facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania


Witaj!
Na stronie znajdziesz między innymi, recenzje płyt muzycznych, koncertów, książek oraz filmów biograficznych ze świata muzyki. Wszystkie teksty są mojego autorstwa więc zachęcam do wyrażenia swojej opinii w systemie komentarzy i oceniania przy każdej publikacji. Żeby dowiedzieć się więcej o mojej osobie, zapraszam do zakładki "O mnie".

Pozdrawiam
Marcin Mlek
''A star is born'' (''Narodziny gwiazdy'') to film w którym główne role zagrali Lady Gaga oraz Bradley Cooper. Obraz trafi na ekrany kin 30 listopada. A już 5 października premiera ścieżki dźwiękowej do filmu.
Monuments oraz Vola wystąpią wkrótce w Warszawie! Na koncert zapraszamy 23 października do warszawskiego klubu Pogłos. Brytyjczycy z Monuments przyjadą do naszego kraju promować swój nadchodzący album „Phronesis”. Płyta ukaże się 5 października nakładem Century Media Records. Do koncertowego line-upu: Monuments, Vola oraz Kadinja dołącza fińska grupa Atlas.
Katowice od stolicy Szkocji Edynburga dzieli ponad dwa tysiące kilometrów, ale podczas tegorocznej edycji Rawy Blues wystąpi artysta, który udowodni, że Ślązacy i potomkowie Williama Wallace'a mają ze sobą wiele wspólnego. Marek „Makaron” Motyka – znany śląski bluesman – będzie gospodarzem Kawiarenki Poetyckiej, podczas której zaprezentuje festiwalowej publiczności wiersze słynnego poety Roberta Burnsa.
Sam & Bart (Szymon Bartkowiak i Jan Samołyk) to dwóch muzyków i serdecznych przyjaciół z dzieciństwa. Po wielu latach wspólnego śpiewania piosenek ulubionych artystów postanowili stworzyć autorski repertuar. Efektem pracy jest debiutancki album ‘’Sam & Bart.’’
W poniedziałek (24.09.2018) w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi Magasin du café. Koncert odbędzie się w dwóch setach i będzie transmitowany przez Radio PiK. Wydarzeniu towarzyszyć będzie Giełda Płyt Winylowych, która odbędzie się w ogródku letnim Hard Rock Pubu Pamela.
Dobra wiadomość dla koneserów muzyki elektronicznej. Debiutancka płyta trójmiejskiej grupy Wieloryb została po raz pierwszy od 1994 roku wydana na CD i winylu! Zespół działał wtedy w składzie: Paweł Kmiecik, Robert Suszko i Maciej Żabczyński. Gdańscy artyści wpisywali się wówczas w nurt electro–industrialu, którego ikonami są D.A.F., Front 242, Nitzer Ebb i Skinny Puppy.
Tegoroczna edycja trasy Knock Out Tour z udziałem Decapitated, Frontside, Virgin Snatch oraz Drown My Day rozpocznie się w listopadzie i obejmie jedenaście koncertów w największych polskich miastach!
Z ogromną radością informujemy o dodatkowym koncercie na trasie, który odbędzie się 7 grudnia w rzeszowskim klubie Pod Palmą
Piątek 21 września to dzień premiery debiutanckiej płyty Sam & Bart - wrocławsko-rybnickiego duetu, który najlepiej opisuje zdanie "dwa głosy, dwie gitary i tysiąc historii". Z okazji debiutu Panowie zagrają koncert w Otwartej Przestrzeni Kultury w Parku Szczytnickim. Wstęp jest wolny.
Firlej poszukuje wolontariuszy. Otwartych na nowe wyzwania osób, które interesują się życiem kulturalnym i społecznym Wrocławia, a także chcą przyczynić się do organizowania imprez kulturalno-społecznych, spotkań autorskich, wystaw czy lokalnych wydarzeń. Duża dawka pozytywnej energii oraz wiek powyżej 16 lat są wymagane!
Zespół Osada Vida zaprasza na premierowy koncert z okazji wydania nowej płyty "Variomatic". Wydarzenie odbędzie się już 21 września w katowickim klubie Królestwo.
Zapraszamy na wrocławski występ Percival Schuttenbach. Grupa zagra 21 października w Starym Klasztorze. Muzycy zagrają, między innymi, kompozycje z mającej się ukazać płyty ''Dzikie Pola.'' Wrocławski koncert jest jednym z wielu w ramach trasy ''Druga tura tura'', która zaczyna się 19 października.