facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!



Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl





Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania


Witaj!
Na stronie znajdziesz między innymi, recenzje płyt muzycznych, koncertów, książek oraz filmów biograficznych ze świata muzyki. Wszystkie teksty są mojego autorstwa więc zachęcam do wyrażenia swojej opinii w systemie komentarzy i oceniania przy każdej publikacji. Żeby dowiedzieć się więcej o mojej osobie, zapraszam do zakładki "O mnie".

Pozdrawiam
Marcin Mlek
Wokalista nieśmiertelnej formacji The Rolling Stones bierze na warsztat aktualną sytuację polityczną na świecie i prezentuje dwa do bólu szczere single „Gotta Get A Grip” i „England Lost”. Za wokalnym i gitarowym popisem jak zwykle kryje się osobisty komentarz artysty przejętego i sfrustrowanego dzisiejszymi przemianami.
W ostatni weekend lipca po raz trzeci Cisza Jak Ta spotka się z Przyjaciółmi w ramach Zlotu Ciszakóww Schronisku Jagodna. Tym razem, w letniej edycji - swymi koncertami weprą Ciszaków Wolna Grupa Bukowina i Grupa Bez Jacka. Będzie też prapremiera najnowszej płyty grupy, wspólne wyjście w góry i całonocne śpiewogrania w klimacie Krainy Łagodności. Poza tym też inne niespodzianki.
Michał Szcerbiec jest prawdziwym człowiekiem renesansu – gitarzysta, wokalista, kompozytor, aktor telewizyjny i teatralny. ‘’Stany skupienia’’ to jego pierwsza autorska płyta zawierająca solidną porcję (aż 20 utworów!) różnorodnej stylistycznie muzyki. Michałowi towarzyszą Tomek Zawadzki (bas), Kuba May (perkusja) oraz zaproszeni na sesję goście.
Yellow Horse tworzy trójka muzyków, znanych z metalowych formacji Steel Velvet oraz Ciryam. Na epce nie znajdziemy jednak ciężkich brzmień. Jest za to wysmakowany rock akustyczny, z elementami bluesa i country.
Agencja PW Events zaprasza na jedyny w Polsce koncert amerykańskich pionierów łączenia muzyki hardcore z ekstremalnym metalem - Coverge! Muzycy z Massachusetts powracają do Polski po 4 latach i pojawią się 20 sierpnia we wrocławskiej w Zaklętych Rewirach.
Uwielbiana w Polsce autorka przebojów "Say You Love Me" i "Wildest Moments" powraca na dwa koncerty. Artystka wystąpi 26 lipca w gdańskim Starym Maneżu i 27 lipca w warszawskim Palladium.
Tegoroczny Krushfest będzie IX edycją tej idei, której celem jest przede wszystkim propagowanie ambitnej muzyki rockowej i alternatywnej. Festiwal odbędzie się 09 września 2017 w Jaśle. Pomysłodawcą i głównym organizatorem imprezy jest Adam Pucykowicz, perkusista jasielskiego zespołu Krusher.
Druga połowa wakacji to kolejne doskonałe koncerty z cyklu Letniego Grania 2017 na Mikołowskim Rynku. Sierpniowa scena już 4.08 będzie gościła - Madame JeanPierre. Joanna Markowska i Maciej Muszyński tworzą razem grupę muzyczną Madame JeanPierre.
W tym roku Castle Party odbyło się nieco wcześniej – w dniach 13 – 16 lipca. Do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu zachęciła mnie obecność gwiazd takich jak: Arkona, Tiamat, My Dying Bride, Diary Of Dreams. Do Bolkowa zjechało tysiące fanów muzyki spod znaku ''dark and independent.''
W dniach 17 - 20 sierpnia odbędzie się Cieszanów Rock Festiwal. Ogólnopolski festiwal na trwałe wpisał się w kalendarz dużych imprez muzycznych w kraju i co roku gości ponad 20 tysięcy uczestników, nie tylko z Polski, ale również z zagranicy, w tym m.in. z Niemiec, Ukrainy, Czech i Słowacji.
Historia powstania tej niezwykłej płyty jest bardzo ciekawa. Anetę Strzeszewską zainspirowały do pracy zapomniane, ludowe kołysanki, śpiewane przez jej Babcię Natalię. W poszukiwaniu tych pieśni artystka odwiedziła wiele domów spokojnej starości, w których te pieśni były śpiewane od wielu pokoleń.