facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania


Witaj!
Na stronie znajdziesz między innymi, recenzje płyt muzycznych, koncertów, książek oraz filmów biograficznych ze świata muzyki. Wszystkie teksty są mojego autorstwa więc zachęcam do wyrażenia swojej opinii w systemie komentarzy i oceniania przy każdej publikacji. Żeby dowiedzieć się więcej o mojej osobie, zapraszam do zakładki "O mnie".

Pozdrawiam
Marcin Mlek
Kto by pomyślał, że po 32 latach (!) przerwy będziemy mogli cieszyć się nową muzyką legendarnego Laboratorium? Zapowiedzią nowej płyty był wspaniały koncert zagrany w ramach Pol’and’Rock Festival AD 2018. Właśnie tam grupa wykonała utwory, które trafiły na album ‘’NOW.’’ Jest to płyta szczególna, gdyż po raz ostatnia zagrał na niej perkusista, Grzegorz Grzyb.
"Jaki jest wolności smak" to piosenka, którą zespół Kombi włącza się w świętowanie 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
W najbliższy poniedziałek (12. listopada) odbędzie się pierwsza edycja PLEXSOUND FESTIVAL 2018 - będą gwiazdy, debiutanci, premiera płyty, warsztaty gitarowe, prezentacja wzmacniaczy gitarowych, koncert. Wystąpią: Bulwar, Stara Szkoła oraz supergrupa Medusa. Koncert poprzedzą warsztaty gitarowe oraz prezentacja PLEXSOUND (polskiej marki wzmacniaczy gitarowych - głównego partnera wydarzenia).
Już w najbliższą sobotę (10.11) we wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry odbędzie się prawdziwe metalcore'owe święto! Na jednej scenie wystąpią Being As An Ocean, Northlane, Alazka, Casey, Polar, Currents i Thousand Below. Dla headlinera tego wieczoru będzie to premierowy koncert w Polsce z wersją deluxe albumu "Waiting for Morning to Come".
Do 10 listopada organizatorzy Imielin Blues Festival czekają na zgłoszenia wykonawców, którzy chcieliby powalczyć o zwycięstwo w tegorocznym konkursie festiwalowym. Dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne oraz występ podczas głównego koncertu imprezy. Dziewiąta edycja festiwalu odbędzie się w dniach 17-18 listopada, a jej gwiazdami będą weterani bluesowej sceny Zdrowa Woda oraz zafascynowany Hendrixem amerykański gitarzysta i wokalista Chaz De Paolo.
16 listopada 2018 ukaże się wersja deluxe debiutanckiej płyty Tulii. Na podwójnym krążku znalazło się 20 utworów, z czego aż 5 to nowe, autorskie kompozycje, które potwierdzają niesamowity potencjał twórczy grupy. W dwóch piosenkach można usłyszeć tak znakomitych artystów jak Kasia Kowalska czy wirtuoz akordeonu Marcin Wyrostek.
„Na żywioł” to pełnoprawny album koncertowy gdańskiego kwartetu Piołun, będący – tak się złożyło – jego debiutanckim albumem długogrającym. Na płycie znalazło się 40 minut klasycznego rock'n'rolla spod znaku Motörhead pożenionego z punkrockową werwą.
Początki C-4 sięgają już 2005 roku. Grupa od samego początku hołdowała klasycznym brzmieniom spod znaku crast punk i szwedzkiego death metalu. ‘’Next issue of the rotten world’’ jest logiczną kontynuacją owych muzycznych fascynacji.
Ralph powoli wraca do portu, ostatni raz porywając publiczność w rejs po m o r z u... .Trasa „Pożegnanie z m o r z e m” będzie podsumowaniem prawie dwóch lat od wydania debiutanckiego albumu zatytułowanego „m o r z e”. To także ostatnia szansa na usłyszenie wielu utworów, zanim w porcie zagoszczą na dłużej. Artysta wystąpi w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa już 25. listopada.
Deszczowa aura za oknem zwiastuje kolejne jesienne wydanie miesięcznika Metal Hammer. Listopadowy numer posiada tym razem dwie okładki. Na jednej z nich znaleźli się weterani hard rockowej sceny – Uriah Heep.
W ubiegły weekend odbyły się pierwsze koncerty z trasy V Tour Natalii Nykiel. Artystka wyruszyła w drugą i jednocześnie ostatnią trasę promującą ostatni album „Discordia”. Podczas koncertów publiczność ma okazję usłyszeć wszystkie utwory z ostatniego wydawnictwa, w tym te dostępne wyłącznie w wersji deluxe: „The Lovers” i „Odbicie”, których zabrakło na trasie „Total Tour”. Podczas całej trasy Natalii, w roli supportu występuje debiutujący Andrzej Mrozek.