facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

23 października 1964 roku, w Kalifornii, urodził się ROBERT TRULIJO (właściwie Roberto Agustín Miguel Santiago Samuel Trujillo Veracruz) - amerykański gitarzysta basowy.Grał z tak znanymi zespołami i artystami jak SUICIDAL TENDENCIES, OZZY OSBOURNE, INFECTIOUS GROOVES, BLACK LABEL SOCIETY.Obecnie gra w METALLICE(od 2003 roku).

23 października 1959 roku,w Kalifornia urodził się Alfred Matthew Yankovic - największy parodysta piosenek ery MTV, powszechnie znany jako "Weird Al" Yankovic Jest on także muzykiem, satyrykiem, akordeonistą i producentem telewizyjnym.

Już w połowie listopada dwa koncerty w Polsce zagra post-rockowa kapela z Wielkiej Brytanii - HER NAME IS CALLA. Zespół wystąpi w Warszawie i Krakowie.W roli supportu zobaczymy nadzieję krajowego post-rocka, pochodzący z Chorzowa zespół KEIRA IS YOU.

Jedna z pierwszych polskich formacji thrash metalowych - KREON - po latach powraca na scenę! Zespół wznowił swą działalność występem w Mega Klubie w Katowicach już 9 października.Aktualnie muzycy są w trakcie trasy koncertowej i 15 listopada zawitają do Wrocławia(zagrają w klubie Liverpool).20 października 1950, na Florydzie w USA urodził się TOM PETTY - wokalista,gitarzysta,kompozytor i autor tekstów.Znany jest ,przede wszystkim, z działalności z zespołem The Heartbreakers,a w 1988 roku był jednym z założycieli supergrupy Traveling Wilburys.Tom z The Heatbreakers wylansował takie przeboje jak na przykład: ,,American girl'', ,,Don't Do Me Like That, ,,Don't Come Around Here No More" , ,,Into the great wide open'', ,,The last DJ''.


Polski koncert GAMMA RAY,który miał się odbyć 3 września w krakowskim Klubie Studio został przeniesiony na dzień 25 listopada 2011, do klubu Kwadrat – również w Krakowie.Dodajmy,że ten niemiecki,power metalowy zespół od samego początku był prowadzony przez jedną z najważniejszych osobistości niemieckiej sceny - Kai Hansena, byłego lidera kultowej formacji HELLOWEEN.

muzol dnia 20.10.2011 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 1077 czytań · Drukuj
Krakowski zespół Serpentia, który w pierwszej połowie minionej dekady wydał dwie bardzo dobrze przyjęte płyty dla Metal Mind Productions powraca z nowym materiałem. Album zatytułowany "The Day In The Year Of Candles" będzie pierwszym wydawnictwem Serpentii od 2004 roku, kiedy na rynek trafił "Nails Enigma".Przyznam się,że na koncert Huntera czekałem z zaciekawieniem – rzadko kiedy udaje się usłyszeć tak bardzo przekrojowy materiał z całej twórczości zespołu.Okazją do tego jest najnowsze wydawnictwo koncertowe ,,XXV lat później''.

18 października 1926 roku,w USA urodził się CHUCK BERRY - gitarzysta,wokalista,jedna z najbardziej znanych i wpływowych postaci w świecie ROCK 'N' ROLLA.Bez CHUCKA zapewne nie powstali by między innymi:THE BEATLES,ROLLING STONES,AC/DC i wiele innych zespołów.27 listopada,we Wrocławiu,wystąpi hiszpański wirtuoz gitary - PACO DE LUCIA.Ten bardzo znany i ceniony muzyk łączy w swej twórczości flamenco,jazz a także muzykę klasyczną.Artysta zagra w Hali Stulecia w ramach Wrocławskiego Festiwalu Gitarowego.

16 października 1962 roku,w Australii urodził się Flea(Michael Peter Balzary) - basista,wokalista,trębacz,współtwórca RED HOT CHILI PEPPERS.Jego charakterystyczny sposób gry na basie stał się jednym z podstawowych elementów brzmienia tego zespołu.