facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

22 września 1951 roku w Anglii urodził się wokalista rockowy David Coverdale.Sławę zyskał przede wszystkim jako frontman zespołu Deep Purple (w latach 1973-75), a następnie jako wokalista swojego zespołu Whitesnake,który działa z przerwami do dziś.

22 września 1957 roku w australijskim miasteczku Warracknabeal przyszedł na świat Nick Cave (właśc. Nicholas Edward Cave) - popularny muzyk, wokalista,kompozytor i poeta.Znany ze współpracy z grupą Birthday Party,potem założyciel Nick Cave and The Bad Seeds,a w ostatnich latach wokalista nowej supergrupy - Grinderman.


W 1966 roku,w Portugalii urodził się gitarzysta,a także wokalista Nuno Duarte Gil Mendes Bettencourt, znany jako Nuno Bettencourt. Najbardziej był znany ze współpracy z zespołem Extreme.Od połowy lat 90-tych rozpoczął działalność solową.

21 września 1943 roku w Montrealu urodził się Leonard Cohen - poeta i pisarz, kompozytor i aktor amerykański.Jest on najwybitniejszym, obok Boba Dylana i Jima Morrisona, "poeta rocka", twórcą w stylu piosenki autorskiej w odmianie folkowo-rockowej.

Yugopolis 2 to jugosłowiańskie przeboje w wykonaniu czołowych polskich artystów.To to kontynuacja projektu Yugoton oraz Yugopolis "Słoneczna strona miasta". Płyty te odniosły olbrzymi sukces komercyjny osiągając odpowiednio status platyny i złota.Już na początku października do Polski na trzy koncerty przyjedzie legendarny zespół thrashmetalowy z Danii - Artillery. Grupa będzie promować najnowszy album "My Blood" wydany przez polską wytwórnię Metalmind.


"Hai Rai" to drugi singiel, zapowiadający nową płytę grupy Neonovi. Wydanie krążka zatytułowanego "Lista rzeczy zakazanych" zaplanowano na październik 2011r., ale muzycy rzeszowskiej formacji ujawniają kolejne utwory z tego wydawnictwa.

19 września 1958 roku w Londynie urodziła się Lita Ford(Carmelita Rosanna Ford) - gitarzystka i wokalistka.W wieku 16 lat przeniosła się wraz z rodziną do USA.Tam początkowo został wokalistką zespołu Runaways,a od 19 roku rozpoczęła działalność solową.


W październiku i listopadzie Hunter wystąpi na 20 koncertach w 19 polskich miastach.Cała trasa odbędzie się pod szyldem "HUNTER - XXV lat później" w związku z promocją jubileuszowego albumu o tym samym tytule, który ukazał się pod koniec czerwca w formacie 3CD oraz 2DVD.


16 września 1984 roku w Gruzji, przyszła na świat Ketevan Melua - wokalistka i kompozytorka.W 1993 artystka przeniosła się wraz z rodziną do Belfastu w Irlandii Północnej, w 1998 do Londynu.W 2003 roku - już jako Katie Melua - wydała swój debiutancki album "Call Off the Search", który szybko znalazł się na pierwsze miejsce brytyjskich list przebojów.14 sierpnia 1959 roku,W norweskim mieście Konigsberg, urodził się Morten Harket. - wokalista bardzo popularnej pop rockowej grupy A-ha.To dzięki jemu charakterystycznemu,wysokiemu głosowi o dużej skali zespół odniósł zasłużony sukces.