facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!



Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl





Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania


Witaj!
Na stronie znajdziesz między innymi, recenzje płyt muzycznych, koncertów, książek oraz filmów biograficznych ze świata muzyki. Wszystkie teksty są mojego autorstwa więc zachęcam do wyrażenia swojej opinii w systemie komentarzy i oceniania przy każdej publikacji. Żeby dowiedzieć się więcej o mojej osobie, zapraszam do zakładki "O mnie".

Pozdrawiam
Marcin Mlek
Chaka Khan po fenomenalnym powrocie z singlami „Like Sugar” i „Hello Hapiness” zdradziła szczegóły pełnowymiarowego albumu. Krążek zatytułowany „Hello Hapiness” ukaże się 15 lutego.
W każdą niedzielę, rozpoczynając od 27 stycznia, Ośrodek Działań Artystycznych “Firlej” organizować będzie darmowe warsztaty dla całych rodzin. W programie zajęcia artystyczno - plastyczne dla dzieci, warsztaty splotów tkackich oraz rozgrywki w planszówki.
Ruszyły przygotowania do 39 edycji festiwalu Rawa Blues. Na pierwszy ogień – rekrutacja artystów, którzy jesienią przyszłego roku chcieliby wystąpić na Dużej i Małej scenie katowickiego „Spodka”. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 1 marca 2019.
Przypomnijmy – Dark Rites to powstałe 3 lata temu trio deathmetalowe. ‘’Welcome to eternity’’ to już drugi album w dyskografii zespołu. Na nowym krążku znajdziemy 12 kipiących energią utworów.
The Procrasters to rockowe power trio z Warszawy tworzone przez dobrych przyjaciół. W swojej muzyce grupa opisuje otaczającą rzeczywistość okraszając to solidnym rockowym brzmieniem. Zespół niedawno nakręcił klip do nowego singla - ''The new tone bath.''
Damian Ukeje prezentuje teledysk do swojego najnowszego singla „Ja Ikar”. Utwór zapowiada trzeci album artysty, który ukaże się w 2019 roku. Słowa do piosenki napisali: Damian Ukeje, Kasia Lins oraz Elżbieta Grymuza. Muzykę do singla stworzyli: Damian Ukeje oraz Marcin Bors.
Przed wydaniem debiutanckiego albumu w 2019, Lewis Capaldi prezentuje EP-kę „Breach”. Na wydawnictwo trafiły cztery utwory: „Tough”, „Grace”, „Someone You Loved” oraz „Something Borrowed (Demo)”. Lewis Capaldi wystąpi przed Bastille na warszawskim Torwarze 19 lutego 2019 roku.
Na początku przyszłego roku Ivar Bjørnson i Einar Selvik wyruszą w krótką trasę po Europie w ramach której będą wykonywać na żywo muzykę nagraną w ramach projektów Skuggsjá oraz Hugsjá. Ivar oraz Einar wystąpią w Krakowie, w klubie Studio, 2 lutego 2019 roku.
Amorphis i Soilwork wystąpią na początku 2019 roku w Krakowie! Na wydarzenie zapraszamy 20 stycznia do Klubu Kwadrat. W roli supportów zaprezentują się Jinjer oraz Nailed To Obscurity.
Grupa dollZ przedstawia premierowo teledysk do utworu „Przetrzyj oczy”. Do piosenki powstał przejmujący i intrygujący teledysk w reżyserii Macieja Pawełczyka i Pauliny Kut. Zdjęcia powstały nad rozlewiskiem rzeki Świder, pod Warszawą. Autorem kadrów jest Siarhei Marchyk.
Jest jednym z najlepszych i najbardziej cenionych polskich gitarzystów basowych. Brał udział w nagraniu ponad trzydziestu płyt. Pracował ze śmietanką krajowego jazzu i bluesa. Od lat z powodzeniem działa również jako muzyczny pedagog. W tym roku wydał swój trzeci album autorski, zatytułowany „Dialog”, do nagrania którego zaprosił znakomitych gości.