facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

26 sierpnia 1969 roku urodził się Tomasz ,,LIPA'' Lipnicki - wokalista i gitarzysta znany przede wszystkim z ILLUSION i z solowego LIPALI.
Współpracował także z ACID DRINKERS - zagrał na płycie ,,Acidofilia'' i na koncertach promujących ten album.

26 sierpnia 1964 roku,w Edynburgu w Szkocji urodziła się SHIRLEY MANSON - charyzmatyczna wokalistka amerykańskiego zespołu GARBAGE.Grupa ta w krótkim czasie odniosła wielki sukces i stworzyła wiele przebojów takich jak między innymi : ,,Stupid girl'' , ,,Queer'' , ,,Only happy when it rains'' , ,,Milk'', ,,I think I'm paranoid'' , ,,Push it'' ,, When I grow up''.


27 sierpnia 1953 roku urodził się ALEX LIFESON - gitarzysta kanadyjskiej grypy rockowej.Zespół ten działa już na rockowej scenie ponad 30 lat i jest jednym z najbardziej uznanych i cenionych przedstawicieli ambitnego heavy rocka.

25 sierpnia 1949 roku,w Hajfie w Izraelu urodził się GENE SIMMONS(jego prawdziwe imię i nazwisko to Eugene Klein) - basista i wokalista bardzo popularnej amerykańskiej grupy rockowej - KISS.25 sierpnia 1951 roku urodził się w Anglii ROB HALFOD- najbardziej znany z heavy metalowej formacji JUDAS PRIEST.
Właśnie z tym zespołem nagrał wiele klasycznych już metalowych hymnów jak:,,Victim of changes'', ,,Exciter'' , ,,Hell bent for leather, ,,Braking the law'', ,,Metal gods'', ,,Living after midnight'', ,,Electric eye'', ,,You've got another thing coming'', ,,Love bites'', ,,Turbo lower'', ,,Painkiller'' , ,,Judas risisng'' i wiele innych.

Wczoraj,w Londynie,72 lata(!) temu przyszedł na świat perkusista - Ginger Baker..Sławę i uznanie przyniosła mu działalność w latach 60-tych w super grupie - CREAM i w projekcie BLIND FAITH.

Wczoraj wokalista Ian Gillan obchodził swoje 66 urodziny.Ten jeden z najbardziej znanych i charakterystycznych ,,głosów rocka'' zawsze najbardziej związany z grupą Deep Purple.Nota bene grał też główną rolę w jednej z wersji musicalu ,,Jesus Christ Superstar''

Festiwal odbędzie się w warszawskim klubie PROGRESJA 2 września.
Wystąpią miedzy innymi: norwesko-niemiecki LEAVE'S EYES(z wokalistką LIV KRISTINE znaną z THEATRE OF TRAGEDY),polski,heavy metalowy TURBO i fińska,death metalowa formacja BARREN EARTH.16 sierpnia,1977 roku zmarł w wieku 42 lat najbardziej znany obok BEATLESÓW artysta wszech czasów = ELVIS PRESLEY.Największą popularnością cieszył się w drugiej połowie lat 50-tych i w latach 60-tych.

Wczoraj,w 1961 roku,w Wojcieszowie urodził się gitarzysta,wokalista,kompozytor i autor tekstów - MACIEJ MALEŃCZUK.Sławę i uznanie przyniosła mu działalność w takich zespołach jak PUDELSI i HOMO TWIST.

Marcin ''Novy'' Nowak to bardzo doświadczony basista i wokalista z ponad 15 letnim doświadczeniem scenicznym.Grał w tak znanych, w Polsce i za granicą, metalowych zespołach jak VADER,BEHEMOTH,a także DEVILYN.