facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania


Witaj!
Na stronie znajdziesz między innymi, recenzje płyt muzycznych, koncertów, książek oraz filmów biograficznych ze świata muzyki. Wszystkie teksty są mojego autorstwa więc zachęcam do wyrażenia swojej opinii w systemie komentarzy i oceniania przy każdej publikacji. Żeby dowiedzieć się więcej o mojej osobie, zapraszam do zakładki "O mnie".

Pozdrawiam
Marcin Mlek
Dziś oficjalna premiera nowego, już siódmego utworu, który znajdzie się na debiutanckiej płycie grupy Pozory. ''Oczy'' to gorący singiel na miarę środka lata, pełen ciepła i miłości.
Całkiem niedawno ukazał się nowy singiel Gmana czyli Grzegorza Kowalczyka, byłego wokalistę zespołu Carrion. Przy utworze pracowali wybitni specjaliści, m.in. zdobywca nagrody Grammy, Jeff Sojka, odpowiedzialny w tym wypadku za mix i mastering.
Neaghi to wrocławska formacja heavy metalowa założona przed doświadczonych muzyków (między innymi z grup Lokian i Kreon). ‘’Whispers of wings’’ jest debiutem fonograficznym zespołu, lirycznie opartym na książce ‘’Insania’’, autorstwa Agaty Lesieckiej i Julii Steć. Jedna z postaci tej publikacji ma na imię Neaghi – losy tego bohatera są przedstawione na albumie ‘’Whispers of wings.’’
Już 27 lipca wyjątkowy koncert .... we wrocławskim mieszkaniu. Zagra dreampopowy duet Teepee. Ilość miejsc podczas występu ściśle limitowana (30 osób). Wstęp - co łaska. Całe wydarzenie w ramach projektu House Gig.
Najnowsze wydanie magazynu Metal Hammer właśnie trafiło do tradycyjnych punktów sprzedaży. Znajdziecie w nim między innymi wyjątkowy wywiad z zespołem Motörhead!
Już w najbliższy piątek, 23 lipca na sklepowe półki oraz do serwisów cyfrowych, trafi reedycja siódmego studyjnego albumu pt. „Supernova", wydanego po raz pierwszy w 1998 roku. To autorski album Urszuli i Stanisława Zybowskiego, na którym znalazł się również utwór z płyty "Urszula & Jumbo" - "Rysa na szkle" w nowej wersji, z polskim tekstem Bogdana Olewicza.
Ze względó bezpieczeństwa tegoroczna jesienna trasa koncertowa Samael została przełożona. Grupa wystąpi 9 października 2022 roku w krakowskim klubie Kwadrat. Gościnnie, w roli supportu Szwajcarów, usłyszymy grupę Diabolical.
Świetnie przyjęty zarówno przez fanów jak i branżę album zespołu NoVela, który miał premierę pod koniec maja, doczekał się kolejnego singla promującego ten krążek. Jest nim „Ten sam błąd”, do którego powstał również wakacyjny teledysk.

Jaromir Nohavica powraca po pandemicznej przerwie na inaugurację piętnastego sezonu Chorzowskiego Teatru Ogrodowego. Koncert ostrawskiego barda będzie miał miejsce w Teatrze Rozrywki w Chorzowie dnia 1 sierpnia o godz. 19:00. To będzie doskonała okazja, aby po raz pierwszy usłyszeć na żywo utwory z najnowszego albumu pt. „Máma mi na krk dala klíč“.
Już pierwszy album projektu Jasmeno zrobił na mnie duże wrażenie. Dlatego też z niecierpliwością oczekiwałem na nowe wydawnictwo. ‘’Elixir’’ jest minialbumem zawierającym sześć kompozycji.
Po raz pierwszy na płycie winylowej ukazuje się historyczny album ‘'Jedna Rasa - Ludzka Rasa. Muzyka Przeciwko Rasizmowi, część 2'’. Pomysłodawcą kompilacji był Marcin Kornak, założyciel Stowarzyszenia ‘NIGDY WIĘCEJ’, działacz społeczny i poeta, zmarły w 2014 roku. Jak podkreślają jego przyjaciele, ‘'to Jemu dedykowany jest ten wznowiony na winylu album.''