facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!



Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl





Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Jestem święcie przekonany, że cała masa słuchaczy kojarzy konkretne utwory, nawet nie wiedząc o tym. Jeśli zapytamy losową grupę młodych ludzi (licealistów lub studentów), czy znają zespół Behavior, większość zapewne pokręci głową, że nie. Ale wystarczy puścić im utwór "Guantanamo", aby szybko sobie skojarzyli, mówiąc: "A! To jest to! To słyszałem!"
Pochodzący z Bielsko - Białej Down To The Heaven wydali debiutancki album '' [level -1].'' Down to the Heaven to grupa grająca nowoczesny metal w klimatach djent/metalcore/electro.
Poczynania grupy śledzę od samego początku. Osada Vida przez lata bardzo się rozwinął i dojrzał muzycznie. Na płycie debiutuje nowy wokalista – Marcel Lisiak (prywatnie brat basisty i założyciela zespołu, Łukasza Lisiaka).
Utwory Roberta Brylewskiego (‘Mam dość’ Kryzysu i ‘Nikt’ Izraela) otwierają i zamykają wyjątkową płytę winylową ‘Punk Alive. Pokój jest drogą!’ Została ona wydana przez organizatorów Life Festival Oświęcim pod patronatem kampanii ‘Muzyka Przeciwko Rasizmowi’ Stowarzyszenia ‘NIGDY WIĘCEJ’. Album już w sprzedaży.
Zapraszamy do zapoznania się z utworem ''Sztuczny uśmiech'' zespołu Lunatyk. Singiel ten zapowiada debiutancką płytę zespołu. Do piosenki został nakręcony klip.
Nie będę ukrywał, że jestem zagorzałym fanem hard rockowych brzmień. Uwielbiam ten gatunek za oryginalność, przebojowość i różnorodność stylistyczną. Znakiem rozpoznawczym są tu mocno przesterowane gitary i ostry, czasami growlujący wokal. Pod warunkiem, że mówimy o tym bardziej mrocznym obliczu gatunku.
Niniejszą recenzję zacznę trochę nietypowo, gdyż od starego dowcipu. Może nie rozśmieszy czytelników do łez, ale będzie w pewien sposób nawiązywał do artystki, o której będzie mowa.
Paweł Pilichowicz jest bardzo doświadczonym i wszechstronnie uzdolnionym artystą. Śpiewa, pisze wiersze, komponuje. Nawiązał współpracę z Krzysztofem Cezarym Buszmanem – autorem tekstów. Jej owocem jest album ‘’Życia szczegół.’’
Knock Out Productions zaprasza dwa koncerty Obituary w Polsce! Death metalowa legenda pojawi się 28 lipca we wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry oraz dwa dni później, 30 lipca, w krakowskim Kwadracie. Amerykanie w dalszym ciągu promują rewelacyjny album, zatytułowany po prostu „Obituary”. W roli supportu: Deserted Fear oraz Planet Hell.
Kilka dni po premierze czwartego albumu Florence + the Machine – „High as Hope” – Polscy fani otrzymali wspaniałą wiadomość: artystka ponownie odwiedzi Polskę! Koncert Florence odbędzie się 15 marca 2019 w Atlas Arenie w Łodzi. Sprzedaż biletów rusza w piątek, 6 lipca, o godz. 10:00.
Najnowszy, wakacyjny numer magazynu Metal Hammer trafił właśnie do sprzedaży. Gwiazdą wydania jest tym razem zespół Immortal. W najnowszym numerze pisma znajdziecie ponadto wywiady z Powerwolf, Lucifer, Craft, Madball, The Body, ale także z legendą polskiej sceny – grupą Betrayer.