facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Wczoraj,w 1961 roku,w Wojcieszowie urodził się gitarzysta,wokalista,kompozytor i autor tekstów - MACIEJ MALEŃCZUK.Sławę i uznanie przyniosła mu działalność w takich zespołach jak PUDELSI i HOMO TWIST.

Marcin ''Novy'' Nowak to bardzo doświadczony basista i wokalista z ponad 15 letnim doświadczeniem scenicznym.Grał w tak znanych, w Polsce i za granicą, metalowych zespołach jak VADER,BEHEMOTH,a także DEVILYN.

O 21.30 nastąpił moment, na który czekali chyba wszyscy w katowickim Spodku – po intro w postaci chóralnie odśpiewanego przez publiczność ,,War pigs'' sabatów na scenę wkroczyli Judas Priest.

Tegoroczny Metal Hammer Fest był dla mnie i myślę,że dla sporej części fanów metalu bardzo ważny.Nareszcie, po latach, doczekaliśmy się Judas Priest i to w prawie oryginalnym składzie! Warto więc było wybrać się do katowickiego Spodka, choćby dla tego legendarnego zespołu.
12 sierpnia 1949 roku w Glasgow w Szkocji urodził się gitarzysta,wokalista i kompozytor muzyki filmowej - Mark Knopfler.
Pierwsze sukcesy jako muzyk odnosił w powstałej w 1977 roku grupie Dire Straits.

Wczoraj w 1947 roku,w Wielkiej Brytanii urodził się charyzmatyczny wokalista,flecista,gitarzysta - Ian Anderson.Jest on autorem wszystkich tekstów i głównym kompozytorem progresywno - hard rockowej formacji Jethro Tull.

W 1961 roku,8 sierpnia,we Wschodnim Londynie urodził się Dave Howell Evans, znany jako The Edge - gitarzysta zespołu U2.Sukces U2 zawdzięcza między innymi dzięki właśnie oryginalnemu brzmieniu gitary Edge'a.
8 sierpnia 1969 roku, o godzinie 10.00 został wstrzymany ruch na przejściu dla pieszych przed studiem EMI w Londynie.W ten niecodzienny sposób muzycy zespołu The Beatles promowali okładkę swej płyty przechodząc przez słynną ulicę Abbey Road.Płyta,której tytuł pochodził właśnie od nazwy tej ulicy, odniosła ogromny sukces.Sama zaś okładka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych w historii muzyki popularnej.

Dziś swoje 38 urodziny obchodzi wokalista i autor tekstów - Scott Stapp.Najbardziej jest znany jako frontman rockowego zespołu CREED.

Już jutro zagra we Wrocławiu wokalistka i gitarzystka - Beth Hart.
W swej muzyce łączy rocka,bluesa i gospel.Ma mocny,szorstki głos dzięki czemu wielu krytyków porównuję ją do samej Janis Joplin.

7 sierpnia 53 lata temu urodził się Bruce Dickinson - wokalista jednego z najbardziej znanych i cenionych zespołów metalowych - Iron Maiden.