facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!



Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl





Aktualnie online
Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Yanish (Krzysztof Janiszewski) przedstawia nowy utwór - ''Kwiatostan.'' Piosenka znajdzie się na nadchodzącej płycie Yanisha o tym samym tytule. Album pojawi się prawdopodobnie na jesieni tego roku.
Katowicki zespół De Łindows wraca z nowym, satyrycznym klipem nakręconym do utworu ''Nie wszystko złoto...'' Twórcą i pomysłodawcą teledysku jest Dominik Czech.
Legnickie trio Kminek wypuściło kolejny po „Chłopaku” i „Nie kradnij” singiel z minialbumu „V5”. Premiera videoklipu do „Poradni rodzinnej” odbyła się pod koniec kwietnia.
"Mów Do Mnie" to nowy singel wokalistki, skrzypaczki i songwriterki Oleny. Utwór zapowiada nową płytę "...W Świetle Gwiazd"..., która ukaże się 29 maja.
Wrocławskie prog-metalowe ATME pokazało nowe oblicze podczas ubiegłorocznego występu w studiu Radia Opole. Ukazał się zapis video tego wydarzenia.
‘’Wspaniałe w rock’n’ rollu jest to, że ktoś taki jak ja może zostać gwiazdą.’’ To słowa Eltona Johna. Skromność? A może dowód na to, że życie jest nieprzewidywalne i pełne niespodzianek? O tym dobitnie świadczy autobiografia jednej z czołowych gwiazd szeroko pojętego rock’n’rolla – Eltona Johna.
W tym roku ukazał się debiutancki album duetu Mannequin Mars - ''None other than.'' To dobra okazja, aby porozmawiać z artystami o kulisach pracy nad płytą. Zapraszamy do lektury wywiadu.
Od kilku tygodni na kanale YouTube firlejclub prezentowane są koncerty specjalne polskich artystów sceny niezależnej. Tym razem wrocławski klub Firlej zaprasza już za kilka dni na,koncert Michała Górczyńskiego.
Ukazał się pierwszy utwór powstały w wyniku współpracy Daniela Potasza (Moonlight) oraz Łukasza Drapały (Chemia, Chevy)."Kosmitko" zaskakuje, bo wbrew temu, co można było się spodziewać, stylistyka ciągnie w kierunku... Depeche Mode. Melodyjność, „synthowy” klimat, a gdzieś tam z tyłu małe nawiązania do rocka, prostota, ale w tym artystycznie pozytywnym wymiarze.
Z twórczością Sacramentopinto zetknąłem się już dzięki, wydanej trzy lata temu, epce. Dlatego też, z niecierpliwością, czekałem na pełnowymiarowy album. ‘’Odpady’’ to aż piętnaście bijących rockową (i nie tylko) energią kompozycji. Na uwagę zasługują teksty – dowcipne, ironiczne, zagadkowe, niekiedy też filozoficzne.
Zespół Łydka Grubasa, zmuszony do odwołania wiosennej trasy w związku z epidemią koronawirusa, jak zwykle nie próżnuje. Poza organizacją koncertów online członkowie grupy znaleźli czas i siłę, żeby skomponować i nagrać nowy utwór specjalny, zatytułowany „R jak Rozlewam”. Jego premiera odbyła się 1 maja.