facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!



Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl





Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Grupa wystartowała z kolejną częścią trasy promującej album „Inside / Outside”. Zespół na kilku koncertach poprzedza występy zespołu IRA, wystąpi również u boku Proletaryat i Closterkeller. Pierwszy z nich miał miejsce w ubiegły weekend w Krakowie. Kilka dni temu swoją premierę miał „Somehwere” - nowy teledysk zespołu Lecter, którego realizacją zajął się Tomek ‘Niedziel’ Niedzielko wraz z ekipą Magogo.



6 marca 1946 roku urodził się DAVID GILMOUR - wokalista,gitarzysta jednej z najbardziej znanych i cenionych grup rockowych - PINK FLOYD.Dołączył do tego zespołu w 1968 roku zastępując pierwszego lidera grupy Syda Barretta.Poza PINK FLOYD działał solo i często udzielał się jako muzyk sesyjny.

Po sukcesie ubiegłorocznej trasy z okazji XXV-lecia zespołu Hunter postanowił jeszcze raz wyruszyć w Polskę - tym razem zespół zagra w 17 miastach, "Armageddon Tour 2012" rozpocznie się 2, a zakończy 30 marca. Oprócz tych występów zespół zaprasza również 10 czerwca na Sonisphere Festival (Warszawa, Lotnisko Bemowo) gdzie wystąpią u boku takich gwiazd jak Metallica, Black Label Society czy Gojira.

Na kilka dni przed wrocławskim koncertem grupy DŻEM udało mi się przeprowadzić wywiad z Maciejem Balcarem.Zapraszam więc do lektury.

Łódzki Samokhin Band pracuje nad swoją kolejną, trzecią już płytą. Zespół postanowił umilić fanom oczekiwanie na album i udostępnił pierwszy utwór z nadchodzącego krążka. Co ciekawe, w wersji wideo.

Po zaprezentowaniu się ukraińskiej publiczności w czasie pierwszej edycji UA/PL Alternative Music Meetings w Kijowie we wrześniu 2011, zespół Paula i Karol, wyrusza w trasę koncertową u naszych wschodnich sąsiadów.

3 marca w Centrum Sztuki Impart wystąpi zespół Projekt Volodia, z gościnnym udziałem Mirosława Baki. Artyści zaprezentują piosenki Włodzimierza Wysockiego w rockowo-jazzowych aranżacjach. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00.

Dla fanów Guns'N'Roses, hard rocka, glam metalu, Sunset Strip i całego Los Angeles - mamy ważną wiadomość.Już 2 marca w warszawskiej Progresji wystąpi L.A. Guns, zespół założony już blisko trzy dekady temu, którego losy na zawsze powiązane będą z historią Axla Rose'a, bowiem to właśnie w wyniku połaczenia L.A. Guns z Hollywood Rose powstał zespół Guns N' Roses.


Występem 25 marca w krakowskim teatrze ŁAŹNIA NOWA rozpocznie tegoroczne koncerty wyjątkowy projekt QUEEN SYMFONICZNIE.Projekt QUEEN SYMFONICZNIE to niezwykłe aranżacje utworów Queen na chór i orkiestrę w formie dwuczęściowego spektaklu - w wykonaniu filharmoników Alla Vienna oraz 19-osobowego chóru Vivid Singers.Na chwilę obecną potwierdzono 5 koncertów - w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Wkrótce kolejne daty.






Kto by pomyślał,ze na fonograficzny debiut zespołowi Grans przyjdzie przyjdzie czekać aż 14 lat! Ale cierpliwość została nagrodzona i możemy się cieszyć aż dwupłytowym wydawnictwem ,,Meseya''. Pierwsze co się od razu ,,rzuca w uszy'' to naprawdę dobra produkcja i różnorodny muzycznie materiał.



19 lutego 1948 roku,w Anglii urodził się TONY IOMMI - gitarzysta zasłużonego w historii ciężkiego rocka zespołu - BLACK SABBATH.Tony jest uznawany za jednego z twórców estetyki heavy metal o czym świadczą jego klasyczne już riffy gitarowe takich kompozycji jak między innymi: ,,Black Sabbath'', ,,War pigs'', ,,Paranoid'', ,,Iron man'', ,,Children of the grave'' , ,,Sweet leaf''.