facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Pod nazwą Ordinary Brainwash kryje się muzyczny projekt wokalisty i multiinstrumentalisty Rafała Żaka.Już pierwsze dwa albumy zostały bardzo dobrze przyjęte zarówno przez fanów jak i krytyków nie tylko w Polsce,ale i za granicą.Czego więc możemy się spodziewać po albumie ,,Me 2.0''?

Znamy wyniki tegorocznej, rekordowej pod względem zgłoszeń, edycji festiwalu Kortofest. Zwycięzcą okazał się fenomen białoruskiej sceny rockowej, zespół The Toobes! Białorusini już wkrótce przenoszą się do Polski.

To już czwarty album MR.GIL – projektu Mirka Gila,znanego przede wszystkim z BELIEVE(wcześniej grającego w Collage). Płyta przynosi dziewięć wysmakowanych i wyciszonych kompozycji.

Pochodzący z Jaworzna zespół Animations prezentuje pierwszy utwór z nowej, nadchodzącej płyty. Znany dotąd z bardziej progresywnych dźwięków zespół nie zapomniał o technicznej warstwie swoich utworów ale teraz postanowił zaprezentować je w bardziej dynamicznej, nowoczesnej i mocniejszej formie.

Osada Vida, jedna z najciekawszych polskich formacji progresywnych, potwierdziła swój udział w tegorocznej edycji festiwalu ProgStage w Izraelu. Festiwal, który odbędzie się pomiędzy 4-6 października w Dugal, ma na celu zaprezentowanie cięższej odmiany rocka progresywnego oraz progresywnego metalu.

DAF. CASPAR BRÖTZMANN MASSAKER. MORITZ VON OSWALD TRIO. RASTER-NOTON SHOWCASE to pierwsza część line-upu AVANT ART 2012 pod hasłem Niemcy!
W ramach 5. edycji AVANT ART we Wrocławiu zaprezentuje się czołówka niemieckiej sceny muzycznej. Odbędą się też liczne panele, warsztaty, showcase’y i happeningi. Zaprezentujemy również projekty literackie, filmowe i edukacyjne.

Najnowsza płyta Piotra Resteckiego jest już w sprzedaży. Drugi krążek finalisty „Must Be The Music” zatytułowany „Więcej niż słowa” to autorski projekt tego mistrza gitarowego fingerstyle’u. Na płycie, oprócz jedenastu kompozycji Piotra Resteckiego, usłyszeć można „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena.

Już 26 maja rozpocznie się długo oczekiwana trasa koncertowa zespołu Nazareth w Polsce. Artyści Zagrają pięć koncertów w Katowicach, Warszawie, Gdyni, Lublinie i Warszawie. Support zagra Niemiecka grupa Tri State Corner, która dodatkowa zagra jeden koncert w Bydgoszczy (28.05, Estrada). W dwóch miastach przewidziane są krajowe supporty - w Warszawie zobaczymy Leash Eye, a w Gdyni Access Denied.

Pw Events oraz Knock Out Productions zapraszają na jedyny w Polsce koncert głównego przedstawiciela nowej fali amerykańskiego metalu, zespołu TRIVIUM.Koncert Amerykanów będzie częścią europejskiej trasy promującej ostatni album „In Waves”.W roli supportu wystąpi zespół ANIMATIONS z Jaworzna, który ukończył właśnie nagrania trzeciej płyty.

Pw Events oraz Knock Out Productions zapraszają na jedyny w Polsce koncert głównego przedstawiciela nowej fali amerykańskiego metalu, zespołu TRIVIUM.Koncert Amerykanów będzie częścią europejskiej trasy promującej ostatni album „In Waves”.W roli supportu wystąpi zespół ANIMATIONS z Jaworzna, który ukończył właśnie nagrania trzeciej płyty.