facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Captain Grave to Polska kapela, która powstała na początku 2009 roku w Oświęcimiu. W 2010 roku zespół nagrał swoją debiutancką płytę Ep „Captain Grave”, na której znalazło się 6 niezwykle czadowych numerów z pogranicza hardcore'a i metalu.
Recenzja ich epki już niebawem!

W marcu do stacji radiowych trafił nowy sibngiel "Black Butterfly".
Zespół udostępnia go także na swojej oficjalnej stronie internetowej www.neonovi.art.pl

Grupa The Black Drops udost?pni?a w sieci trailer teledysku "Miliony Skrzyde?" z udzia?em Grzegorza Porowskiego znanego z grup The Days i Rotary


Występ trzech przedstawicieli rodzimego rocka progresywnego okazał się strzałem w dziesiątkę To co mnie od razu pozytywnie zaskoczyło to niezwykle sprawna organizacja dzięki czemu nie trzeba było długo czekać na koncerty poszczególnych zespołów.
Asymmetry Festival to święto awangardowych dźwięków, z pogranicza rocka, metalu oraz elektroniki. W dniach 29.04. – 03.05.2011, wrocławski Klub FIRLEJ organizuje jego trzecią edycję. Gwiazdami będą m.in. brytyjskie, legendarne już zespoły ELECTRIC WIZARD i GODFLESH, które,co ciekawe, zagrają w Polsce po raz pierwszy!

Wideoklip z naszego koncertu w Gumowej Róży.Rocznik 2005.
12 marca 2011 we wrocławskim klubie Od Zmierzchu do Świtu wystąpią trzy progresywne zespoły:BELIEVE, MR.Gil i ACUTE MIND.

Believe to jeden z najbardziej znanych zespołów grających muzykę Art Rockową. Trasa koncertowa ma na celu promocję ich najnowszego albumu ''World Is Round'' wydanego przez Metal Mind Production pod koniec 2010 roku.

Acute Mind jest to jeden z najbardziej zaskakujących debiutów ubiegłego roku. Ich utwór „Misery” znalazł się na ogólnopolskiej liście przebojów Programu 3 Polskiego Radia!

Mr.Gil to początkowo projekt Mirka Gila(znanego też z Believe, który z czasem przekształcił się w pełnoprawny zespół.W 2010 zespół wydał trzecia płytę - ''Light an sound'' z udziałem Karola Wróblewskiego - znanego także z Believe.


To drugi album w dorobku tego wrocławskiego zespołu.
W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa płyta ,,Suburban utopia'' ma znacznie lepsze brzmienie i zawiera bardziej spójny muzycznie materiał. Na płycie nie usłyszymy już punkowych dźwięków,które były jeszcze obecne na debiucie.
Venflon to warszawska grupa założona w 2003 roku,która nareszcie, po wielu latach, doczekała się realizacji jej pierwszego,długogrającego albumu. Po przesłuchaniu tego materiału mogę powiedzieć,ze naprawdę warto było czekać.
,,Zero'' to pierwszy studyjny album w dorobku tego wrocławskiego zespołu. Muzyka Jesus Rodriguez czerpie z jak najlepszych wzorców rocka gotyckiego takich jak między innymi Fields of the Nephilim, XIII Stoleti, Sisters of Mercy.

Mocnym atutem zespołu jest mocny i patetyczny głos basisty i wokalisty – Morfiny,przestrzenne brzmienia klawiszy oraz mocne gitarowe riffy. Interesujące są także teksty(po polsku!) poruszające głównie tematy natury egzystencjalnej i religijnej(na przykład w ,,Nie'').