facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

26 grudnia 1963 roku,w Danii urodził się LARS ULRICH - współzałożyciel i perkusista jednego z najpopularniejszych zespołów metalowych na świecie - METALLIKI.,,The day in the year of candles'' Serpentii to na pewno jedno z ciekawszych wydawnictw metalowych mijającego roku. Nie ma w tym stwierdzeniu żadnej przesady – zespół zadbał o to, aby płyta była dopracowana po każdym względem.


23 grudnia w 1964 roku w Stanach Zjednoczonych urodził się Eddie Vedder, (właściwie Edward Louis Severson III (ur. 23 w Evanston, Illinois) – muzyk rockowy i wokalista zespołu Pearl Jam.Artysta nagrał także ścieżkę dźwiękową do filmu ,,Into the wild'' oraz album ,,Ukulele songs''.

22 grudnia 2001 roku,w wieku 44 lat, w szpitalu w Warszawie, zmarł na serce Grzegorz Ciechowski - wokalista.flecista,klawiszowiec, muzyk, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny, twórca muzyki filmowej i poeta.Swoją działalność artystyczną rozpoczął w rockowej grupie REPUBLIKA,która cieszyła się w Polsce olbrzymią popularnością(zwłaszcza w pierwszej połowie lat 80-tych).

19 grudnia, 1951 roku w Lublinie urodził się ZBIGNIEW HOŁDYS - wokalista, muzyk, kompozytor i instrumentalista, poeta, dziennikarz, grafik oraz scenarzysta filmowy. Lider, kompozytor i gitarzysta grupy muzycznej Perfect, której był współzałożycielem i liderem.19 grudnia 1944 roku w Anglii urodził się ALVIN LEE(właściwie Graham Barnes Lee) - błyskotliwy gitarzysta i wokalista,przez wiele lat związany z blues rockową grupą TEN YEARS AFTER.Po odejściu z tego zespołu rozpoczął swoją działalność solową.

12 stycznia 2012 roku,we wrocławskim klubie Eter, wystąpi rockowy wirtuoz skrzypiec - MICHAŁ JELONEK(znany przede wszystkim ze współpracy z HUNTER,a wcześniej także między innymi z ANKH). Artysta będzie promował na koncertach swój ostatni studyjny album,zatytułowany ,,REVENGE''. Koncert został zorganizowany dzięki wROCKfest

,,Freefall'' to debiutancki album tego dość młodego stażem,wrocławskiego zespołu. Już po pierwszym przesłuchaniu wiedziałem,że jest to na pewno płyta godna uwagi. Blank Faces to w całości muzyka czysto instrumentalna.


10 grudnia, 1972 roku, r. w Brukseli urodził się Brian Molko – brytyjski wokalista, gitarzysta, basista i autor tekstów zespołu Placebo.Grupa ta stała się bardzo popularna już w pod koniec lat 90-tych.Charakterystyczny, ,,kobiecy'' głos Briana stał się elementem rozpoznawczym zespołu.
Zespół Deathcamp Project jest bardzo dobrze znany miłośnikom brzmień spod znaku klimatycznej i mrocznej muzyki elektronicznej. Druga płyta duetu VOID i BETRAYAL przynosi dużo pięknych emocji i niezapomnianych melodii.

11 grudnia, w Olsztynie 1946 roku, urodził się MAREK JACKOWSKI - jeden z najwybitniejszych polskich kompozytorów rockowych. Założyciel, gitarzysta i twórca repertuaru bardzo popularnej w latach 80-tych i 90-tycvh grupy Maanam.Wcześniej grał w zespołach: Impulsy, Vox Gentis i Ossian, oraz w Anawa,u boku samego Marka Grechuty.