facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Już 23 maja,we wrocławskim klubie Madness, o godzinie 20.00, wystąpi zespół Believe.Wszyscy,którzy lubią wysmakowaną i ambitną muzykę powinni zobaczyć tę grupę na żywo.Believe wydał niedawno DVD ,,Seeing is believing'' zawierające poza koncertem wiele ciekawych materiałów,wywiadów.


Epika na dwóch koncertach w Polsce! Holenderscy muzycy już jutro zawitają do katowickiego Mega Clubu, a w środę zagrają w warszawskiej Progresji. Pretekstem do odwiedzenia naszego kraju jest promocja najnowszego albumu Epiki "Requiem For The Indifferent", którego premiera miała miejsce w marcu.


Gitarowy rekord 2012 przeszedł już do muzycznej historii - 1 maja na wrocławskim Rynku zagrało ponad 7000 gitar! Oto kilka opinii uczestników tego muzycznego wydarzenia.

Organizatorzy ogłosili wyniki tegorocznego naboru do festiwalu Kortofest. Chęć wzięcia udziału zadeklarowało ponad 180 zespołów! 8 z nich już znalazło się w finale. Kolejne 2 wybiorą internauci! Tegoroczna edycja Kortofestu nabrała znamion festiwalu międzynarodowego. W finale znalazły się zespoły z Meksyku i Białorusi.

Oficjalny hymn na Euro 2012 już od momentu jego zaprezentowania budzi mieszane uczucia a w świetle ostatnich sugestii jakoby miał być plagiatem wręcz kontrowersje. Serwis Muzyczna Strefa podpowiada, by zamiast narzekać, stworzyć własny hymn i organizuje konkurs.

Już w najbliższą niedzielę kolejny koncert projektu Queen Symfonicznie. Tym razem orkiestra Alla Vienna z chórem Vivid Singers wystąpią we Wrocławiu - w sali Audytoryjnej Regionalnego Centrum Turystyki Biznesowej (przy Hali Stulecia - ul. Wystawowa 1. Wejście od godziny 19:00, początek o 20:00.

9 maja 1962 roku urodził się Dave Gahan - charyzmatyczny wokalista od początku związany z bardzo popularnym DEPECHE MODE.Poza działalnością w macierzystym zespole Dave nagrywa także albumy solowe.Jego majestatyczny głos o ,,ciemnej barwie'' to główny wyróżnik stylu DEPECHE MODE.

Do składu pierwszego dnia tegorocznych Czyżynaliów dołączył niewiarygodny, ekstrawagancki i kontrowersyjny Śmiałek.Szokujący i szalony, a przede wszystkim całkowicie nieobliczalny zespół poruszający się w kręgach Death Rock Kabarett,zbuntowany przeciwko panującym normom społecznym więc przeznaczony dla widzów o błyskotliwym umyśle i mocnych nerwach."Lidocaine" to tytuł drugiego studyjnego albumu zespołu. Debiutancki krążek „Obscurity Divine” z 2010 roku spotkał się z bardzo pozytywnymi recenzjami oraz zainteresowaniem słuchaczy, przyczyniając się do tego, iż zespół zapisał się w pamięci jako swoiste połączenie ostrego brzmienia nawiązującego do psychodelii z symfoniczną niemal łagodnością i harmonią, a wszystko to na bardzo zaawansowanym poziomie muzycznym.

“Endorphins” to tytuł czwartego studyjnego albumu DESDEMONY. To również nowa energia na Europejskiej scenie dark.Kombinacja tak różnych stylów jak industrial, metal, electro czy nawet dubstep, pozwala spodziewać się świeżego, intrygującego i energetycznego albumu.30 maja,we wrocławskim klubie Łykend, wystąpi zespół F.A.N.T.
Muzycy zagrają w ramach zakończenia sezonu koncertów z szantami i muzyką żeglarską.Oprócz F.A.N.T. wystąpią także zespoły: Pod Masztem, Betty Blue, Orkiestra Samanta, Za Horyzontem, Znienacka Project i Pomysły Znalezione w Trawie.