facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Finowie z Apocalyptica, jednej z najważniejszych zespołów łączących rock i metal z muzyką klasyczną, wystąpią w Polsce już 12 maja! Zespół będzie gwiazdą drugiego dnia Krakowskich Juwenaliów 2012, które odbędą się 11 i 12 maja na pasie startowym Muzeum Lotnictwa Polskiego. Skład dwudniowej imprezy uzupełni czołówka krajowego rocka, m.in Dżem, KSU, Hey, Illusion, Jelonek. Do sprzedaży trafiły nowe bilety kolekcjonerskie (pierwsza pula została dawno wyprzedana) oraz karnety.
28 kwietnia do Polski zawita holenderska grupa Delain! Koncert obędzie się w ramach trasy "We Are The Others Tour 2012". Zespół promuje właśnie swój najnowszy album, który ukaże się 1 czerwca.

Pierwszego maja na wrocławskim Rynku odbędzie się 10. jubileuszowa edycja Festiwalu. Gwiazdami wydarzenia będzie zespół EUROPE, wirtuoz basu Marcus Miller oraz brat Jimiego Hendriksa, Leon Hendrix.

12 maja odbędzie się premiera nowej, solowej płyty Artura Dutkiewicza zatytułowanej „Mazurki”. Jeden z najwybitniejszych polskich pianistów jazzowych zapowiada album do słuchania i …tańczenia!

Zakończył się nabór zespołów do tegorocznej, trzeciej edycji festiwalu Kortofest. Chęć wzięcia udziału zadeklarowało ponad 180 zespołów! Organizatorzy przedstawili oficjalnie gwiazdę festiwalu, którą jest zespół Biff oraz skład jury.

Wrocławski The Sixpounder, po zakończonej niedawno trasie z Vader nie zamierza robić przerwy. Na początku marca nakładem Universal trafiła do sprzedaży płyta „Going To Hell? Permission Granted”, którą zespół wydał w pierwszej połowie roku 2011 własnym sumptem - a już The Sixpounder przygotowuje materiał na drugi album studyjny.

Niedziela 22 kwietnia to prawdziwe święto dla fanów ciężkich brzmień! W warszawskiej Stodole na jednej scenie z heavymetalowym Accept wystąpi Anti Tank Nun! Zespół pod wodzą Titusa (Acid Drinkers) 28 maja wydaje debiutancką płytę zatytułowaną "Hang'em High".

Już dosłownie kilka dni dzieli nas jednego z najciekawszych wydarzeń muzycznych tego roku! Tuż po premierze najnowszego albumu "Stalingrad" przybywa do nas heavymetalowy Accept! W najbliższą niedzielę 22 kwietnia muzycy zagrają w warszawskiej Stodole.

Zespół TKM przygotował już klip do utworu ,,Lafiryndy będą?''. Spotkał się on z bardzo przychylną oceną odbiorców, którzy docenili profesjonalną realizację oraz humor, który emanuje w każdej sekundzie teledysku.W przeciągu niecałych dwóch tygodni uzyskał ponad 5000 wyświetleń w serwisie YouTube, co jak na mały, jeszcze nieznany zespół może być odebrane jako duży skok naprzód.

28 maja do sklepów trafi debiutancki krążek zespołu Anti Tank Nun! Projekt Titusa z Acid Drinkers i 14 - letniego gitarzysty Iggy'ego Gwadery zaowocuje płytą o tytule "Hang'em High". Krążek z pewnością wstrząśnie polskim światem muzycznym! Znamy już okładkę , która mocno nawiązuje do zawartości tego wydawnictwa: przedstawia ona tarotowego wisielca na metalowym krążku.

Fani cieszyńskiej formacji Bartnicky przygotowali dla zespołu niespodziankę – zaaranżowali produkcję amatorskiego klipu do utworu „Tęskno mi”. Powstał scenariusz, kostiumy, skrzyknięto ekipę i na końcu zaproszono sam zespół.