facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!



Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl





Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Francis Tuan nie zwalnia! Brak koncertów „na żywo” nadrabia koncertami on-line. Po m.in. „Dachach Wrocławia” i „Focus Wales”, zapraszamy na „Garage Show” - projekt prowadzony przez wielkopolską Fundację Vintage Records, pokazującą ciekawe, młode talenty. Koncert zrealizowany przy wsparciu przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci". Środa, 28.10.2020, godz. 13:00. Występ także będzie powtórzony w późniejszym terminie na You Tube.
Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy. Utwór zapowiada 12-tą studyjną płytę zespołu, która ukaże się wiosną 2021 roku. Na albumie nie zabraknie pięknych ballad oraz ciężkich, gitarowych riffów.
Najnowsze wydanie miesięcznika Metal Hammer właśnie trafiło do punktów sprzedaży. Gwiazdą numeru jest tym razem Marilyn Manson. Ponadto w nowym numerze znajdziecie także inne wywiady, najczęściej związane z premierowymi wydawnictwami – jest więc Enslaved, Solstafir, Necrophobic, Venomous Concept, Vicious Rumors czy Destroyers.
Do 25 października organizatorzy czekają na zgłoszenia wykonawców, którzy chcieliby spróbować sił w tegorocznym konkursie w ramach jedenastej edycji Imielin Blues Festival. Dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne, pamiątkowe statuetki oraz występ podczas głównego koncertu imprezy.
Historia tej płyty to splot wielu nieprawdopodobnych zdarzeń i przypadków, które mogłyby składać się na scenariusz dobrego filmu. Jego główną bohaterką jest Renata Lewandowska - piosenkarka która zaznaczyła swoją obecność w latach siedemdziesiątych a która niestety nigdy nie doczekała się swojego albumu… aż do teraz. Po ponad 40 latach, w kolaboracji dwóch niezależnych wytwórni Astigmatic Records i The Very Polish Cut Outs pod egidą Polskiego Radia prezentują debiutancki album piosenkarki pod tytułem “Dotyk”.
Dolnośląskie działania związane z Bardzo Młodą Kulturą powoli dobiegają końca. Pośród kilkudziesięciu nadesłanych zgłoszeń wybranych zostało osiem inicjatyw, które zostały wsparte finansowo oraz merytorycznie w ramach ogólnopolskiego programu Narodowego Centrum Kultury, którego operatorem regionalnym od roku 2019 jest wrocławski Ośrodek Działań Artystycznych - Firlej.
Po 11 latach wydawniczej przerwy powracają pionierzy atmosferycznego black/gothic metalu - zespół Darzamat. 18 listopada 2020 roku ukaże się długo wyczekiwany studyjny album pod tytułem ''A Philosopher at the End of the Universe.'' Zespół ujawnił drugi klip promujący to wydawnictwo.
STILLNOX (projekt muzyczny Martina Seraphina) powraca z nowym nagraniem - ''The war of the worlds.'' Premiera tego utworu (do którego powstanie także klip) zaplanowana jest na 31. października. Zapowiada ona nowy album STILLNOX - ''Aten.''
23 i 24 października odbędzie się druga edycja festiwalu Rock & Love. Oczywiście efekt pandemii wywrócił u organizatorów wszystko do góry nogami, jednak będzie to jedna z nielicznych imprez, która w ogóle się odbędzie. Rock & Love można zobaczyć na żywo w łódzkim klubie Wooltura, będzie też transmitowany online.
Niestety, ze względu na pandemię Wojciech Karolak odwołał swój udział w Katowice Music Colours Festival. Poniżej przesyłam informację prasową o aktualnym line-upie. Festiwal odbędzie się zgodnie z planem, w reżimie sanitarnym przy obecności 25% publiczności.
Zagi jest młodą i utalentowaną wokalistką, gitarzystką (także grającą na mandolinie i ukulele), kompozytorką i autorką tekstów. Płyta powstała w okresie pandemii, a znajdujące się na niej utwory powstały….wspólnie z fanami artystki podczas 11 transmisji online. Zagi postanowiła zorganizować internetowe koncerty w ramach projektu #podomutour.