facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Przyznam się ,że na nowy album Desdemony czekałem z dużym zaciekawieniem – krążący w sieci,mroczny i zarazem przebojowy teledysk do ,,Bring in all'' skutecznie wyostrzył mój apetyt na większą porcję muzyki.

Najnowsza płyta zespołu Mr Gil zatytułowana „I want you to get back home” zbiera znakomite recenzje wśród dziennikarzy muzycznych.Mirek Gil także chętnie opowiada o tym jak powstała ta płyta i dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat ... Euro 2012.

Nowy album legendarnej brytyjskiej formacji Tank od kilku dni jest już w sprzedaży. W związku z premierą płyty "War Nation", Cliff Evans, gitarzysta i lider Tank, udzielił wywiadu serwisowi Limiter.pl, w którym opowiada o historii zespołu, kulisach powstawania nowej płyty ale nie tylko. Evans opowiadał również o kłopotach zespołu, które mocno wpłynęły na przebieg ich kariery.

Na nowy album Kreona przyszło nam czekać bardzo długo – przypomnijmy,że płyta ,,Zdrada,prawo,kara....'' ukazała się pod koniec lat 80-tych XX wieku.Potem niestety zespół zamilkł,a by ponownie odrodzić się niczym Feniks z popiołów na chwilę w 2002 roku i już na dobre w 2011.

Zapraszam do wysłuchania wywiadu z Anią Rusowicz(w zakładce
DO POBRANIA,która ostatnio ponownie tryumfowała uzyskując nagrodę - Super Jedynkę od dziennikarzy i fotoreporterów akredytowanych na 49 KFPP w Opolu.

Zapraszam do wysłuchania dwóch bardzo interesujących wywiadów : z MIRKIEM GILEM(gitarzystą BELIEVE i MR.GIL) oraz z KAROLEM WRÓBLEWSKIM(wokalistą BELIEVE,a także MR.GIL.Wywiady są dostępne w zakładce DO POBRANIA
Już 16 czerwca ukaże się długo oczekiwany w środowisku reggae/dancehall album poznańskiej formacji Erijef Massiv. Wydawnictwo zatytułowane „Siedem lat później…” jest już dostępne w przedsprzedaży.

Zapraszam do wysłuchania wywiadu (zakładka Do pobrania) ,jaki udało mi się przeprowadzić z wrocławskim gitarzystą klasycznym - Krzysztofem Pełechem.Jest jednym z najaktywniejszych muzyków młodego pokolenia. Wykonuje średnio około sześćdziesięciu koncertów rocznie (recitale, koncerty kameralne a także w charakterze solisty z towarzyszeniem orkiestr).
Formacja reggae ComeYah w efekcie wygranej na festiwalu Tereffowsiko nagrała w Pozytywnym Studio płytę. Album „Na wschód” wydany nakładem Fonografiki premierowo dostępny będzie już od 16 czerwca.

Już 21 i 22 czerwca Piotr Restecki zagra dwa koncerty,promujące jego ostatni album ,,Więcej niż słowa''. Piotr jest bardzo uznanym i aktywnie działającym gitarzystę,laureatem wielu konkursów na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Believe, jeden z najlepszych polskich zespołów prog-rockowych, potwierdził swój udział podczas niemieckiego festiwalu Progressive Promotions Festival 2012. Impreza, przewidziana na 21-22 września w Rüsselsheim, będzie gościć jednych z najciekawszych rzedstawicieli światowego rocka progresywnego m.in. The Tangent, Lazuli czy Moon Safari.