facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Już w następną sobotę - 14 lipca we wrocławskim klubie Eter wystąpi legendarny muzyk Dickey Betts, współzałożyciel The Allman Brothers Band. Wprowadzony do Rock and Roll Hall Of Fame w 1995 roku, zdobywca nagrody Grammy rok później. Ciągle w niezwykłej formie - nie dalej jak w ubiegłym roku magazyn Rolling Stone umieścił go na 61 miejscu wśród 100 Najlepszych Gitarzystów Wszech czasów.

Pomimo czasu wakacyjnego w warszawskim klubie Progresja sezon koncertowy w rozkwicie.Już w lipcu będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć takie zespoły jak Architecture of Life,Shadow Archetype, Ufomammut czy też weterani thrash metalu z Exodus.Sierpień też zapowiada się ciekawie - wystąpią m.in.: Six Feet Under, Amon Amarth,Crowbar, Marduk.Osada Vida, jedna z najciekawszych polskich formacji progresywnych, właśnie wydała pierwsze w karierze wydawnictwo DVD zatytułowane “Where The Devils Live”. Materiał ten zawiera zapis koncertu jaki miał miejsce w listopadzie 2011 roku w Teatrze Śląskim w Katowicach.Recenzja tego wydawnictwa już niebawem na Muzolu.

Clive Nolan, lider formacji Pendragon i Arena, powraca ze swoim najnowszym solowym projektem. Musical „Alchemy”, którego libretto oparte jest na historii autorstwa samego muzyka, ukaże się wiosną 2013 roku w formie studyjnego albumu CD, jak również wydawnictwa DVD zawierającego rejestrację koncertowej wersji musicalu.Osada Vida, jedna z najciekawszych polskich formacji progresywnych, już wkrótce wyda pierwsze w karierze wydawnictwo DVD. Materiał zatytułowany “Where The Devils Live” zawiera zapis koncertu jaki miał miejsce w listopadzie 2011 roku w Teatrze Śląskim w Katowicach i ukaże się w sprzedaży 2 lipca. Na oficjalnej stronie Metal Mind Productions w serwisie YouTube dostępny jest fragment tego wydawnictwa.

Początek wakacji lada moment także polecamy Wam lekturę obowiązkową na nadchodzące wolne dni. Lipcowe wydanie miesięcznika Metal Hammer właśnie trafiło do sprzedaży a w nim materiały dotyczące m.in. Slasha, Candlemass, Dianoya, Gillana, Godsmack, Rush, Bulldozer, Testament, Nile, Tankard, Galahad, Danzig i wielu innych.

Zapraszam do wysłuchania wywiadu,jaki udało mi się przeprowadzić przed wrocławskim koncertem DESDEMONY - zakładka DO POBRANIA Na muzolu możecie też przeczytać moją relację z koncertu Desdemony,a także recenzję ostatniej płyty ,,Endorphins''.

Polski metal po hiszpańsku, czyli unikalny na polskiej scenie zespół Pampeluna z Koszalina wkrótce obchodzi piąte urodziny. Z tej okazji formacja zagra wraz ze swoimi gośćmi dwa koncerty.

,,Czołg'' po reaktywacji – czy też może liftingu? - to inna maszyna niż ta, która wyjechała na metalowy plac boju na początku lat 80-tych. ,,War nation'' to klasyczny heavy metal,ale brzmiący potężniej i nowocześniej.


Muzyczna,gotycka noc rozpoczęła się przed 21.00. Przyznam się,że byłem bardzo ciekaw jak wypadnie nowy,bardzo interesujący, muzyczny projekt Electric – Chair(z muzykami znanymi między innymi z Aion, Sacriversum i Artrosis) oraz weterani gotyckiego metalu z elementami progresji – Batalion D'Amour.

Koncert, pod złowieszczym hasłem ,,Nosferatu'' odbył się 22 czerwca,we wrocławskim klubie Liverpool. Na scenie wystąpiły z kręgu gotyku – Digital Angel, Gothaur i dark electro – DESDEMONA. Koncerty zaczęły się z dużym opóźnieniem – może dlatego,że wydarzenie to miało poważną konkurencję w postaci meczu Niemcy – Grecja?