facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

W listopadzie Diamond Head wystąpi na trzech koncertach w Polsce. Legenda Nowej Fali Brytyjskiego Heavy Metalu pojawi się 2 listopada w krakowskim Kwadracie, 3 listopada w warszawskiej Hydrozagadce oraz 4 listopada w poznańskim Klubie u Bazyla. W roli supportów zaprezentują się zespoły: Gin Annie, Statement oraz Blinding Sparks.
Kawiarnia Sąsiedzka przy ul. Grabiszyńskiej zaprasza na darmowe warsztaty artystyczne, które odbywają się codziennie od poniedziałku do czwartku w godzinach 18:00 - 20:00. W programie zajęcia z kolażu, designu domowego, spotkania wokół malarstwa oraz fotografii.
Dir En Grey w trakcie trwania jesiennej trasy "Tour18 – Wearing Human Skin" odwiedzi: Rosję, Finlandię, Francję, Anglię, Niemcy oraz Polskę. Japońska grupa wystąpi 12 października w warszawskim klubie Progresja. Trasa koncertowa obejmie łącznie osiem koncertów i wystartuje 6 października w Sankt Petersburgu.
Legendarni punkowcy z Farben Lehre zapraszają do obejrzenie najnowszego klipu. Został on nakręcony do utworu ''Stacja wolność.'' Taki sam tytuł będzie miał najnowszy album zespołu. Farben Lehre już od 1 września są w trasie promującej nowe wydawnictwo.
Franciszek Raczkowski (pianista) i Mikołaj Kostka (skrzypce) to doświadczeni artyści, eksperymentatorzy i wizjonerzy. Album ‘’Duo’’ ukazał się w tym samym czasie, co pierwsze wydawnictwo grupy Follow Dices, w której także udzielają się owi muzycy.
Browar ''Piwoteka'' to pierwsza łódzka inicjatywa piwowarska zajmująca się piwem kraftowym, która została oficjalnym sponsorem 30 koncertów Internal Quiet w ramach „When The Rain Comes Down Tour 2018”. Dewizą prestiżowej firmy jest warzenie nieszablonowych piw ukazujących bogactwo piwnego świata. Wyroby „Piwoteki” przełamują konwencje i zaskakują koneserów polskiego kraftu.
Trasa koncertowa „Polish Jazz 1918 - 2018” to projekt, do którego wrocławski Ośrodek Działań Artystycznych „Firlej” zaprosił najciekawszych polskich muzyków młodego pokolenia, uznanych improwizatorów z Pragi, Bratysławy i Budapesztu oraz promotorów artystycznych spotkań.
Rewelacyjni Brytyjczycy odwiedzą nasz kraj wczesną jesienią bieżącego roku. Conan wystąpi już 6 października we wrocławskim Firleju oraz dzień później, 7 października w warszawskim Pogłosie. W roli supportu zaprezentują się Major Kong oraz Czerń.
Siódmy album Antimatter pt. "Black Market Enlightenment" ujrzy światło dzienne 9 listopada tego roku. Mick Moss, lider zespołu, ujawnił okładkę płyty przygotowaną przez hiszpańskiego ilustratora Mario Navedo.
Pod osobliwą nazwą kryje się grupa, w skład której wchodzi czterech utalentowanych artystów: Mikołaj Kostka (skrzypce), Franciszek Raczkowski (pianista), Jan Jerzy Kołacki (kontrabasista) i Adam Wajdzik (perkusja). Na albumie znajdziemy trzynaście wysmakowanych kompozycji, w których jazz spotyka się muzyką ludową.
Do sprzedaży trafiło właśnie najnowsze wydanie miesięcznika Metal Hammer. Najważniejszym tematem jest tym razem Frontside. Zespół powraca po kilku latach przerwy z nowym albumem, który na pewno spodoba się fanom ostrzejszego oblicza tej grupy.