facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Jeśli ktoś z Was chciałby jakkolwiek zaistnieć w wirtualnej przestrzeni(promocja płyty,reklama zespołu,publikacja nagrań młodych kapel/artystów w sieci) to proszę o kontakt ze mną! Jeśli tworzycie ambitną, niszową muzykę to ten portal jest dla Was!
Czekam wiec na Wasze muzyczne propozycje(nie tylko zespołów z Wrocławia).
Grupę Onyx tworzą doświadczeni muzycy, dla których muzyka i kontakt z publicznością są całym życiem.Repertuar zespołu to głównie własne kompozycje, choć do dziś zespół wykonuje covery utworów takich zespołów jak Led Zeppelin, Deep Purple, Budgie, Free, Black Sabbath, Rainbow, Whitesnake itp.
Zespół Black Drops umieścił w sieci swój pierwszy singiel ''Miliony skrzydeł'' z udziałem Grzegorza Porowskiego - znanego z grup The Days i Rotary ( "Na jednej z dzikich plaż")
Zespół kończy także prace nad teledyskiem i rozpoczyna promocje swojego pierwszego singla.
Będąc wczoraj na koncercie Jesus Rodriguez we wrocławskiej Strefie Zero poznałem zespół NACHT UND NEBEL.Muzycy jak do tej pory wydali dwie płyty,a ich muzyka to ciekawe połączenie brzmień alternatywnych i rocka gotyckiego.
Linkage to młody stażem zespół,który tworzy trzech nastoletnich muzyków. Muzyka zawarta na tym wydawnictwie to ciekawe połączenie melancholijnych i może nawet nieco progresywnych brzmień (,,Drop the rain'') i mocnego,bezkompromisowego grunge'owego łojenia – utwór tytułowy i zamykający ekpę ,,Stefan doesn't love us''.
Już w piątek o 20.00 w Strefie Zero we Wrocławiu zagra zespół Jesus Rodriguez.Recenzja ich pierwszej długogrającej płyty,,Zero'' już niebawem!
Mirrordead to kwartet metalowy z Bielska – Białej,założony na przełomie 2008/2009.Debiutancka płyta ''Memories bring the pain'' powstała, co ciekawe, dokładnie w rocznicę pierwszego koncertu zespołu.Na albumie znajduje się 10 niezwykle energetycznych i mocnych metalowych utworów. Muzyka zespołu to połączenie nowoczesnego metalu,deathu,a nawet hard core'a.
To był z pewnością bardzo ważny dzień dla fanów ostrego rocka, a dokładniej thrash metalu. Oglądanie obok siebie zespołów takich jak Anthrax, Megadeth, Slayer i Metallica to wydarzenie bez precedensu. Warszawskie lotnisko Bemowo na pewno jest dobrym miejscem na organizacje takiej imprezy. To co działo się na scenie można było oglądać na kilku telebimach. Na samym festiwalu było podobno 80.000 osób.
Z koncertem Armii wiązałem duże nadzieje. Ale w rezultacie okazało się, że występ dobrego zespołu można zupełnie zepsuć dzięki fatalnemu nagłośnieniu!(dodam,ze nie byłem odosobniony w tej opinii). Nie wiem dlaczego większość rodzimych akustyków wychodzi za założenia,że im głośniej tym lepiej?? Ale po kolei
Na ten koncert czekałem od bardzo dawna – nie było mi dane niestety być na zeszłorocznej trasie promującej album The Wall. Występ rozpoczął się prawie punktualnie o 20.00 od krótkiej animowanej sekwencji przedstawiającej kangura słuchającego na adapterze klasycznych już albumów Pink Floyd.
Na koncert Porcupine Tree czekałem już od dawna. I wreszcie stało się – zespół przyjechał na jedyny koncert w Polsce do Wrocławia! Przed występem udało mi się przeprowadzić wywiad z basistą Porcupine Tree – Colinem Edwinem.