy krążek grupa wydała w barwach Prog Metal Rock Promotion.
Hard trucking rockers powracają! Od wydania poprzedniej płyty upłynęły trzy długie lata. I nareszcie jest nowy album, z charakterystycznym logo zespołu i okładką autorstwa Martyny Sekulak. A muzyka? To cały czas stary dobry hard rock, z elementami stoner metalu i bluesa.