facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Hermetic Evolution to nowy projekt muzyczny powstały na gruzach rzeszowskiego zespołu Hermetic Insanity. Grupa w swojej twórczości prezentuje esencję tego, co charakteryzowało unikalny styl macierzystego zespołu. Muzyka Hermetic Evolution to hybrydowa mikstura muzyki alternatywnej, metalowej i elektronicznej.

Power metalowcy z RHAPSODY OF FIRE przyjadą w przyszłym tygodniu do Polski na 2 koncerty. Po niezwykle udanym występie w lutym 2011 w katowickim „Mega Clubie” Włosi tym razem zagrają dwa koncerty promując swój ostatni studyjny album „From Chaos to Eternity”.

"Informujemy że z powodu choroby jednego z muzyków jesteśmy zmuszeni przenieść warszawski koncert projektu Queen Symfonicznie, który miał się odbyć 10 kwietnia w Palladium. Nowy termin występu to 30 września 2012 - miejsce koncertu pozostaje niezmienione - projekt wystąpi w teatrze Palladium.
Już 7 maja publiczność będzie świadkiem tego niezwykłego koncertu. Do Krakowa zawitają: Scott Gorham, Brian Downey i Darren Wharton, którzy stanowili niegdyś oryginalny skład Thin Lizzy, uzupełniony dziś o gitarzystę Damona Johnsona (Alice Cooper, Brother Cane), basistę Marco Mendoza (Whitesnake, Ted Nugent), a także charyzmatycznego wokalistę i gitarzystę Rickiego Warwicka.

17 lipca we wrocławskim klubie Eter na jedynym koncercie w Polsce wystąpi GOV'T MULE, jeden z najlepszych na świecie zespołów poruszających się na pograniczu klasycznego bluesa i rocka.Już pod koniec kwietnia na 4 koncerty do Polski przyjedzie niemiecki zespół RPWL, jedna z najważniejszych europejskich grup współczesnego rocka progresywnego. RPWL rozpoczyna w połowie kwietnia trasę promującą najnowszy album "Beyond Man And Time", którego premierę ustalono na 9 marca. Będzie to pierwszy koncept album w ich dyskografii.

W przyszłym tygodniu rozpoczyna się jubileuszowa, piętnasta edycja Kłodzkiego Festiwalu Muzycznego GITARIADA. Od 10 do 14 kwietnia w miastach Kotliny Kłodzkiej wystąpią wirtuozi gitary oraz młodzi, utalentowani gitarzyści. Gwiazdą tegorocznej GITARIADY będzie Jahir Azim Irani, który wystąpi razem z Jakubem Niedoborkiem i Katarzyną Arbaczewską podczas koncertu jubileuszowego „Orient i Flamenco”.

7 kwietnia do sklepów muzycznych trafi nowa płyta zespołu MAQAMA. Krążek zatytułowany „Gospel of Judas” zawiera 10 rockowych kawałków, które nagrane zostały w Polsce, Anglii i USA. Producentem ośmiu tracków na płycie jest Chris Sheldon (Foo Fighters, Skunk Anansi, Roger Waters, Biffy Clyro or Anthrax)

Już 15 kwietnia w zabrzańskim klubie Wiatrak odbędzie się pierwszy z cyklu czterech koncertów półfinałowych eliminacji do XIII Przystanku Woodstock. Gościem specjalnym wydarzenia będzie ubiegłoroczny laureat eliminacji, zespół Materia.

Przypominamy,że już na początku maja startuje we Wrocławiu ASYMMETRY FESTIVAL.Festiwal odbędzie w dniach 3 - 5 maja i wystąpią na nim między innymi KILLING JOKE,SLEEP, BOHREN AND DER CLUB OF GORE,BLACK TUSK,SLEEP,THE OCEAN,CELESTE i wiele innych.Na stronie klubu FIRLEJ można zapoznać się z muzyką występujących artystów dzięki specjalnemu RADIU ASYMMETRY.

Dokładnie 50 lat temu,1 kwietnia zaczął nadawać PROGRAM TRZECI POLSKIEGO RADIA.Na ,,Trójce'' wychowały się miliony słuchaczy i kilka pokoleń Polakóe.Jak mówił Piotr Kaczkowski: ,,– 15 tysięcy audycji. 15 tysięcy razy powiedziałem: "dzień dobry", "do widzenia", "nazywam się". Nie ma takiego domu, który ma tyle schodów''.