facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Osada Vida, jedna z najciekawszych polskich formacji progresywnych, już wkrótce wyda pierwsze w karierze wydawnictwo DVD. Materiał zatytułowany “Where The Devils Live” zawiera zapis koncertu jaki miał miejsce w listopadzie 2011 roku w Teatrze Śląskim w Katowicach i ukaże się w sprzedaży 2 lipca. Na oficjalnej stronie Metal Mind Productions w serwisie YouTube dostępny jest fragment tego wydawnictwa.

Początek wakacji lada moment także polecamy Wam lekturę obowiązkową na nadchodzące wolne dni. Lipcowe wydanie miesięcznika Metal Hammer właśnie trafiło do sprzedaży a w nim materiały dotyczące m.in. Slasha, Candlemass, Dianoya, Gillana, Godsmack, Rush, Bulldozer, Testament, Nile, Tankard, Galahad, Danzig i wielu innych.

Zapraszam do wysłuchania wywiadu,jaki udało mi się przeprowadzić przed wrocławskim koncertem DESDEMONY - zakładka DO POBRANIA Na muzolu możecie też przeczytać moją relację z koncertu Desdemony,a także recenzję ostatniej płyty ,,Endorphins''.

Polski metal po hiszpańsku, czyli unikalny na polskiej scenie zespół Pampeluna z Koszalina wkrótce obchodzi piąte urodziny. Z tej okazji formacja zagra wraz ze swoimi gośćmi dwa koncerty.

,,Czołg'' po reaktywacji – czy też może liftingu? - to inna maszyna niż ta, która wyjechała na metalowy plac boju na początku lat 80-tych. ,,War nation'' to klasyczny heavy metal,ale brzmiący potężniej i nowocześniej.


Muzyczna,gotycka noc rozpoczęła się przed 21.00. Przyznam się,że byłem bardzo ciekaw jak wypadnie nowy,bardzo interesujący, muzyczny projekt Electric – Chair(z muzykami znanymi między innymi z Aion, Sacriversum i Artrosis) oraz weterani gotyckiego metalu z elementami progresji – Batalion D'Amour.

Koncert, pod złowieszczym hasłem ,,Nosferatu'' odbył się 22 czerwca,we wrocławskim klubie Liverpool. Na scenie wystąpiły z kręgu gotyku – Digital Angel, Gothaur i dark electro – DESDEMONA. Koncerty zaczęły się z dużym opóźnieniem – może dlatego,że wydarzenie to miało poważną konkurencję w postaci meczu Niemcy – Grecja?

Eric Clapton nigdy nie zaliczał się do grona wirtuozów, dostał nawet przydomek „Slowhand” („Wolnoręki”). Pomimo tego niewielu gitarzystów solowych może się poszczycić podobnymi sukcesami, jakie ma na swoim koncie Eric Clapton. Trzykrotnie uhonorowany w Rock and Roll Hall of Fame, jedna z największych osobistości muzycznych naszych czasów, gitarzysta, który wypracował własny oryginalny styl i brzmienie.

Zapraszam do lektury wywiadu jaki udało mi się przeprowadzić z Rafałem Żakiem - multiinstrumentalistą,wokalistą i autorem tekstów,działającym pod nazwą Ordinary Brainwash. Ostania płyta ,,ME 2.0'' została z dużym zainteresowaniem przez krytyków muzycznych jak i sympatyków ambitnych,rockowych brzmień.

Najnowsza płyta legendarnej brytyjskiej formacji Tank zbiera znakomite recenzje w Polsce i na świecie. Album "War Nation" wydany 4 czerwca podoba się i to nie tylko fanom hard rocka.


W sobotni wieczór, o godzinie 20.00 we wrocławskim Od Zmierzchu do Świtu wszystkich fanów gotyckich brzmień czeka prawdziwa uczta. Wystąpią Electric - Chair(projekt muzyków znanych dotąd z zespołów Aion, Lebenssteuer, Sacriversum, Lombard i Artrosis) oraz Batalion D'Amour.