facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

EVA prezentuje nastrojowy i niezwykle osobisty utwór pt. „Złudzenie”. Autorką tekstu i melodii jest Jolanta Stachurska. Utwór pochodzi z płyty "Przeznaczeni do miłości i wolności" (Rosco Polska). Na albumie obok EVY, usłyszmy także Zbigniewa Zamachowskiego usłyszymy także innego wybitnego aktora, Rafała Królikowskiego.
Jeden z najbardziej kontrowersyjnych i wywrotowych kolektywów w historii muzyki dwukrotnie wystąpi w Polsce. Obecnie promują tegoroczne "Sketches of the Red Districts" wespół z EP-ką "Love Is Still Alive" i zagoszczą 18 listopada w Katowicach oraz dzień później w Warszawie.
Kat to, bez wątpienia, jedna z legend rodzimego heavy metalu. Z nikomu nieznanego zespołu hard rockowego przeobraził się w metalową bestię. Niemal od samego początku kontrowersje wzbudzały teksty Romana Kostrzewskiego oraz jego demoniczny image. O fenomenie Kata opowiada niedawno wydana publikacja: ‘‘Piekło i metal. Kat – historia zespołu.’’
WAŚŃ to odwołanie do nieustannie burzliwej natury człowieka, stanowiącej jednocześnie integralną część naszej narodowej tożsamości. Grupa przedstawia klip ze swego debiutu fonograficznego - ''Ciemną doliną''.
Miło nam ogłosić premierę najnowszego singla Karoliny Szczurowskiej, zatytułowanego "Odwiedzać Cię". Po zdobyciu serc widzów programu "The Voice Kids", Karolina Szczurowska kontynuuje swoją muzyczną podróż, zaskakując nas tym razem głęboką i intymną balladą.
Pamiętacie jeszcze Big Day? Tak to ten zespół, który wystrzelił na początku lat 90-tych i ujął swoją hippisowską muzyką wielu słuchaczy. Otóż donoszę Wam, że po 11 latach (!) Big Day powraca z nowym, premierowym materiałem. Na płytę trafiło dziesięć piosenek w starym, dobrym stylu.
19 listopada 2023 legendarny katowicki Spodek będzie gościł legendarny polski Lady Pank. Zespół wystąpi w Katowicach w ramach trasy MTV Unplugged. Gościnnie na scenie wystąpią Małgorzata Ostrowska i Kasia Kowalska.
Rival Sons grają rock 'n' roll w najczystszej postaci, bez pretekstów i udawania. Zamiast tego, po prostu podłączają się do prądu, nastawiają się i podążają własną ścieżką. Grupa wystąpi już 5 listopada w Warszawie i 6 listopada w Poznaniu.
Islandzcy adepci odurzonego psychodelikami stoner rocka wystąpią już 2 listopada w Gdańsku oraz dzień później w Warszawie. Spodziewajcie się kultu riffu i podróży w głąb siebie! Grupa promuje obecnie wydawnictwo “Monuments” sprzed dwóch lat. W trasie wesprą ją ich stonerowi krajanie z Volcanova, którzy w ubiegłym roku wydali EP-kę “Cosmic Bullshit”. Bilety są już dostępne w sprzedaży.
Swoją premierę ma reedycja klasycznego albumu Gary Moore'a "Back to the blues", w ramach której ten album wydany zostaje po raz pierwszy na winylu w wersji podwójnej. “Back To The Blues” był 13.tym solowym albumem Gary Moore’a, na którym powrócił do grania tradycyjnego bluesa. Ta płyta nigdy nie ukazała się na winylu, dlatego nowe wydanie jest pierwszym takim wydarzeniem w historii.
40. rocznicę obchodzi w tym roku szósty album grupy, czyli "Another Perfect Day". Płyta wyjątkowa w arsenale grupy: zakończyła ona historię 'klasycznego' składu grupy.