facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

3 grudnia,we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się wielki koncert pod hasłem,,Konfrontacje rockowe''. Wystąpią COMA, BRODKA, HAPPYSAD, ŁĄKI ŁAN, MYSLOVITZ, INDIOS BRAVOS.Koncert jest organizowany przez wROCKfest.pl ,a więcej o tym wydarzeniu usłyszycie także w audycji House of Rock w akademickim Radiu LUZ.27 października 1967 roku urodził się amerykański Scott Weiland (właściwie Scott Kent) - wokalista zespołu Stone Temple Pilots i przez kilka lat Velvet Revolver.Na początku lat 90-tych STONE TEMPLE PILOTS był jedną z czołowych grup nurtu grunge.


Już dziś - 27 października 2011 - premiera nowego singla DESDEMONY zapowiadającego 4 album grupy. Singiel nosi tytuł "Bring In All" i, oprócz wersji albumowej utworu, zawiera pięć jego remiksów oraz remiks utworu pt. "XXX",który również znajdzie się na nowym albumie zespołu.

Agencja Live-Art dodała ostatni punkt do tegorocznego grafiku koncertowego legend thrash metalu w naszym kraju. 25 listopada jedyny koncert w Polsce po 22 latach zagra szwajcarska kultowa kapela z kręgu technicznego thrash metalu - CORONER! Genialni Szwajcarzy zaprezentują pełny set koncertowy, inaczej niż w przypadku ich występów festiwalowych.Już 28 listopada,w katowickim Spodku odbędzie się wielki koncert pod szyldem ,,HARD ROCK HEROES FESTIVAL''. Główną gwiazdą będę rockowi weterani z WHITESNAKE. Oprócz nich wystąpią:TSA, ALCATRAZZ, KRUK.THE ANSWER, J. D.OVERDRIVE.Organizatorem tego wielkiego koncertu jest METAL MIND PRODUCTIONS.

Zespół COMA nagrał już swą najnowszą płytę - od koloru okładki nazwaną ,,Czerwonym albumem''. Poniżej możecie obejrzeć teledysk do jednego z utworów z nowej płyty - ,,Na pół''. Zespół już 3 grudnia wystąpi w ramach KONFRONTACJI ROCKOWYCH wROCK we wrocławskiej Hali Stulecia.

25 października 1950 roku,w Anglii, urodził się Chris Norman - wokalista,gitarzysta i lider bardzo popularnego w latach 70-tych zespołu SMOKIE.Napisał on takie przeboje jak ,,It's your life'', ,,Living next door toAlice'', ,,Oh Carol''. ,,If you think you know how to love me'', ,,Needles and pins''(oryginalnie grany przez The Searchers). Zespół rozpadł się w 1982 roku.

25 października 1955 roku,w Hanowerze w Niemczech urodził się Matthias Jabs - od 1978 roku gitarzysta solowy SCORPIONS.Naukę gry na gitarze rozpoczął w wieku 13 lat gdy zetknął się z muzyką Jimiego Hendrixa.Jego popisowe partie solowe są ozdobą takich przebojów Scorpions jak ,,Rock you like a hurricane'', ,,Blackout'', ,,No one like you'' i wielu innych.Z tym zespołem nagrał w sumie 13 płyt.6 lat temu,25 października zmarła Mira Kubasińska - charyzmatyczna wokalistka zespołu BREAKOUT(wcześniej BLACKOUT).
Pod koniec lat 60-tych i w latach 70-tych była Tadeusza Nalepy siłą napędową tej bardzo ważnej w Polsce,blues rockowej grupy.Śpiewała w takich utworach jak ,,Gdybyś kochał,hej!'', ,,Poszłabym za Tobą'' ,,Powiedzieliśmy już wszystko'', ,,Ogień'' i na całym albumie ,,Mira''.

Zapraszam do obejrzenia teledysku do kompozycji ,, BEZ ODWROTU'' CLOSTERKELLER. Utwór ten promował nowy album zespołu - ,,BORDEAUX''. Wczoraj o 20.00 muzycy dali koncert w radiowym studiu TRÓJKI, gdzie zaprezentowali dużo kompozycji właśnie z niedawno wydanej płyty.

23 października 1964 roku, w Kalifornii, urodził się ROBERT TRULIJO (właściwie Roberto Agustín Miguel Santiago Samuel Trujillo Veracruz) - amerykański gitarzysta basowy.Grał z tak znanymi zespołami i artystami jak SUICIDAL TENDENCIES, OZZY OSBOURNE, INFECTIOUS GROOVES, BLACK LABEL SOCIETY.Obecnie gra w METALLICE(od 2003 roku).